Премини към съдържанието
Hanibal_Lektar

Айтос Айдъл

Препоръчан отговор

" Айтос айдъл "

Е доживяхме и такова чудо от моя съгражданин / Айтос не е село нищо че Иван се държи като такъв :huh: / .

bscap0000(1).jpg

Мнения , коментари , за , против и прочие в тази тема !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иван кой? Тоя не е срам само за града си, той направо си е срам за идиотите...

Редактирано от Max_Payne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всяко 1 шоу си дига рейтинга по определен начин и вкарват вътрешни хора,

например Bigbrother 1 ,3 секса това случайно ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя дебил, се появи преди няколко дена в интернет клубчето до нас, не си плати нито нета нито консумацията, а накрая и открадна колелото на едно от децата, които идват там. Е кажете ми това що за малоумщина е?

А пък като искали да го интервюират от една медия преди седмица им вързал тенекия и момата, която отишла да го интервюира, разбрала, че и на фотосеситя си не е отишъл, а хората били ангажирали голям екип.

Баси пенделчика!

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мнения , коментари , за , против и прочие в тази тема !

Ем какво да то кажа освен, че тоя ми прилича един вид на съвременен Бай Ганьо. Хората му се кефят основно на простотиите, ама нали това ни забавлява в днешни дни ( няма да се смеем на някоя хубава класическа комедия ами ще се "разбием" със "Meet the Spartans" ) ?

Човекът си беше колоритен, но в един момент излезе извън граници. Знам всяка негова изцепка, макар да не съм гледай Мюзик Айдъл и да не знам изобщи какво става. Просто в един момент разумният човек трябва да си каже "стоп". Надявам се да не се изложи оше повече в това неговото ново предаване....

П.П. Туй, че е от Айтос не променя нищо, защото такива си ги имаме навсякъде, така че ако трябва някой да се срамува, то това сме всички българи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре че не е жив Щастливеца

Щеше да умре от глад - понеже няма да има какво ново да напише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен всяко 1 шоу си дига рейтинга по определен начин и вкарват вътрешни хора,

например Bigbrother 1 ,3 секса това случайно ли е ?

Съгласна съм. И според мен всичко е нагласено за зяпачите и всички, които се лъжат да пускат SMS-и. Всичко е бизнес, така че: "Каквото и да ти говорят знай, че става дума за пари"

П.П. Туй, че е от Айтос не променя нищо, защото такива си ги имаме навсякъде, така че ако трябва някой да се срамува, то това сме всички българи...

Много са, ама са пръснати. И добре, че не са на едно място laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз предлагам всеки, който пише в тая тема или спомене името на айтоския жмульо, да даде 5 кинта за децата-сираци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя дебил, се появи преди няколко дена в интернет клубчето до нас, не си плати нито нета нито консумацията, а накрая и открадна колелото на едно от децата, които идват там. Е кажете ми това що за малоумщина е?

А пък като искали да го интервюират от една медия преди седмица им вързал тенекия и момата, която отишла да го интервюира, разбрала, че и на фотосеситя си не е отишъл, а хората били ангажирали голям екип.

Баси пенделчика!

този "дебил" го играе скандален, така се става известен, аре че почти се свали Айтос АйдОл-а, а иначе Ванката е страшен и музикален талант и това е най=важното не някакви битови тъпизми и разни комплексирани души които му се връзват на простотиите, че даже и се обиждат

Редактирано от voxy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хванах малко,в началото нещо хич не ми се понрави.едвам го изтърпях в Мюзика,не искам да си тровя живота на сила.Лично на мен не ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля, че ванката е музикален, няма глас, но има чувство за музиката, има усещане за ритъма и тоновете.

Това обаче не го прави музикант, не, в никакъв случай. Може да го направи само като талантлив изпълнител.

Той обаче не може все още да превъзмогне себе си.

А останалите айдъли дори не са и опитвали, той поне опитва и затова сега е на такъв етап... търси превъзмогването.

А този етап за даден човек занимаващ се под нянкаква форма с изкуство обикновено е "болезнен" и критичен.

Като включим и елемента с телевизията и предаванията, те са катализатор на търсенето му. И той го преекспонира

Заради това, че това все пак са шоута. Там не става дума за музика, а за SMS-и. Музиката е само средство за тяхното наличие.

Той това много добре го знае.

А музикалното изпълнителско изкуство може би е единственото, което съчетава и почти всички други на една сцена.

Всичко ще отмине. Но музиката няма да дойде скоро при него. А при останалите айдъли - сякаш ми изглежда никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, йее ... да, тоя е супер селянин ама им дига рейтинга на тия.... :doh: ...иначе Иван Руллллзззз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
О, йее ... да, тоя е супер селянин ама им дига рейтинга на тия.... :P ...иначе Иван Руллллзззз

Дам... Че и гледаха как да га използват максимално, дори след като го изгониха. Доста по-малко хора гледат предаването след като си замина. А аз между другото до последно си мислех, че нарочно ще го оставят да ни "радва" още :wors: ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като видя масово оплюване , направо почва да ми все повръща. Не е важно кой и защо , а защо вие и защо аз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е важно кой и защо , а защо вие и защо аз?

Малко не те разбрах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак. Простотията ходи по хората. Сега навсякъде всички щастливо пеят и следват модата. Както едно време с плочките по магазините biggrin.gif Ако в един магазин има плочки навсякъде трябва да се продават плочки. След това дойде "ерата" на ДВДто - една безполезна поне според мен вещ по която масово е зарибен народа :P Точка. Чакам следващата мода по която ще "полудее" българина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак. Простотията ходи по хората. Сега навсякъде всички щастливо пеят и следват модата. Както едно време с плочките по магазините biggrin.gif Ако в един магазин има плочки навсякъде трябва да се продават плочки. След това дойде "ерата" на ДВДто - една безполезна поне според мен вещ по която масово е зарибен народа :rolleyes: Точка. Чакам следващата мода по която ще "полудее" българина

Следващата е ходенето голи по улиците, да им се вижда всичко...Нищо, че мъжете не приличат на мъже, а жените не приличат на жени! :Pbiggrin.gif

Или просто нормален българин няма?! sad.gif

Айдъли, майдъли, байдали глупости на търкалета, само се чудят от какво да изкарат лесни пари! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Следващата е ходенето голи по улиците, да им се вижда всичко...Нищо, че мъжете не приличат на мъже, а жените не приличат на жени! :Pbiggrin.gif

Или просто нормален българин няма?! sad.gif

Айдъли, майдъли, байдали глупости на търкалета, само се чудят от какво да изкарат лесни пари! :P

Аз за това искам да съм заможен а не богат :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мился,че СЕМ трябва да се самосезира и веднага да спре това предаване..(заедно с него тва на Азис също е за кофата..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми да той правеше шоуто и всичко тва беше за рейтинг и пари ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако трябва да коментирам трябва да коментирам и концепцията на Мюзик Айдъл и риалитита от сорта, защото те са свързани. Като цяло идеята да се решава съдбата на тия "таланти" с СМС-и е супер неадекватна. Защото всички баби, дядовци, чичовци и лели гласуват на принципа "наш'то е най-убаво", а пък колко е талантливо няма значение. Затова се прокрадват и огромни недоразумения. Гледах няколко от американските риалитита и там си имаше жури, което решаваше, за разлика от нашенското, което е "за цвят". И затова е възможно оттам да излезе нещо наистина талантливо (освен хубаво и силиконово).

В България такива предавания се използват най-вече за печелене на пари. Не само от СМС-и, но и от реклани, защото все пак имат огромен рейтинг и сътветно цените за рекламно време също стават огромни. Затова има нужда и от ивановци - хора, със съмнителен талант, но със ярко изразено сейрджииско поведение. Затова има и толкоз много чалгари (все пак е най-слушаната "музика" в БГ) по един или друг повод. Те допринасят за качването на рейтинга, а оттам и паричките...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какви са тези хора, които нямат пари за парно, а гласуват по 10 пъти, за да пълнят гушите на някакви продуценти. Едно приятелче на 13 тогава, беше направило сметка 50 лева само от СМС-и за да не изгонят някакви от BigBrother.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не мога да разбера какви са тези хора, които нямат пари за парно, а гласуват по 10 пъти, за да пълнят гушите на някакви продуценти. Едно приятелче на 13 тогава, беше направило сметка 50 лева само от СМС-и за да не изгонят някакви от BigBrother.

Дам, тъжна история... Е поне да имаше някой свестен тогава, който заслужава да спечели, че за него да са похарчени тези 50 лева. Ама като нямаше ?.... Ама ми се струва, че скоро "простолюдието" ще се усети, че фактически подарява пари на непознати. Кажете ми кой себеуважащ се българин ще "дари" така безкористно пари biggrin.gif ? Не ме разбирайте погрешно, просто такъв ни е манталитета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера тези хора, като са решили да пращат смс-и има достатъчно кампании за болни дечица да пратят там . Просто Българина не е научен да помага, дай му сеир да гледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.