Премини към съдържанието
cegavara

Бутона FN на тошиба сателит А200 не работи

Препоръчан отговор

здравейте имам малък проблем, бутона функшън н ме ми работи в комбинация с бутоните горе! защо така нешо май съм го сприал от някъде севис ли е някакъв или са някакви драйвери, ако някой знае повече нека пише..лаптопа ми е тошиба сателит А200

ПП: не мога да се сетя и дали това не стана след като ъпгрейтнах вистата до сп1 може и да е от това. айде искам мнения по темата ;)

Редакция: Неясно заглавие

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с бутоните в страни работи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А с бутоните в страни работи ли?

с кои бутони имаш впредвид как в страни..само като натисна сас схифт свтка неква лампи4ка и сменя 2 полета горе ама за какво е представа нямам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
с кои бутони имаш впредвид как в страни..само като натисна сас схифт свтка неква лампи4ка и сменя 2 полета горе ама за какво е представа нямам

Действията/знаците които се активират с FN най-често са със син цвят. Освен от горе ги има и в страни... Погледни в device manager дали има нещо с въпросителна или удивителна или с хикс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Действията/знаците които се активират с FN най-често са със син цвят. Освен от горе ги има и в страни... Погледни в device manager дали има нещо с въпросителна или удивителна или с хикс.

няма бутони със синьо а и функшън бутона работи само с Ф бутоните горе по принцип....в девайс менажера няма въпросителни никакви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
няма бутони със синьо а и функшън бутона работи само с Ф бутоните горе по принцип....в девайс менажера няма въпросителни никакви

А функционалните бутони работят ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.