Премини към съдържанието
rumka5

Какво е виртуално CD?

Препоръчан отговор

Какво е виртуално CD? sad.gif

Редактирано от stanley56
2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми най-просто казано:Демон туулс-програма,в която зареждаш имидж файл(примерно исо на накоя игра)и така играеш,без да ти е необходимо да слагаш диска с играта в оптичното устройство(двд-ром и т.н.)демек "лъжеш" компютора,че има диск в оптичното устройство!а некой да ма поправо ако бъркам! :wors:

не бъркаш. само кажа че има и други програми освен деймонт туулс ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не бъркаш. само кажа че има и други програми освен деймонт туулс ;)

да де,просто тази ми дойде на ум! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със това виртуално Cd се отварят IMAGE файлове, в смисал диск без диск незнам как да ти го обесня, повечето нови игри вече искат инсталация със вируално цд и вместо да записваш играта на диск и да я инсталираш от диска я отваряш със виртуалното ЦД и я инсталлваш спестява много време и дискове ;) най-популярните програми за тая цел според мене са Alcochol 120% и DAEMON Tools ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

Може да прочетеш например това :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.