Премини към съдържанието
rucho1

Проблем с ъпдейта на Spy Emergency 2005

Препоръчан отговор

Преди няколко дни от форума разбрах,че Spy Emergency 2005 може да ми свърши работа за описания там проблем. Изтеглих я барабар с необходимото лекарство и наистина ми откри проблеми, които другите подобни програми не бяха открили ( Ad-Aware SE Personal; AntiVir XP; Spybot - Search & Destroy; Symantec AntiVirus Client; XoftSpy ).В настройките посочих proxy-то, но ъпдейта не тръгва - дава някакво стандартно съобщение, че има проблем с настройките или че сървъра е зает и това вече цяла седмица.

Много моля за информация и полезни съвети. Благодаря Ви предварително!!! ;):huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да те попитам първо откъде изтегли програмата и какво лекарство си използвал при регистрация?Не е задължително ъпдейтите да се изтеглят през прокси.Възможно е проблема да идва от проксито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да те попитам първо откъде изтегли програмата и какво лекарство си използвал при регистрация?Не е задължително ъпдейтите да се изтеглят през прокси.Възможно е проблема да идва от проксито.

<{POST_SNAPBACK}>

Беше преди около седмица може би. Вначалната страница най-горе в дясно / "Последно във форумите" / бе описан проблема. Щтракнах там, и отидох в някакъв форум. Там в един от съветите пишеше "...програмата изтегли от тук" - като "тук" беше подчертано.

Когато отворя прозореца DATABASE има три прозореца за попълване-прокси, лоджин и парола - какво трябва да сложа там.

Освен това долният бутон за ъпдейт не реагира дори когато попълня прозорците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. В полето Proxy попълваш IP адреса и порта на проксито, което използваш:

- напр. 195.251.193.194:8080 (забележи, че IP на проксито се отделя от порта с двоеточие ( : ) - впрочем това е стандартно, би трябвало да го знаеш)

2. В полетата Login и Password пишеш тези данни за твоето прокси (ако има такива - при мен няма)

3. Ъпдейта на дефинициите (Database и News) се прави с горния бутон Update, а не с долния, който служи само за опресняване, ако въведеш ново прокси. (Разбира се, трябва да си чекнал задължително Database)

При мен няма никакъв проблем за ъпдейтване през проксито, бачка си перфектно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. В полето Proxy попълваш IP адреса и порта на проксито, което използваш:

- напр. 195.251.193.194:8080 (забележи, че IP на проксито се отделя от порта с двоеточие ( : ) - впрочем това е стандартно, би трябвало да го знаеш)

2. В полетата Login и Password пишеш тези данни за твоето прокси (ако има такива - при мен няма)

3. Ъпдейта на дефинициите (Database и News) се прави с горния бутон Update, а не с долния, който служи само за опресняване, ако въведеш ново прокси. (Разбира се, трябва да си чекнал задължително Database)

При мен няма никакъв проблем за ъпдейтване през проксито, бачка си перфектно!

<{POST_SNAPBACK}>

Каква куха мръвка съм!!!

Само двете точки........ и всичкое 6!!!

Благодаря за отделеното време. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.