Премини към съдържанието
needsleep

Кой GSM прави най-добри снимки ?

Препоръчан отговор

Здравейте! Според вас кой GSM прави снимки, който могат да се сравняват с дигиталния фотоапарат ? Или ви се струва невъзможно? Според мен може! Вижте тези снимки правени с моя телефон (Samsung D600E)

Имайте предвид, че са правени в джижение и през предното стъклно на колата

903556_t.jpg

903563_t.jpg

903566_t.jpg

903548_t.jpg

Редактирано от needsleep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още наи-добрите камерафони са на ниво нормален обикновен дигитален апарат!Камерата не е само МР и проблема е фокусното разстояние,матрицата,почти липсата на оптичен зум(няколко модела вече имат) и т.н.!За момента най-добрите снимки правят SE К850i,N95 и N82 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а какво мислите за качеството на снимките, който Samsung D600 е направил ? Може ли да се сравнява с тези камерафони който сте посочили по горе ? Аз лично съм гледал снимки на много камерафони, но досега не съм видял никой да прави по-добри снимки от този Samsung. Имайте предвид, че снимките НЕ са на пълна резолюция и са правени в движение през предното стъкло на колата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре, а какво мислите за качеството на снимките, който Samsung D600 е направил ? Може ли да се сравнява с тези камерафони който сте посочили по горе ? Аз лично съм гледал снимки на много камерафони, но досега не съм видял никой да прави по-добри снимки от този Samsung. Имайте предвид, че снимките НЕ са на пълна резолюция и са правени в движение през предното стъкло на колата.

Посочените по-горе от мене модели правят по-добри снимки от D600 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките не са лоши, но се забелязва цветен шум (в количество недопустимо за среден фотоапарат). Това, което съм виждал от N82 и N95 е на доста по-високо ниво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, Samsung вече преучеличават с тези камерафони.

Редактирано от dzvero007 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хаха, Samsung вече преучеличават с тези камерафони.

Защо ?

Нали човека искаше телефона ??? правещ най-добри снимки.

Ето и две снимки :

http://www.slashphone.com/uploads/2181/sam...70_camera_1.jpg

http://www.slashphone.com/uploads/2181/sam...70_camera_2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросния модел работи само в стандарта на Южна Корея и няма никакви шансове за момента да се появи в Европа!В Япония и Южна Корея за месец януари не е продаден нито един гсм от 2G,а само 3G и нагоре :)

Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Според вас кой GSM прави снимки, който могат да се сравняват с дигиталния фотоапарат ? Или ви се струва невъзможно? Според мен може! Вижте тези снимки правени с моя телефон (Samsung D600E)

Имайте предвид, че са правени в джижение и през предното стъклно на колата

903556_t.jpg

903563_t.jpg

903566_t.jpg

903548_t.jpg

Има търсачка , ползвай я , преди да пускаш нови теми :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...c=64532&hl=

Определено няма нищо общо с качествен цифров фотоапарат.

Успах cool.gif .

Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак съм на мнението, че D600 е най-добрия камерафон. Направих няколко сравнения с Sony Ericsson K850

K850:

904466.jpg

D600:

904467.jpg

K850:

904468.jpg

D600:

904469.jpg

K850:

904470.jpg

D600:

904471.jpg

K850:

904472.jpg

D600:

904473.jpg

K850:

904474.jpg

D600:

904475.jpg

Това са скрийншоти от пълната резолюция на двата телефона. Мен лично качеството на Самсунга повече ме впечатлява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пак съм на мнението, че D600 е най-добрия камерафон. Направих няколко сравнения с Sony Ericsson K850

D600:

904469.jpg

Аз мисля, че този снима най-качествено, но ако ти трябва фотоапарат за да снимаш не си взимай GSM :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

needsleep-Не знам защо си пуснал темата.D600 най-добрия камерфон laugh.gif

К750 прави по-добри снимки от него-има автофокус,да не говорим за К850 той е 5мп,пишеш за модел от преди 3 години.Сега има телефони които правят много по-добри снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че K750 прави по добри снимки :whist: Виж на предишната страница съм сравнил с К850

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да сравняваш снимките с различни телефони трябва да снимаш един и същи обект при стандартни настройки и тогава се вижда кой е по-добър!К850 прави по-добри снимки и мога да те зарина със сравнителни снимки,но ти си решил,че твоя прави по-добри снимки................P.S.Ти май не си спал цяла нощ,за да докажеш,че телефона ти снима най-добре? :whist:

Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

K850:

904466.jpg

D600:

904467.jpg

K850:

904468.jpg

D600:

904469.jpg

K850:

904470.jpg

D600:

904471.jpg

K850:

904472.jpg

D600:

904473.jpg

K850:

904474.jpg

D600:

904475.jpg

Това са скрийншоти от пълната резолюция на двата телефона. Мен лично качеството на Самсунга повече ме впечатлява.

Качеството на снимките зависи от много фактори. между първите две снимки тази направена със самсунга е при напълно ясно небе, а със сониериксона е снимано при облачно време. Влияние имат и други фактори: ъгъла спрямо светлинния източник; дали и с каква скорост се придвижва снимащият; запрашеността на въздуха и замърсяването на обектива на камерата; дали се използва цифровото увеличение при снимане; рисайзването(намаляване размерите на фотографията) пример от самсунга и сониериксон си постнал почти еднакви по размер снимки, но от камери с различаваща се оригинално разделителна способност.

И разбира се качеството на снимките зависи от възможностите на фотографа, който ги е правил и неговото моментно състояние на духа :whist: .

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега проверих характеристиките на модела D600 !Камерата е 2 МР и модела е от 2005 г. ! Самата фирма Samsung отдавна прави много по-добри камерафони и 3 години при тази техника са много-много време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чак сега проверих характеристиките на модела D600 !Камерата е 2 МР и модела е от 2005 г. ! Самата фирма Samsung отдавна прави много по-добри камерафони и 3 години при тази техника са много-много време!

Да, и аз съм ЗА този телефон с две ръце ЗА! ;) Ти да не правиш сравнителни характеристики и да работиш в някой магазин за GSM-и?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не работя в магазин, а проверих по нета! Има толкова сайтове,които предлагат сравнителна характеристика на GSM-и!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не работя в магазин, а проверих по нета! Има толкова сайтове,които предлагат сравнителна характеристика на GSM-и!

Жалко...уж има толкова много сайтове за сравнителни характеристики пък пишеш тук, странно защо ли?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти нямаш ли собствено мнение ? Или се влияеш от сайтове ? Тва в сайтовете е все едно някой да напише, че BMW е по-добър от Audi. Провери снимките по-горе и прецени сам. Айде да не навлизаме в спорове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де айде сравнявайте снимките:

K850i:

DSC01044.JPG

DSC01041.JPG

DSC01053.JPG

DSC01054.JPG

DSC01051.JPG

DSC01060.JPG

DSC01027.JPG

DSC01024.JPG

DSC0729.JPG

DSC0623.JPG

Айде ся сравнявай...........

Редактирано от kopeto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.