Премини към съдържанието
emka22

RQ:Програма за запис на USB памет

Препоръчан отговор

Търся програма за запис на USB памет - нещо като Nero или Ashampoo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за запис на USB памет - нещо като Nero или Ashampoo

Каква е тази USB памет, която иска специална програма за писане и четене ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип върху USB паметите се записва на принципа copy/paste,но твоята е някакво изключение явно.

Редактирано от TiriT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По принцип върху USB паметите се записва на принципа copy/paste,но твоята е някакво изключение явно.

не е изключение, но когато записвам много неща този начин е доста неудобен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не е изключение, но когато записвам много неща този начин е доста неудобен

Това е животът ! Ако искаш за улеснение каквото ти трябва го сложи в една папка, и после поставяш само папката в USB-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпросът ми беше дали някой знае програма за запис върху преносима памет, който не е чувал за такова нещо да не пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
въпросът ми беше дали някой знае програма за запис върху преносима памет, който не е чувал за такова нещо да не пише

Ами чували сме :

Windows Explorer

Total Comander

XYPlorer

copy и move на cmd.exe

Проблема е, че ти не знаеш какво искаш.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента все едно казваш:"Как да запиша нещо върху хард диска, с Неро?".Ти чувал ли си за такова нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една тема за бисери , това си е за там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами чували сме :

Windows Explorer

Total Comander

XYPlorer

copy и move на cmd.exe

Проблема е, че ти не знаеш какво искаш.

Много доре знам какво искам, но това което си написал не ми върши работа.Трябваше ми програма за запис върху преносима памет подобна на нерото за запис вурху CD- какво неясно има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много доре знам какво искам, но това което си написал не ми върши работа.Трябваше ми програма за запис върху преносима памет подобна на нерото за запис вурху CD- какво неясно има

Добре. Тогава да те попитам нещо. Каква е разликата според теб, при запис на файлове с Nero на CD, и запис на файлове от едно устройство на друго през Windows Explorer ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, emka22, хората ти обясняват, че такава програма няма, защото USB паметите се записват директно. Програми, като Nero служат за запис на оптични носители, за което е нужно да се управлява устройството, което прави записа. USB паметта е устройство, което не се нуждае от допълнителен софтуер, за да можеш да записваш информация на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емка пробваи да вкараш устроиството в USB входа,влизаш в Моят компютър и там търсиш Сменяем диск (G:) или някаква друга буква различна от C,D,A,F,E ,отваряш го и копираш фаиловете там :)

Редактирано от cMeXyPkO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре ви разбирам и жалко, че няма такава програма.Трябваше ми за по-бърз запис и удобство на работа при запис на примерно 20 файла(които са на различни места) с размер около 4 ГВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много добре ви разбирам и жалко, че няма такава програма.Трябваше ми за по-бърз запис и удобство на работа при запис на примерно 20 файла(които са на различни места) с размер около 4 ГВ.

Флаш паметите изглеждат за компютъра като дисково устрийство и ако имаш подобна програма за да пренасяш файлове между различни дискове тя ще има същия ефект и тук. Иначе просто ги пускаш един след друг (не едновременно) да се копират за да си удължиш живота на паметта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е колко по лесно от това искаш,само трябва да копираш фаиловете ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са едни и същи файлове, може да си направиш един BAT файл. В него ще въведеш командите за копиране на файловете и ще го изпълняваш, когато трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако са едни и същи файлове, може да си направиш един BAT файл. В него ще въведеш командите за копиране на файловете и ще го изпълняваш, когато трябва.

По принцеп от USB се чете и запизва cool.gif по бавно за разрика от CD и DVD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По принцеп от USB се чете и запизва cool.gif по бавно за разрика от CD и DVD

Амиии, така ли? Аз пък си мислех че четенето особено е много бързо и ненапразно ги ползват понякога вместо твърди дискове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.