Премини към съдържанието
perer

Не мога да деинсталирам две програми.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Започва деинсталацията и забива.

И сега като искам да сложа друга версия не ми дава.

Моля помогнете.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Започва деинсталацията и забива.

И сега като искам да сложа друга версия не ми дава.

Моля помогнете.

Благодаря!

Или инсталирай наново старата версия, ако има нещо омазано да се поправи, и опитай пак да деинсталираш, или изтрии папката с инсталираната програма и почисти регистъра с някоя програма от рода на TuneUp.

Втория вариант обаче е по-рискован и няма гаранция, че няма да се омажат нещата още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не мога да инсталирам предишната версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема е, че не мога да инсталирам предишната версия.

Тогава ти остава варианта да почистиш от регистъра всички записи свързани с тези програми.

Не забравяй преди да правиш промени в регистъра, да му направиш резервно копие !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как за разбера кои записи са свързани с тези програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А как за разбера кои записи са свързани с тези програми?

По името на програмата, или част от него.

Всъщност за какво става въпрос ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за антивирусни.

Исках да сложа Kasperksy Internet Security, но при инсталацията компа заби и трябваше да го рестарт и сега не мога да го махна.

После реших да пробвам с Eset Smart Security, но стана същото.

И накрая реших да сложа Nod32 версия 2.*.*.*, но педи да започне да инсталира ми излиза съобщение, че е открита друга версия на програмата и иска да бъде изтрита, но аз не мога.

Сега искам да изтрия от всякъде Kasperksy Internet Security и Eset Smart Security, за да мога да си сложа Nod-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Става въпрос за антивирусни.

Исках да сложа Kasperksy Internet Security, но при инсталацията компа заби и трябваше да го рестарт и сега не мога да го махна.

После реших да пробвам с Eset Smart Security, но стана същото.

И накрая реших да сложа Nod32 версия 2.*.*.*, но педи да започне да инсталира ми излиза съобщение, че е открита друга версия на програмата и иска да бъде изтрита, но аз не мога.

Сега искам да изтрия от всякъде Kasperksy Internet Security и Eset Smart Security, за да мога да си сложа Nod-а.

1.За Kaspersky изтегли това:

http://support.kaspersky.com/downloads/kis7/kavremover.zip

restartpc.gif

2.За Eset Smart Security - можеш да опиташ няколко неща:

2.1 Да си изтеглиш инструмента Windows Installer CleanUp Utility и да избереш ESET SMART SECURITY от списъка и да дадеш REMOVE...След това я инсталирай и деинсталирай както трябва от ADD or Remove Programs от Control Panel-a или с помощта на програми за деинсталиране от рода на REVO UNINSTALLER, YOUR UNINSTALLER! 2008, TOTAL UNINSTALL и т.н.

http://download.microsoft.com/download/e/9...1bd/msicuu2.exe

2.2 Търсиш в търсачката на Windows за ключови думи от рода на ESET, NOD и т.н. и триеш всичко намерено (включително и папката на ESET от Program Files)...След това отваряш Registry Editor-a (start => run => regedit) и от EDIT => FIND => пак търсиш за вече споменатите ключови думи...и ги триеш всичко намерено за ESET SMART SECURITY.С бутона F3 минаваш на следващия резултат и така докато не претърсиш целия регистър...

Преди това обаче няма да е зле да се подсигуриш:

*Направи си или точка на възстановяване - Start => All Programs => Accessories => System Tools => System Restore

*Резервно копие на регистъра на Windows => Start => Run => regedit => File => Export

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.