Премини към съдържанието
BMW Маниак

Какъв е този обрив

Препоръчан отговор

Моля за малко помощ ако някой е компетентен и е минал през това със своя домашен любимец, защото се виждам в чудо с некомпетентността на тукашните фелшери . Имам два ротвайлера на 8 месеца и се хванах за главата с тях , това са бетер малки деца да гледаш ( не че имам опит).

Тука преди 3 месеца на женската и излезе едно петно на оплешевяване на козината над задните и крака. Водих я на лекар , нищо сериозно даде ми шампоан да я къпя всеки ден , ама вече три месеца и ефект нула . Но поне не се влошава стои си така. Сега пък преди две седмици на мъжкия над окото му се появи обрив и започна да олешевява около 3кв.см. водя го и него пак тоя универсалния шампоан ми препоръча ама ефект няма а това продължава да си расте . Има и други две на главата ама по малки и козината го скриват , гледам и на единия му преден крак нещо подобно. От тогава горе долу и когато върви бавно малко куца , иначе бяга нормално и тогава не се забелязва.Доктора каза дето когато си играели се хапали ама това не ми се вярва женската е с 20% по дребна и в повечето случай мъжкия я хапе а тя няма нищо по главата и по врата. Луда работа хванах се за главата, моля някой да даде съвет. Иначе освен с гранули , и витамини на гранули им давам и всеки ден по едно яйце с черупката за ядене.

Ето и снимки

dsc01079ya0.jpg

dsc01080fw9.jpg

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горките животни !

Питай ТУК :

http://www.dog.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прилича на лишей ;)

пробва ли с антисептик ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Горките животни !

Питай ТУК :

http://www.dog.bg/

Ок сега ще видя

прилича на лишей ;)

пробва ли с антисептик ?

Оф нищо не ми говори , не съм пробвал , ама под какво име да го поръчам и какво е мехлем или хапчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....

Оф нищо не ми говори , не съм пробвал , ама под какво име да го поръчам и какво е мехлем или хапчета.

Ти в Уругвай ли беше ? :rolleyes: или Мексико ?

За да потърся из нет-а как се наричат вашите мазила там......

Всъщност и ти можеш да си направиш справка-търси " Eczematin С " ( ако го има и в тамошната търговска мрежа) или търси в нета с ключови думи на езика, дето се говори и пише при теб - ако е еиспански просто си преведи и напиши в твоя google думите :

"антисептици b]ветеринарна употреба" и виж какво ще ти изкара.

p.s.толкоз ли няма доФтури там бе ? :speak: ти като ми разправяше едно време за уролозите как ви действат, на мен не ми се вярваше....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека е Доминикана, доколкото си спомням.

Дано да се оправи милото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок ще го проверя утре в аптеките дано да излезе

p.s.толкоз ли няма доФтури там бе ? :rolleyes: ти като ми разправяше едно време за уролозите как ви действат, на мен не ми се вярваше....

А за това не ме питай , третия свят какво се чудиш медицината им е много зле. Да не дава господ да търсиш помощ от лекари. А пък бърза помощ такова нещо не съществува . Наблягат само на туризъм и това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В дог.бг има компетенти ветеринарни лекари за онлайн медицинска помощ.

има и цял раздел - вет кабинет. Пусни тема + снимките (но първо провери дали няма подобна - за екземи и кожни проблеми е питано и писано доста)

Редактирано от MistressLinda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.