Премини към съдържанието
Oleg Vasilev

Търся програма за обстойна диагностика на HDD

Препоръчан отговор

Трябва ми такава програмка, с която да направя обстойна диагностика на HDD-то. Взе да ми прави проблеми, като пусна мултимедийно приложение(филм, снимки или нещо от тоя род) и все едно съм с трактора на нивата. Почвам да се чудя дали не си отива главата на хард диска. Ще се радвам на малко съдействие, защото не знам нито една такава програма. С разните му там cleaner-и и mechanic-и нищо не става. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми такава програмка, с която да направя обстойна диагностика на HDD-то. Взе да ми прави проблеми, като пусна мултимедийно приложение(филм, снимки или нещо от тоя род) и все едно съм с трактора на нивата. Почвам да се чудя дали не си отива главата на хард диска. Ще се радвам на малко съдействие, защото не знам нито една такава програма. С разните му там cleaner-и и mechanic-и нищо не става. Благодаря предварително.

Даже и да има такава програма щом диска е започнал да трака спасявай каквото има на него и бъди готов да го смениш във всеки момент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.