Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искъм да ви попитам нещо за моя компютър.

1.HDD (160gb)

2.CPU (2.80GHz) Seleron.

3.RAM 512

4.Video card 156 Съжелявам,че немога дам някакви марки.

Та въпроса ми е какво мога да му сложа (карта и рам) за да стане по силен или нов трябва.Ще се радвам много ако можете да ми помогнете по въпроса :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да гадаем какво ти е дъното от там , каква ти е рам паметта дали е DDR или DDR2 и каква ти е видео картата дали AGP8x или PCIеxpress, пише се Celeron . Първо разбери с Everest точното наименование на всяка една част от конфигурацията ти и си задай въпроса както трябва отново . Като допълнение кажи за какво искаш да използваш пц-то и калко пари се отпускат за евентуален ъпгрейд .

Редактирано от ToYourAss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех за тази програма sad.gif

Дъното ми е Gigabyte GA -81PE1000-G (5PCI,1 AGP, 4 DIMM,Audio,Gigabit lan)

512mb PC3200 DDR SDRAM(CL 3.0 @ 200MHz)

Видео карта ATI RADEON 9600(RV35З)

А за парите няма значение,защото несъм решил какво ще правя просто искам да чуя няколко съвета. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знаех за тази програма sad.gif

Дъното ми е Gigabyte GA -81PE1000-G (5PCI,1 AGP, 4 DIMM,Audio,Gigabit lan)

512mb PC3200 DDR SDRAM(CL 3.0 @ 200MHz)

Видео карта ATI RADEON 9600(RV35З)

А за парите няма значение,защото несъм решил какво ще правя просто искам да чуя няколко съвета. :rolleyes:

Ами можеш да боднеш още 512Мб рам и 1950 AGP,но на твое място не бих наливал пари в тази конфигурация.Бих се ориентирал към нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами можеш да боднеш още 512Мб рам и 1950 AGP,но на твое място не бих наливал пари в тази конфигурация.Бих се ориентирал към нова.

Аха,а можеш ли да ми кажеш горе долу колко мога да продам този компютър ако реша.Смисъл като цяло тази конфогурация колко пари върви :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към 200-250 лв. някъде...

и аз да подкрепя колегата, няма смисъл от наливане на пари в тази система... най-малкто паметта DDR, в момента е по-скъпа от DDR2 ... a 1950GT/PRO почти не се намира ново и евтино...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.