Премини към съдържанието
AnGeL FrOm HeLL

Напукана кожа

Препоръчан отговор

Кажете нещо и за напуканата кожа,самнявам се че няма никой с този проблем...казвали са ми че не може да се изчисти ( така да се каже ) но все пак има ли някакъв начин за подобряване на този проблем ? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам много суха кожа, студова алергия. Когато стане студено веднага се напукват ръцете ми, а на пролет всичко се оправя. Ставам като крокодил :clap:

Трябва да си купиш качествена козметика, Avene е хубава марка, но малко скъпичка. Ползвах едно кремче от нея преди 2 години и бях много доволна. Но сега се мажа и с по - обикновени. Ако почнеш отрано да ги мажеш ще ти е по - лесно. От опит знам, че веднъж напука ли се кожата, когато й сложиш крем щипе, даже се е случвало като мине лист хартия по кожата да се появяват ранички. Пробвай вечер да слагаш нещо мазничко отгоре - боров вазелин е супер.

Най-добре си иди на дерматолог, той със сигурност ще ти каже какво ти има и какво да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз имам много суха кожа, студова алергия. Когато стане студено веднага се напукват ръцете ми, а на пролет всичко се оправя. Ставам като крокодил :P

Трябва да си купиш качествена козметика, Avene е хубава марка, но малко скъпичка. Ползвах едно кремче от нея преди 2 години и бях много доволна. Но сега се мажа и с по - обикновени. Ако почнеш отрано да ги мажеш ще ти е по - лесно. От опит знам, че веднъж напука ли се кожата, когато й сложиш крем щипе, даже се е случвало като мине лист хартия по кожата да се появяват ранички. Пробвай вечер да слагаш нещо мазничко отгоре - боров вазелин е супер.

Най-добре си иди на дерматолог, той със сигурност ще ти каже какво ти има и какво да правиш.

;) Мерси ...моята кожа е напукана основно от бедрата до кръса и все едно са ми излезли вените обаче за жълти и вдлъбнати...ходих на лекар и ми казаха "Това не може да се махне" и това беше sad.gif идва лято а мен ме е срам дори къса пола да сложа , а какво остава за плаж АБСУРД ;) ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали не става дума за синдрома на Иценко-Кушинг. Тогава ще ти трябва ендокринолог. Обърни внимание на точка 2 от клиничните белези.

Редактирано от NikolayV (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж дали не става дума за синдрома на Иценко-Кушинг. Тогава ще ти трябва ендокринолог. Обърни внимание на точка 2 от клиничните белези.

sad.gif почти нищо не съвпада с моя проблем sad.gif добре съм само дето кожата ми е такава.... някой ако може да ми каже някакъв крем или нещо такова sad.gif ники мерси все пак :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажете нещо и за напуканата кожа,самнявам се че няма никой с този проблем...казвали са ми че не може да се изчисти ( така да се каже ) но все пак има ли някакъв начин за подобряване на този проблем ? sad.gif

слагай маска с хума и глицерин и преспивай с нея докато омекне кожата или хума с мед или хума със зехтин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай на лекар - тук не мястото за помощ по тези въпроси. Това си е твоето здраве и би трябвало повече да ти пука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- КРЕМ "Мелабел" има го в аптеките и на мен така ми беше напукана обаче от тва ми заздравя :)

обаче ми се прави че на теб е много на мен само на 2 пръста имаше така незнам защо така се беше получило от това ми мина

Редактирано от Magical_WaRFIedal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пий Ракия и не се притесняваи за кожата,тя ама ще си увисне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.