Премини към съдържанието
m17ak

Компютъра ми зарежда много бавно. Защо така?

Препоръчан отговор

Компютъра ми зарежда много бавно. Защо така?

Говоря за това - включвам си компа и изчаквам да се зареди до 1 мин започва да зарежда Windows XP след това като зареди (зарежда около 3 мин ) ми се появява черен екран (така около 2-3 мин) после ми показва WELCOME (това е голямото чакане стои 5 мин) и се показва декстопа. Защо е така зареждането мислих че е от win-а прейнсталирах го и точно след няколко стартирания пак се получава така. (Дори и като работя на компа ми бави, забива често)

Моля ви кажете как да го оправя (ако може) и на какво се дължи това??? Разчитам на вас. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздела хардуер има тема (и) за тест на хардуера. Разбира се, не мога да се въздържа да не напомня за издухване на прахоляка по проца и радиатора му, както и проверка на вентилаторите. След почистване и тест на перките трябва да се премине към тест на хардуера ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че проблема да не е хардуерен... по е вероятно да е "гушнал" вирус през ethernet ако не е активирал Защитната стена след инсталация на Уиндоус.

Редактирано от needsleep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-во преди няколко дена си изчистих компа напълно

и

2-ро и преди преинстала на компа ми беше така просто аз си мислих че е от windows-а и ги преинсталнах но не се получи. И когато scan-вам компа няма вируси.

Благодаря дайте други предложения от какво може да е ?? Как да тестав харда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1-во преди няколко дена си изчистих компа напълно

и

2-ро и преди преинстала на компа ми беше така просто аз си мислих че е от windows-а и ги преинсталнах но не се получи. И когато scan-вам компа няма вируси.

Благодаря дайте други предложения от какво може да е ?? Как да тестав харда

цък а форума си има и търсачка между другото :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах абсолютно същия проблем.При мен беше от драйвера на видео камерата.

Използвах Last known good configuration за да разбера от какво е.Когато го пуснах,компютъра се зареди без да чакам,и точно до момента преди инсталиране на драйвера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.