Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Trigue

Проблем с отварянето на 192.168.1.1 на рутера

Препоръчан отговор

Здравейте, моля някого, по- компетентен за помощ. Модела на РУТЕРА ми е Linksys WRT54G . От както си смених писи-то не ми отваря 192.168.1.1, където са опцийте на рутера. Преди ползвах само лаптоп, когато вържа и писи-то и лаптопа, мога да ги ползвам нормално, но не знам защо не ми отваря въпросния адрес, иначе имам интернет. Просто искам да променя някои настройки в опцийте, които в момента не мога, защото нямам достъп до горе- посочената страница. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ! Който ми помогне, получава инвайт за един много готин тракър за музика! www.stmusic.org

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля някого, по- компетентен за помощ. Модела на РУТЕРА ми е Linksys WRT54G . От както си смених писи-то не ми отваря 192.168.1.1, където са опцийте на рутера. Преди ползвах само лаптоп, когато вържа и писи-то и лаптопа, мога да ги ползвам нормално, но не знам защо не ми отваря въпросния адрес, иначе имам интернет. Просто искам да променя някои настройки в опцийте, които в момента не мога, защото нямам достъп до горе- посочената страница. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

Който ми помогне, получава инвайт за един много готин тракър за музика! www.stmusic.org

Опитай с 192.168.0.1 ,ако си на АДСЛ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве какво общо има това !!! Воопще не ти трябва интернет за да влезеш в настройките на раутера .

Нямa да е лошо с един ресет да почне. Ама темата с тия главни букви едва ли ще се задържи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам,че темата ти ще бъде затворена,защото не си спазил правилата на форума и си писал само с главни букви :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става.. Иначе съм с DSL, благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля някого, по- компетентен за помощ. Модела на РУТЕРА ми е Linksys WRT54G . От както си смених писи-то не ми отваря 192.168.1.1, където са опцийте на рутера. Преди ползвах само лаптоп, когато вържа и писи-то и лаптопа, мога да ги ползвам нормално, но не знам защо не ми отваря въпросния адрес, иначе имам интернет. Просто искам да променя някои настройки в опцийте, които в момента не мога, защото нямам достъп до горе- посочената страница.

А какво е ИП-то на локалното ти ПС? имаш ли защитна стена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво е ИП-то на локалното ти ПС? имаш ли защитна стена?

Нямам защитна стена деактивирам я. Иначе адреса на локалното ми писи е 192.168.1.100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам защитна стена деактивирам я. Иначе адреса на локалното ми писи е 192.168.1.100

Опитай с друг броузер, и/или https://192.168.1.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре с ресет на модема ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с друг броузер, и/или https://192.168.1.1

Мерси, много сам гламав. С https стана, а не с http. То зависело от настройките на рутера, как да са отваря.

Получаваш си инвайта на привейт, прочети правилита и пиши, ако не можеш да се регнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че за 2 години не се е оправил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам проблем със отварянето на страницата за системни настройки на ADSL рутера.Влизам в 192.168.1.1 ,но ме вкарва в някакъв сайт който иска потребителско име и парола.Въвеждам определените username i password на рутера,но не ме вкарва и започвам да се съмнявам,че това е правилния сайт в който искам да вляза.Моля ви помогнете!Благодаря предварително! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам проблем със отварянето на страницата за системни настройки на ADSL рутера.Влизам в 192.168.1.1 ,но ме вкарва в някакъв сайт който иска потребителско име и парола.Въвеждам определените username i password на рутера,но не ме вкарва и започвам да се съмнявам,че това е правилния сайт в който искам да вляза.Моля ви помогнете!Благодаря предварително! :cool:

Мисля че всъщност търсите това: http://my.contact.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не е този сайт,но все пак мерси.. :whist:

Защо не дадете малко повече информация, че да успеем да намерим правилния? Какво искате да направите, какво се получава, какво виждате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора обращам се кам вас с последна надежда. Значи сас мои приатели пробвахме да ми опраят проблема с РУТЕР HUAWEI H68245 значи неми отваря нито един от ип-адресите зада го опрая . 192.168.0.1 , 192.168.1.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора обращам се кам вас с последна надежда. Значи сас мои приатели пробвахме да ми опраят проблема с РУТЕР HUAWEI H68245 значи неми отваря нито един от ип-адресите зада го опрая . 192.168.0.1 , 192.168.1.1

а какъв е адреса на вашата машина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи моляте ако може виж в скупе naemnika_ намериме и виж ? защото тоя windows 7 мие малко нов и не разбирам каде да бутам.

Вашият IP адрес е:

87.121.240.244

Какво стана или ми прати събщение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи моляте ако може виж в скупе naemnika_ намериме и виж ? защото тоя windows 7 мие малко нов и не разбирам каде да бутам.

Вашият IP адрес е:

87.121.240.244

Какво стана или ми прати събщение?

Какъв е резултата от

ipconfig/all
това по-горе е външния ви адрес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбах начи незнам кое точно е. По точно незнам кое от 2те е . 192.168.100.2 192.168.100.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбах начи незнам кое точно е. По точно незнам кое от 2те е .

192.168.100.2

192.168.100.1

Вероятно е 192.168.100.2. Което означава че трябва да насочите броузера си тук: http://192.168.100.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам как даго направя нещо ако имате клип или спомагащо?

защото ако трябва го отворя ми исписва

Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с 192.168.100.1

Предложения:

• Опитайте да заредите отново: 192.­168.­100.­1
  • Търсене с Google:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам как даго направя нещо ако имате клип или спомагащо?

защото ако трябва го отворя ми исписва

Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с 192.168.100.1

Предложения:

• Опитайте да заредите отново: 192.­168.­100.­1
  • Търсене с Google:
Ако ми отговорите какво точно виждате с командата ще мога да ви помогна

ipconfig/all

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко каквото исписва ли да напиша? Или определено нещо само кажи какво? името само даи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко каквото исписва ли да напиша? Или определено нещо само кажи какво? името само даи ?

ИП, маска, гейтуей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.