Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bibi6ora

RQ: MP3 to MID

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся програма, която да преобразува MP3 to MID или MP3 to MMF. Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай тази програма. Не съм я използвал и не знам дали прави точно това, което искаш, но все пак виж :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся програма, която да преобразува MP3 to MID или MP3 to MMF.

Благодаря ви!

<{POST_SNAPBACK}>

Захванала си се с малко кофти нещо.Не че искам да те стряскам но аз също търсих по едно време такава програмка,за да си правя Midi - мелодийки за LG C 1400 (само такива възпроизвежда).Намерих ниякоя друга но всичките бяха пълна боза.Пожелавам ти да намериш нещо което да ти свърши работа и съжалиявам че немога да ти дам линкче към някоия такава програмка,но личното ми мнение и идеия е да потърсиш сайт с midi и да теглиш от там.Аз лично по онова време след пробите с програмките се отказах и така направих.Почти всичките мелодий си изтеглиях от data.bg само пишеш mid в търсачката,даваш audio и те изкачат.Колкото си искаш.Имаше голям избор , а и не изоставаха много с хитовете.Излезе ли някоя н :bye: ова песничка веднага я пускаха в MId - формат.Така че давай и успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все пак намериш нещо добро ще те помоля да пуснеш някой ред.Все още имам малко желание да се пробвам макар че вече смених GSM-а си и сега спокойно си режа Mp3 и си ги слушкам.Благодаря ти предварително.А колкото до горната програмка тя беше една от последните с които се пробвах.Може би една от малкото с толкова функции ама пак никакава не я свърших. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз също доста си блъсках главата как може да се преобразува MP3/WAV в миди и разбрах едно : ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА... За съжаление

На този адрес : http://www.widisoft.com/ има една програма която най-добре се справя със задачата ни тя не става в пълен смисъл.Не съм специалист по звук но в общи линии е следният вариант:миди е формат на файл съдържащ ноти,а WAV(MP3 е компресиран формат на WAV) е математически описана честотна модулация.За още по лесно ще го обясня както аз го разбирам:миди файла е като текстови - имаш си редове , букви,а WAV все едно на един лист да имаш ръкописен текст и после да се опиташ да го подкараш на компютър .. за съжаление е невъзможно Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захванала си се с малко кофти нещо.Не че искам да те стряскам но аз също търсих по едно време такава програмка,за да си правя Midi - мелодийки за LG C 1400 (само такива възпроизвежда).Намерих ниякоя друга но всичките бяха пълна боза.Пожелавам ти да намериш нещо което да ти свърши работа и съжалиявам че немога да ти дам линкче към някоия такава програмка,но личното ми мнение и идеия е да потърсиш сайт с midi и да теглиш от там.Аз лично по онова време след пробите с програмките се отказах и така направих.Почти всичките мелодий си изтеглиях от data.bg само пишеш mid в търсачката,даваш audio и те изкачат.Колкото си искаш.Имаше голям избор , а и не изоставаха много с хитовете.Излезе ли някоя н :bye: ова песничка веднага я пускаха в MId - формат.Така че давай и успех!!!

Опитай с формат aac

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Опитай с формат aac

Погледнете датата на предният пост: Публикувано 22 януари 2006 - 22:05

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.