Премини към съдържанието
WarriorWithin7

Проблем с два файла,от които Windows-а ми се рестартира

Препоръчан отговор

Здрасти на всички!Откакто си сложих нов Windows SP 2 ми се рестартира системата (не постоянно,но е доста често).След рестарта ми се показва прозорец с Windows has recovered from very serious error и като видя details ми показва тези два файла:

G:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\WER97b6.dir00\Mini030608-01.dmp

G:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\WER97b6.dir00\sysdata.xml

Погледнах,има още три теми със същия проблем,но там е свързано с програмата Опера,видео картата Ati и др.Докато при мен не е свързано с това защото нямам Опера,а ползвам FireFox,нямам Ati,а съм на Nvidia.Мисля че този рестарт се получава в резултат на голямо натоварване...в смисъл,че когато играя някоя голяма игра например Assassin's Creed ми се рестартира Windows-а и ми дава Send/Don't Send.Но не винаги е така.Имал съм случаи когато се ровичкам из нета и изведнъж рестарт... :) Някой знае ли как се оправя "хавата"? ;)

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш предвид да използвам програмата Everest за да оправя проблема си или искаш да кажеш,че съм написал поста си неграмотно и не съм дал достатъчно информация за конфигурацията си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.