Премини към съдържанието
TiriT

RQ: Слайдшоу като това

Препоръчан отговор

Трябва ми да си сложа в сайта слайдшоу,като в ТОЗИ. Дали ще намерите кода на този или ще ми дадете някакъв подобен на този все тая,важното е да е горе-долу такъв. Поздрави ! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен това клипче някой си е играл да го прави и не е с код както си мислиш ти. Но пък ако случйно е така ще се радвам някой да го пусне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако питаш мен това клипче някой си е играл да го прави и не е с код както си мислиш ти. Но пък ако случйно е така ще се радвам някой да го пусне.

OMG. Не клипчето,смяната на снимките.

Редактирано от TiriT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва ми да си сложа в сайта слайдшоу,като в ТОЗИ. Дали ще намерите кода на този или ще ми дадете някакъв подобен на този все тая,важното е да е горе-долу такъв. Поздрави ! :huh:

Привет!

В какъв смисъл искаш кода? Доколкото разбрах, става дума за снимките вдясно. Това е елементарен Movie Clip във Флаш! Що се касае офертите вляво... Доста са бъгави. ;) Можеха и повече да се постараят...

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет!

В какъв смисъл искаш кода? Доколкото разбрах, става дума за снимките вдясно. Това е елементарен Movie Clip във Флаш! Що се касае офертите вляво... Доста са бъгави. :huh: Можеха и повече да се постараят...

Поздрави!

В ляво.Човек гледа офертата и би трябвало (както в другите сайтове) да се показва само 1 снимка,а тук се сменят няколко с лек ефект. Мисля,че това е javascript и за това питам за код. ;)

Редактирано от TiriT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В ляво.Човек гледа офертата и би трябвало (както в другите сайтове) да се показва само 1 снимка,а тук се сменят няколко с лек ефект. Мисля,че това е javascript и за това питам за код. :huh:

В кода има това:.../images_over2

.../images_over1

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смяната на снимките най-лесно се прави с програма - например Jasc Animation. Лично аз съм я ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.