Премини към съдържанието
Nikieva

Проблем при конвертиране на .mp3 в Audio CD с Nero

Препоръчан отговор

По принцип нерото си записва ,но с едни файлове имам проблем,MP3-ки искам да си ги запиша на аудио CD да ги слушам в колата,но ми излиза това:

post-44153-1208453202_thumb.jpg

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах такъв проблем,и такива cd-та които не се отварят,ги отварям със CD Roller,но сега имам друг проблем.По принцип нерото си записва ,но с едни файлове имам проблем,MP3-ки искам да си ги запиша на аудио CD да ги слушам в колата,но ми излиза това:

Погледни дали едните не са с VBR, а другите CBR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как да го проверя?Давам десен бутон пропъртис,но не мидава нищо освен името на песента и продължителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами как да го проверя?Давам десен бутон пропъртис,но не мидава нищо освен името на песента и продължителност.

Пробвай да ги просвириш, winamp (за другите не знам) показва променящи се числа за bitrate при VBR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не се променят,kbps-128,khz-44.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с Easy CD-DA Extractor. Програмата може да записва Audio CD, ако не стане първо ги преконвертирай на същия битрейт и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да си на 7-ма версия на Nero? Имах го този проблем, мъчих го, въртях, усуквах накрая и бих дузпата и обратно на версия 6 и ядовете свършиха ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.