Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Направи си чиста инсталация с новото дъно и всичко ще е ОК.

Прав си за лепенката, като двойнолепеща е. Това че си я размърдал - голяма работа. Но наистина по-добрият вариант е да се махне и да се сложи паста на нейно място. (това вече е работа за твоят приятел cool.gif )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 53
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Учудващо за мойте хардуерни "способности", след инсталацията на някакъв странен Win, всичко е ток и жица. Явно съм нацелил правилните места на всички кабели. Единствено не мога да се оправя с кирилицата нещо, на повечето места си имам нормално кирилица, само на някой програми вместо български излизат на маймунски. Аз ли съм пропуснал нещо да инсталирам, шрифтове ли трябват, не знам. Ще го мисля в последствие.

Засега не мога да направя обективно сравнение между двете конфигурации, защото от снощи се занимавам с качване на Win, драйвъри, софтуер и т.н. Най-много мразя да качвам гол Win. Два дни после си играя с глупости.

Много благодаря на всички, които ми помогнаха със съвети, без вас кой знае какъв боклук щях да взема. Скоро може да се появя в Overclock секцията. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start/Settings/Control Panel/Regional and language options-оттам слагаш български и на двата tab-а, и рестартираш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съм го направил отдавна, обаче примерно в плейлиста на WinAmp-a българските тагове ми останаха на маймунски. Там Language for non-Unicode programs как трябва да е - български или английски?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване