Премини към съдържанието
geolub

Търся работещ WindowsXP Live CD

Препоръчан отговор

Става дума за WindowsXP който се стартира от CD. Теглих си го от три места и все не става. И проблемът ми не е в обръщането на iso файловете и записването.... Моля за линк за работещ такъв. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за WindowsXP който се стартира от CD. Теглих си го от три места и все не става. И проблемът ми не е в обръщането на iso файловете и записването.... Моля за линк за работещ такъв. Благодаря предварително!

Искаш ли да споделиш с нас каква е целта на занятието, защото за много специфични задачи има други инструменти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А и за какво обръщане на ISO файловете иде реч?

доколкото разбрах човека иска Windows XP който да се инсталира без да дава грешка някаде по време на инсталацията..правилно ли съм разбрал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
доколкото разбрах човека иска Windows XP който да се инсталира без да дава грешка някаде по време на инсталацията..правилно ли съм разбрал?

не да се инсталира а зарежда , ама той воопще не каза какво става след като бутне от диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не да се инсталира а зарежда , ама той воопще не каза какво става след като бутне от диска

ам да кажи де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.