Премини към съдържанието
Фантастичен

Относно тон за GSM с който уж отслабваш ?

Препоръчан отговор

Hello cool.gif

Гледах телевизия и докато су слушах chalga sux и други стилове ,все пак измежду тях имаше и други песнички които кефиха но това е друга тема , изведнъж пуснаха реклами по тв-то и все не ги гледам пък .. тоя път от интерес кфо рекламират видях Тон за отслабване za GSMs от oksms та мисълта ми е , кфо мислите за тоя тон щото според мен е пълна глупост !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам за научно обяснение, но ако те кара да танцуваш може да има ефект.

И защо не преместиш темата в "Празни приказки и забава"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък не , може и да се отслабва , навярно става дума за умствено отслабване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, възможно е и да действа. Чел съм за рингтон, уголемяващ бюста. Има и научно обяснение за него-мозъкът възприема мелодията подсъзнателно като бебешки плач, което влияе на гърдите и в действителност има ефект (минимален, естествено). Така че и мелодията за отслабване би могла да действа по сходен начин, но няма как да върши чудеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пълна,а тотално пълна простотия !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, възможно е и да действа. Чел съм за рингтон, уголемяващ бюста. Има и научно обяснение за него-мозъкът възприема мелодията подсъзнателно като бебешки плач, което влияе на гърдите и в действителност има ефект (минимален, естествено). Така че и мелодията за отслабване би могла да действа по сходен начин, но няма как да върши чудеса.

Аве ти яж по десетина пъти на ден , спагети и сладоледи а нека телефона да ти звъни 24 часа и да видим ефекта накрая. Някой да е виждал дебел концлагерист макар че са били без телефони .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аве ти яж по десетина пъти на ден , спагети и сладоледи а нека телефона да ти звъни 24 часа и да видим ефекта накрая. Някой да е виждал дебел концлагерист макар че са били без телефони .

Напълно сагласен =))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъх? Да съм казвал, че със сигурност действа? Или че можеш да отслабнеш, ако си на подобна "диета"? По принцип е възможно подобна мелодия да съществува, но конкретно някоя от произволната "Купи-мелодия-за-2,40-с-ДДС-на-номер-с-четири-букви" оферта по някоя чалга телевизия си е чиста измама.

Редактирано от Max_Payne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой да е чул мелодията? Мене нещо ме съмнява точно този шум(нещо като разговор пуснат на обратно) да действа подсъзнателно за отслабване :) Прослушайте я качете си я (естествено безплатно) на телефона и кажете дали има ефект ;) Аз съм на вибрация и почти не ползвам мелодии.

Ей ви и тона за тези дето им се свидят (като на мен) 2,40 лв за неква глупост :)

slim_tone.mp3

Редактирано от kucipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А някой да е чул мелодията? Мене нещо ме съмнява точно този шум(нещо като разговор пуснат на обратно) да действа подсъзнателно за отслабване :help: Прослушайте я качете си я (естествено безплатно) на телефона и кажете дали има ефект :) Аз съм на вибрация и почти не ползвам мелодии.

Ей ви и тона за тези дето им се свидят (като на мен) 2,40 лв за неква глупост :)

slim_tone.mp3

За същото става въпрос ;)

Ама незнам някой да е отслабнал от ринг тон а по скоро от подбиране на храната ;] cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За същото става въпрос :)

Ама незнам някой да е отслабнал от ринг тон а по скоро от подбиране на храната ;] cool.gif

Отслабва се.

Само трябва да си оставяш GSM-а по надалеч. и когато те потърсят много бързо да изтичаш да отвориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви са тези измислици,жената като чуела детски плач и и влияело на гърдите?! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Нема такова нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отслабва се.

Само трябва да си оставяш GSM-а по надалеч. и когато те потърсят много бързо да изтичаш да отвориш.

Или да си вземеш няколко, да ги включиш на вибрация, да ги сложиш на кръста и да започнеш да мяташ гюбеци в такт с музиката 24/7. Гарантиран ефект! След десет дни - поне 8 кила, ако още дишате.

ПП: Дам, изпробвано е biggrin.gifно за жалост с фатален край. Търсят се доброволци в института на д-р Ливайн!

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Или да си вземеш няколко, да ги включиш на вибрация, да ги сложиш на кръста и да започнеш да мяташ гюбеци в такт с музиката 24/7. Гарантиран ефект! След десет дни - поне 8 кила, ако още дишате.

Брей, какви гениални се извъдихте biggrin.gif

Какво ти здравословно хранене и диети - ето, Юлето е открила решение laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кви са тези измислици,жената като чуела детски плач и и влияело на гърдите?! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Нема такова нещо

Влияело на подсъзнателно ниво (и някакви си там глупости, беше обяснено, но не помня нищо), не знам как да го обясня, но се сетих, че също съм го гледал и по Дискавъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като я гледах тая реклама избухнах в смях... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Наистина не бях чувала,даже не бях предполагала,че може да има такова нещо... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана да измислят и рингтон за подмладяване .. гледах по тв "Национална География (на бг)" че някой от клетките ни не се възтановяват но при определен звук който въздейства върху слуховата система част от мъртвите ни клетки се възтановяват .. а си помня някаде към 8-9 клас съм учил че не се възтановяват рушителите на клетките ги знаете кои са ?

Между другото capnemo е прав трябва ше да преместя темата в съответния и раздел .. но тъй като вече има постове моля модератори/администратори да не ми местят темата :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, докато слушаше чалга смърди (както ти се изразяваш) реши, че това е тъпо и би било по-добре да занимаваш потребителите на калдата с тъпотии (все пак като си убеден, че мелодията не действа, защо изобщо питаш), като по този начин упражниш своята неграмотност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой с добро сърце може ли да качи файлчето от първата страница, че нещо не мога да го изтегля. Благодарско предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.