Премини към съдържанието
Nandini

Какво ви е мнението за Индия?

Препоръчан отговор

Какви чувства ви навява тази страна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам още умират от болести от които ние сме умирали преди един век.Много били бедни(около 1 млрд. души са)Бих посетил страната защото там е просто друга цивилизация ама е далечко sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам индийските филми от малка :yanim:

Обичам музиката на Индия,нейната екзотика...

И слоновете най-вече ;)

Филмът *Слонът,моят приятел* е много стар,повечето тук не са го чували сигурно,аз го имам на видео и никога няма да ми омръзне до го гледам.

Харесва ми тази страна,макар че в този си живот едва ли ще я посетя sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индийската кухня е страшно вкусна :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ми е противоречиво..

Ако решиш да я разгледаш, трябва да се придържаш към луксозните туристически маршрути или ако си особено смел, да се ваксинираш срещу всички познати болести. Но като че ли наделява мнението, че това е една прекрасна страна, в която можеш да прекараш няколко години, особено през 18 век и най-вече ако си поданник с добро потекло, на нейно величество клалица Виктория.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Индийската кухня е страшно вкусна :)

<{POST_SNAPBACK}>

Като стана въпрос за индийска кухня наскоро ходих в индийския ресторант на Тишо и останах напълно разочарован от всичко,само буламачи.Няма това няма онова,няма индийска бира.Бях там с човек от Чикаго който има приятели индийци и пакистанци и той много се учуди че във въпросния ресторант има много малко индийски неща.За толкова пари при братята китайци да сме яли три пъти и то вкусно.Не ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много обичам индийските филми от малка  :)

Обичам музиката на Индия,нейната екзотика...

И слоновете най-вече  :wors:

Филмът *Слонът,моят приятел* е много стар,повечето тук не са го чували сигурно,аз го имам на видео и никога няма да ми омръзне до го гледам.

Харесва ми тази страна,макар че в този си живот едва ли ще я посетя sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

:) И аз обичам индийските филми,но специално "Слонът Моят Приятел" ми е любим.Страхотен Филм! Който не го е гледал-да го направи,защото наистина си заслужава,колкото и стар да е филма. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индия прехвърли 1млрд.Имам приятели индийци.Нищо лично, но са като клонинги на едни наши сънародници.Те между себе си разговарят на английски.Оказва се, че около 26 са националните езици в Индия.Индия подобно на Китай изживява икономическо чудо.Заема силни позиции в разработката на софтуер.Естествено за цивилизация може да се говори по големите градове Бомбе, Делхи.Приятелите ми споменават за месечни доходи около 50$ американски.Ако си падате по индийска музика завъртете сателитните антени на DanTV. 24 часа нон стоп слонове,тигри, море,палми, тя бяга, той бяга, двамата бягат срещу вълните хванати за ръце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индийките са мн. красиви Aish.jpg

а за Индия мисля че е интересна страна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.