Премини към съдържанието
Jacky

Symbian OS v9.2

Препоръчан отговор

Преди няколко дни си взех телефон NOKIA N95. Не го купих чисто нов и се оказа, че има проблем явно с софтуера.когато натисна копчето за да вляза в "карти-maps" и се рестартира.Главната причина поради която си взех точно този вид телефон е GPS-а и wi-fi, а сега не мога да го ползвам. Реших, че ще е най-добре да преинсталирам операционната система, но никъде до сега не откривам Symbian OS v9.2 Namerih v9.1, но предполагам, че няма да е добре да сложа нея.

Моля да ми помогнете ако някой е попадал на този софтуер. Освен това ако може някаква инструкция за инсталиране на Symbian, че не знам дали е както при уиндоуса или се различава.Трябват ми още Skype, който мога да ползвам с телефона

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си ъпдейтваш телефона до най-новата му версия на софтуера!Има такава функция в телефона и как става е описано във форума-просто потърси!По-късно няма проблем да си качиш fring-програма за мобилен skype или някоя друга подобна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.