Премини към съдържанието
viper7277

Система за домашно кино"Philips": Може ли ?

Препоръчан отговор

Купих си ТОВА.Много съм доволен от него , свири всичко, е почти...затова имам питане :

Възможно ли е да просвиря "mkv", и "x264" с него.пробвах, но не става, явно няма такива декодери.Има ли начин да му инсталирам такива декодери или по-добрия вариант да му инстална един "KMplayer"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си ТОВА.Много съм доволен от него , свири всичко, е почти...затова имам питане :

Възможно ли е да просвиря "mkv", и "x264" с него.пробвах, но не става, явно няма такива декодери.Има ли начин да му инсталирам такива декодери или по-добрия вариант да му инстална един "KMplayer"?

Ням как да стане. Всички двд плеъри поддържат файлове с резолюция до 720х576 и отделно нямат хардуерната мощ да разкодират H.264 и mkv. Не виждам как може да инсталираш KMPlayer на него. Предполагам имаш предвид на компютъра си.

Остава ти варианта да ползваш компютъра си за възпроизвеждане и да изкарваш звука на домашното си кино.

Другия вариант е това устройство от подписа ми. Много по-лесно и компактно решение е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.