Премини към съдържанието
peshoman2000

Търся нов монитор до 550-600 лв.

Препоръчан отговор

Предпочитам монитора да е 22" Wide, 3000:1, 2-5ms, DVI. Ще се ползва за домашни нужди - нет, музика, филми, малко игри, по-рядко чертане. Не съм запознат много кои матрици са по-добри. Надявам се вие да ме посъветвате за предимства и недостатъци. За сега съм се спрял на LG и по-конкретно L226WTQ и L226WA, като за L226WTQ четох, че имал проблеми с filmware-а, не знам това колко е вярно. Благодарен съм на всеки споделил компетентно мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS VW222U се вписва идеално в изискванията ти. А на тия надписи от рода на 3000:1, 2ms и т.н. те съветвам да не обръщаш внимание, че са далеч от истината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък бих ти казал да разгледаш и LCD Телевизорите. В момента има много добри телевизори с твоите изисквания на такива цени даже си имаш и вграден тунер в случая. Всякакви входове и изходи. SCART, HDMI, DVI, VGA, S-VIDEO, Стерео хипербанд тунер, HD READY, чинчове за колони и аудио и видео. Също така поддържа и висока разделителна способност, като за 22'' ще си вземеш с много добра разделителна способност при това и с широк екран 16:9. Ти си решаваш, но просто ти казвам да обърнеш сериозно внимание на LCD Телевизорите понеже вече са на по-ниски цени и реално има сметка да се закупи такъв, който да се използва за монитор. По нищо не отстъпват от мониторите. И да ти кажа, това за милисекундите закъснение, не гледай да непременно да е 2 или 5ms. Човешкото око не може да направи разлика под 8ms, затова в случая дали ще е с 8ms или 2ms монитора/LCD Телевизора, няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти препоръчам, това което аз си взех (преди половин година) и от което съм много доволен.

SAMSUNG 226BW

Моя е с два инча по-назад - 206BW и се води с контраст 3000:1, но обърни внимание - динамичен. И дразни адски при рязка смяна на тъмни със светли картини. Иначе си има различни режими, според това, за какво ще се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.