Премини към съдържанието
elizabet

Десния бутон на мишката отказва

Препоръчан отговор

както ровя из нета,десния бутон спира да работи,мисля,че не е от мишката,понеже пробвах да я изключа и включа,но пак не тръгва,аз съм с Vista и като вляза в Task Manager и спра windоws explorer-а мишката се оправя ;);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В някои интернет страници не може да се ползва десния бутон cool.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е,че спира да работи,дори и като се опитвам да кликам на десктопа пак отазва да работи

Редактирано от elizabet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай на друг компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или си вземи нов мишок-що си тровиш нервите

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Отвори мишката и провери дали десния бутон не се е напрашил.

- Пробвай на USB и на PS/2

- Опитай я на друг компютър (при наличие)

- Ако е в гаранция, обади се на прозводителя и обясни положението, в някои случай изпращтат нова мишка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента съм сложила мишката на другия компютър и чакам да видим дали ще направи порблем..сега съм с друга мишка незнам..това ми се случи за втори път и то не един след друг,предишния път ми се случи преди седмица някъде..та за това не съм сигурна,че е от мишката..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В мишката е проблема, мятай я в кофата. Аз имах същия проблем с майкрософтска, само че не ми работеше левия бутон. Дори я отворих и я почистих, никакъв ефект. Съвет от мен: Не си вземайте мишка на Майкрософт, пълни боклуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif И мойта е на Майкрософт, но нямам никакви оплаквания. Любимка ми е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя проблем произлиза от операционната система...пробвах с няколко различни мишки,а и на другия комютър прави същия порблем..и двамата сме с една и съща Vista...това и гадния проблем с internet explorer който от време на време "is not responding"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм от специалистите в тези области, но си предпочитам XP. На него съм си и такива проблеми не ме спохождат. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не съм от специалистите в тези области, но си предпочитам XP. На него съм си и такива проблеми не ме спохождат. :ph34r:

Предпочиташ го защото сигурно не си бил с ВИСТА, но това е друга тема... Та... elizabet никъде не си написала каква е самата мишка (модел, марка...). Ако е някой менташка направо си купи нова и не се занимавай с глупости :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моя проблем произлиза от операционната система...пробвах с няколко различни мишки,а и на другия комютър прави същия порблем..и двамата сме с една и съща Vista...това и гадния проблем с internet explorer който от време на време "is not responding"...

И на мен ми се случва често да ми откаже десния бутон на мишката,аз също съм с Виста,мишката ми е Логитек,след рестарт на компа всичко се оправя.До следващия път..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И на мен ми се случва често да ми откаже десния бутон на мишката,аз също съм с Виста,мишката ми е Логитек,след рестарт на компа всичко се оправя.До следващия път..

точно абсолютно същия проблем и при лаптопа и при комютъра..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
точно абсолютно същия проблем и при лаптопа и при комютъра..

Забравих да спомена,че и аз съм с лаптоп

Накрая ще я махна тази Виста,че все нещо не е в ред с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предпочиташ го защото сигурно не си бил с ВИСТА, но това е друга тема... Та... elizabet никъде не си написала каква е самата мишка (модел, марка...). Ако е някой менташка направо си купи нова и не се занимавай с глупости ;)

Tя и с Windows Millennium Edition може да не е била. Vista повтаря греха на МЕ-гола операционна система, с некоректни драйвери и мало застъпени програми. Защо се пръкна сайт в защита на XP, под натиска на когото Гейтс и сие отстъпиха и удължиха срока на поддръжка на ХР?! Наистина е друга тема, нито пък ако бе спомената "модел, марка" щеше да кажеш нещо повече. Иначе за едната шарения какво е в повече Vista? Аз също си нямам идея какво е Vista.

- Отвори мишката и провери дали десния бутон не се е напрашил.

E и? Не работи в "чиста стая". Класически бутони в мишка: Ти как ги чистиш от прах?

post-3366-1211017352_thumb.jpg

post-3366-1211017358_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да внеса поправка в темата!

Че елизабет нещо ви подведе. Оставете на мира мишока! Не е виновен. А който успее да изчисти копчетата от вътре ще го черпя :-)

Както знаете на клавиатурата има едно копче, което дублира десния бутон на мишката. То също спира да функционира в моментите когато мишката се "прецаква". Като цяло проблема идва от Windows Explorer/ IE нейде, защото бутона си работи в другите приложения. Като се прецака пак ще потвърдя предното изречение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.