Премини към съдържанието
ludfen

Избор на монитор АSUS vs ASUS

Препоръчан отговор

Здравейте приятели бих искал да ми помогнете да избера единия от тези два модела на Асус

1. Asus VW198S WIDE WSXGA+ 3000:1, 5ms, speakers на цена 321 лева и

2. Asus VW202SR WIDE WSXGA+ 3000:1, 5ms, speakers на цена 351 лева

че моя CRT NEC вече издава багажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият :P Все пак е 3" по-голям от първия. А 19" WIDE .... жива мъка -дребно, дребно cool.gif

ами за по голям монитор нема пари ;) иначе с кеф си бих купил някой 22" или 24" инчов монитор и без това си имам проблеми със очите ( едни очила ми струват малко повече от половината цена на монитора да му се невиди и живота )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо къде видя 3"...аз виждам 19" и 20 " ...;)

Пич зимай 19-та няма да съжаляваш. Аз съм с него от месец и половина и съм много доволен.

20"-я е с по-голям пиксел и размер, но е на еднаква резолюция със 19"-та т.ч. няма да има повече място на десктопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо къде видя 3"...аз виждам 19" и 20 " ... ;)

Пич зимай 19-та няма да съжаляваш. Аз съм с него от месец и половина и съм много доволен.

20"-я е с по-голям пиксел и размер, но е на еднаква резолюция със 19"-та т.ч. няма да има повече място на десктопа.

Съжалявам, грешката е моя . Наистина , по инерция, взех 20" за 22". Въпреки това, казаното за 19" е истина.

Благодаря за учтивата забележка ! И бих помолил селско-тарикатските обръщения от рода на "пич" към напълно непознати да ги запазите за себе си или за форума на дейта.бг !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.