Премини към съдържанието
LeGaL^CriMeR

Как да свържа фронт панела на C-media 8768

Препоръчан отговор

Това ми е звуковата карта кутията ми отпред има изходи за слушалки и микрофон въпроса е че незнам къде да свържа кабелчетата на моята звукова карта която е тази

272957_t.jpg

272956_t.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо трябва да се намери подробна блок схема на пиновете, които са на самата карта (кой какъв сигнал изкарва). След което трябва да се намери подробна схема на пиновете на фронт панела на кутията ти... И да има компетентни, тази процедура може да се направи единствено на място... така че най-добре да се допиташ до сервиз, което отново не е гаранция, че ще ти свърши работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това ми е звуковата карта кутията ми отпред има изходи за слушалки и микрофон въпроса е че незнам къде да свържа кабелчетата на моята звукова карта която е тази

272957_t.jpg

272956_t.jpg

Това, което виждам е че C-media 8768 е чип, а не модел на звукова платка. Потърси модела на платката

П.П. И няма нужда да пишеш второ мнение, ако има някой да ти отговори ще го направи независимо от мястото на темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно този модел е картата която съм дал мога да направя и по близка снимка да се види според мен би трябвало да има за фронт панел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
точно този модел е картата която съм дал мога да направя и по близка снимка да се види според мен би трябвало да има за фронт панел

Прочете ли какво ти е написал/показал pit?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата няма възможност за включване на стандартен преден панел .

Трябва да се преправя , което , ако разбираш от електроника е 10-15 мин. работа с поялника.

По добре си вземи удължаващ кабел ,3.5мм мъжки към 3.5мм женски, и си изкарай на подходящо место буксата , която ти е нужна.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.