Премини към съдържанието
sandista

Dual-Boot - Leopard/Vista ?

Препоръчан отговор

Сега ... Отдавна искам да сложа МАКинтош и ще се радвам ако успея да сложа поне един Хакинтош. Smile) За това ще ми е нужна помоща ви скъпи другари.

Машината ми е АМД х2 на 3800 , 2гб рам , 320 гб хард на 3 партишъна, Ати Радеон Пауърколор 1950ГТ, Дъно ( не знам с точност), Аудио Криейтив Х-Фи

Свалих Лео4Алл от Замундата ... Опитах се да го бъррна - уж всичко ок , ама като дам на диска ми дава само няколко фаила и големина около 400 к. Може Вистата да не го вижда....

Началото на същински проблем .... Имам 3 дяла - С: с ХР 50гб което не ползвам , Д: с Виста и Е: с Даунлоуди Movies. Иcкам да сложа Хакинтоша на С: но да запазя Вистата ( съответно бутлоадера Ha C: ). Как да стане без аварии това и възможно ли е ?

И след това на къде ... как да го инсталл ( ако има някакви тънкоисти ) и драйвери за Ати-то и звуковата.

Много ще се радвам ако ми помогнете да осъществя тази моя мечта Smile

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иcкам да сложа Хакинтоша на С: но да запазя Вистата ( съответно бутлоадера Ha C: ). Как да стане без аварии това и възможно ли е ?

Не. Mac OS Х трябва да се инсталира на негова собствена файлова система, т.е. трябва да направиш отделен дял и да го форматираш в Mac OS Extended (Journaled). За dual-boot ето ти едно ръководство

П.С. Операцинната система на Епъл се казва Mac OS Х, а РС, на която е инсталирана такава система се нарича Хакинтош cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.