Премини към съдържанието
vili_750

Проблем с линковете в kaldata.com

Препоръчан отговор

Здравейте!

От няколко дни не мого да влезна в нито един линк от форума. Забелязах, че проблема не ми е само в kaldata, а и в abv.bg /например не мога да влезна в бързи връзки/. Компютъра издава някакъв звук и толкоз.

Моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си посочил нито операционна система нито браузър. Като го направиш вероятно ще получиш отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не си посочил нито операционна система нито браузър. Като го направиш вероятно ще получиш отговор.

<{POST_SNAPBACK}>

:P

Извинявам се, но не съм много "в час". Използвам Windows XP и Internet Explorer!

Хубав ден! :) и благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно изпълнимото е да преминеш на Firefox. Това хем ще ти повиши сигурността на компютъра, хем ще реши и проблема (да не говорим и за другите положителни ефекти).

За IE не мога да ти помогна, защото съм го използвал много рядко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-лесно изпълнимото е да преминеш на Firefox. Това хем ще ти повиши сигурността на компютъра, хем ще реши и проблема (да не говорим и за другите положителни ефекти).

За IE не мога да ти помогна, защото съм го използвал много рядко.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за съвета, но все пак каква е причината!?! До преди няколко дена всичко беше наред, трябва да има някаква причина за това.

:P Пък и това е служебния ми компютър и става малко сложно....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря за съвета, но все пак каква е причината!?! До преди няколко дена всичко беше наред, трябва да има някаква причина за това.

:P Пък и това е служебния ми компютър и става малко сложно....

<{POST_SNAPBACK}>

Ами трябва добре да ни обясниш кои точно линкове не ти работят... какво става като ги кликнеш и т.н.?

Какво си инсталирал последно, какви сайтове си посещавал последно като всичко работеше?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в Kaldata например, във форума не мога да отворя нито един линк от публикуваните от потребителите, даже и линкове които препращат към други места в kaldata....компютъра издава кратък звук и това е...

В abv.bg например немога да влезна в "Бързи връзки от Гювеч; Как да направя пощата си по-сигурна? Как да изтрия създадена от мен папка?" и всички други.

В други страници този проблем го няма /напр. в btv/.

Последно, което правях преди да забележа проблема - ами правех /или се опитвах да направя/ настройките на IncrediMail. Явно нещо съм задала някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами в Kaldata например, във форума не мога да отворя нито един линк от публикуваните от потребителите, даже и линкове които препращат към други места в kaldata....компютъра издава кратък звук и това е...

В abv.bg например немога да влезна в "Бързи връзки от Гювеч; Как да направя пощата си по-сигурна?  Как да изтрия създадена от мен папка?" и всички други.

В други страници този проблем го няма /напр. в btv/.

Последно, което правях преди да забележа проблема - ами правех /или се опитвах да направя/ настройките на IncrediMail. Явно нещо съм задала някъде.

<{POST_SNAPBACK}>

Странно... Пробвай при натискане на някой линк да задържиш Shift :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно... Пробвай при натискане на някой линк да задържиш Shift ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Резултата е същия! :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.