Премини към съдържанието
Gergana fen

Как да изтрия историята на търсене в сайт?

Препоръчан отговор

Как може да изтрия историята на търсене в сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какви сайтове си влизал ли

:love:

Аз съм с Мозила-та,ама тя си трие всичките адреси чак след 60 дни

Иначе ако спреш компчето от копчето му се изтриват

Пробвай-при мен така прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Firefox - Tools->Clear Private Data->Слагаш отметка на Saved forms and Search history, а можеш и на всички.

За Internet Explorer - Tools->Internet Options->Browsing history->Delete->History или и тук можеш да истриеш всичко с Delete all...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За Firefox - Tools->Clear Private Data->Слагаш отметка на Saved forms and Search history, а можеш и на всички.

За Internet Explorer - Tools->Internet Options->Browsing history->Delete->History или и тук можеш да истриеш всичко с Delete all...

Browsing history никъде не го намерих

post-134888-1208105829_thumb.jpgpost-134888-1208105829_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-134888-1208105829_thumb.jpgpost-134888-1208105829_thumb.jpg

View>Explorer Bar>History или Ctrl+H показва историята, с десен бутон на конкретния адрес - ако искаш избирателно>delete.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма да го намериш. Горното обяснение беше за IE 7, а ти си с по-стара версия, където интерфейса е различен. Хмм, тук избери Clear History (ще изчезнат всички сайтове, които си отварял) и от Privacy или Content (не си спомням къде беше, действам по памет) трябва да има Clear Forms, Clear Passwords, Clear SSL State.

Това е ! За по-точна информация ми дай шотове от Privacy и Content или най-добре, нека да ти помогне някой с Internet Explorer 6. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
View>Explorer Bar>History или Ctrl+H показва историята, с десен бутон на конкретния адрес - ако искаш избирателно>delete.

Искам да изтрия историята на думи, които съм използвал в поле "Търси" за намиране на видео

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да изтрия историята на думи, които съм използвал в поле "Търси" за намиране на видео

Доколкото разбирам трябва да махнеш AutoComplete, пак там се намира в Tools->Internet Options->Content

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз искам да изтрия това което съм търсил в google примерно или в някой друг сайт

плс кажете как става

забравих да кажа че съм с Mozilla Firefox

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз искам да изтрия това което съм търсил в google примерно или в някой друг сайт

плс кажете как става

забравих да кажа че съм с Mozilla Firefox

tools-> clear private date

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
tools-> clear private date

10x за бързия и правилен отговор 10х пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.