Премини към съдържанието
SPooCK

Проблем с DAEMON Tools Lite и shell32.dll

Препоръчан отговор

Здравейте значи имам един проблем с следната програма DAEMON Tools Lite или незнам може и да не е от програмата но проблема излиза като се опитам чрез нея да пусна някав файл за Maunt (какъвто и да е пробвал съм много видове и съм теглил различни игри) и ми излиза следната грешка . Ако някой знае от какво може да е и как може да се оправи моляви пишете че немога да инсталирам никакви игри ! sad.gif

errorkg7.jpg

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай - мисля че ще се оправи! Може да се е прецакала някоя библиотека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преинсталирай - мисля че ще се оправи! Може да се е прецакала някоя библиотека.

Правил съм го повече от 5 пъти вече.... Излиза че и с Alcohol 120% пак нестава нещо имам проблем с Windows и немога да Mount файловете аре pls хора кажете нещо немога да инсталирам никакви игри които трябва да се Mount а аз само таквиз тегля от Zamunda аре pls хора HELP !!!

Редактирано от 23' (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си тази кръпка, рестартирай машината и виж дали проблема остава:

http://www.microsoft.com/downloads/info.as...448-x86-ENU.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си тази кръпка, рестартирай машината и виж дали проблема остава:

http://www.microsoft.com/downloads/info.as...448-x86-ENU.exe

Гледах я тая тема на Microsoft всичко пробвах от 3-те варианта и нищо нестана ! sad.gif Други идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам шота, ми се изглежда че имаш инсталиран някакъв шел пакет (съдейки по иконите), който подменя shell32.dll. Има един ъпдейт за Уиндоус, който обновява user32.dll и там да се е омазала работата. Деинсталирай ъпдейта (KB925902) и виж ще има ли ефект ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като гледам шота, ми се изглежда че имаш инсталиран някакъв шел пакет (съдейки по иконите), който подменя shell32.dll. Има един ъпдейт за Уиндоус, който обновява user32.dll и там да се е омазала работата. Деинсталирай ъпдейта (KB925902) и виж ще има ли ефект ...

Каде да го намеря тоя update за да го unistalna ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Каде да го намеря тоя update за да го unistalna ?

Отвори Control Panel-a => АDD or Remove Programs => слагаш отметка на Show Updates => намираш в списъка "Security Update for Windows XP (KB925902)" => даваш REMOVE

Както каза Miteto причината може да е и в програмата/темата, която си инсталирал...Деинсталирай я...и след това пробвай следното нещо:

Start => run => пиши sfc /scannow (слагаш инсталационния диск на Windows XP в оптичното устройство и даваш всеки път Retry при появата на диалогов прозорец).Накрая рестартираш компютъра и виж дали проблемът е решен...

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаряви и на двамата след като изтрих KB925902 и реснах компа всико се оправи нами беше нужен диск аре благодаря отново ! cool.gif;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.