Премини към съдържанието
d1dcho

колан със сауна ефект

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам за колана със сауна ефект помага ли или това са просто безмислици защото искам да остлабна и да си го взема (е все пак ходя и на фитнес) но дали помага все пак като стоя пред комопиутара аз съм ограничил яденето но все пак да питам някой ако знае за колана да каже дали да си го взема и ако може да прати линк ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема (надявам се автора да няма възражения)

искам да питам за впечатления от Total sauna (цена 184 лв., рекламирана от Тeleshop)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами за колана със сауна ефект ще кажете ли дали става и цената ако може ?

Редактирано от d1dcho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам този колан,от Хоум Шопинг си го купих преди години

Понеже работя по цял ден на компчето и коремните ми мускули се отпуснаха

На мен ми помогна,доволна съм много

Стяга коремните мускули,а така наречения сауна ефект топи и сланинките в областта на корема-ако имаш такива

След известно носене забелязваш че започваш сам да стягаш мускулите си :whist:

Препоръчвам ти го-няма да съжаляваш изобщо,повярвай ми

cool.gif

http://www.homeshopping.bg/catalog/product...41da1e5ef2eec91

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз имам този колан,от Хоум Шопинг си го купих преди години

Понеже работя по цял ден на компчето и коремните ми мускули се отпуснаха

На мен ми помогна,доволна съм много

Стяга коремните мускули,а така наречения сауна ефект топи и сланинките в областта на корема-ако имаш такива

След известно носене забелязваш че започваш сам да стягаш мускулите си :huh:

Препоръчвам ти го-няма да съжаляваш изобщо,повярвай ми

cool.gif

http://www.homeshopping.bg/catalog/product...41da1e5ef2eec91

Благодаря ти много ами имам сланинки ;) обичам да похапвам все пак.А и да ви питам тоя става ли

post-92753-1208158241_thumb.jpg

Редактирано от d1dcho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ти много ами имам сланинки ;) обичам да похапвам все пак.А и да ви питам тоя става ли

Е той като гледам е същият,само че на друга фирма

На същият принцип е-топи и сланинки

:huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Can`t find it in shops ladies and gents course its a piece of shit cool.gif Само губите вода ;) Принципа на точковата редукция (а тя май не съществува не знам :P) е да се подобри кръвообращението в дадена област по този начин би следвало да намалее натрупването на мазнини там - това не значи, че по този точно начин ще изгубите кила - ще изгубите вода. L карнитин и джогинг :huh:biggrin.gif има и по - брутален начин но не ми се говори за него

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз сланинки нямам,ама лятото си го слагам че много бира пия и ставам на плондер

:wub:

В сауната не се ли топят мазнини-като е горещо :)

Колана е на същия принцип-загрява

Аз си го слагам и когато ме боли кръста и ме отпуска веднага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да ви попитам за колана със сауна ефект помага ли или това са просто безмислици защото искам да остлабна и да си го взема (е все пак ходя и на фитнес) но дали помага все пак като стоя пред комопиутара аз съм ограничил яденето но все пак да питам някой ако знае за колана да каже дали да си го взема и ако може да прати линк ... ?

По-добре си си с фитнеса мое мнение не задължавам никой с това, но ще ти трябват време, пари и достатъчно желание и като почнеш да не се отказваш бързо щото ефект няма да има така. :)

А и ако можеш да премахнеш висенето пред компютъра и да имаш повече движение със сигурност ще имаш полза!Хайде успех от мен и търпенеи нищо на тоя свят не става веднага!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-добре си си с фитнеса мое мнение не задължавам никой с това, но ще ти трябват време, пари и достатъчно желание и като почнеш да не се отказваш бързо щото ефект няма да има така. :baby:

А и ако можеш да премахнеш висенето пред компютъра и да имаш повече движение със сигурност ще имаш полза!Хайде успех от мен и търпенеи нищо на тоя свят не става веднага!

пич аз стоя на компа само вечер през уикенда играя 4 часа най-малко играем баскетобол плюс това и един час и половина сам във фитнеса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
пич аз стоя на компа само вечер през уикенда играя 4 часа най-малко играем баскетобол плюс това и един час и половина сам във фитнеса

Тя е мацуранка,не е пич :baby:

Вземи си колана-пък си ходи колкото искаш на фитнес

Препоръчвам го на всички

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момиче съм, но благодаря за комплимента явно респектирам! :)

Щом е както казваш натоварването ти стига, пък и не си жена, че да трупаш на едни гадни места там и да се чудиш как да свалиш колограми, за да не изглеждаш трътла ;) късметлия :P и успех с топенето на калории!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момиче съм, но благодаря за комплимента явно респектирам! :)

Щом е както казваш натоварването ти стига, пък и не си жена, че да трупаш на едни гадни места там и да се чудиш как да свалиш колограми, за да не изглеждаш трътла :) късметлия :clap: и успех с топенето на калории!

Опа сладурано :wors: обарках :) съжалявам все пак ами благодаря надявам се да ги сваля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ама с тва чудо само отслабваш, не правиш мускули, тъй ли?

топиш мазнините около корема или кадето го сложиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опа сладурано ;) обарках ;) съжалявам все пак ами благодаря надявам се да ги сваля

Ще ги стопиш, но иска време, така че имай търпение и постоянствай, с постоянство се постига всичко дори и невъзможното! ;)

Извинен си! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.