Премини към съдържанието
Wankata

Последно сбогом на Tsony...

Препоръчан отговор

Приятели, искам да ви съобщя тъжната вест, че тази сутрин завинаги ни напусна на 68 години изключителния човек, добрия приятел на Дата.БГ, интелектуалеца с широко сърце Tsony - професора по геология от СУ "К. Охридски" Димитър Цонев.

Поклон пред паметта му!

Нека всеки, който е чел и се е възползвал от многобройните му и полезни постове в раздел Връзки (Apps Links) да си спомни с добро за него. Убеден съм, че много от юзерите на Дата-та знаят кой е Tsony.

Жалко, много жалко, че ни напускат такива чисти хора!

Потресен съм... След боледуване почина един от хората с най-голям принос за БГ-нет пространството, един от най-коректните мъже в него, приятелят, добрякът Tsony, който пишеше и тук... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Поклон пред един от хората, които най-много уважавам!

Помогнал ми е с много неща, а и в разговорите си с него разбрах, че е страхотен човек...

Почивай в мир приятелю, дано там горе те разбират по-добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
sad.gif Това е потресаваща новина... Снощи ми казаха и останах като втрещена...Още един Човек,още една Душа,още едно Сърце си отидоха от този свят!Поклон пред Светлата Му Памет!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека му пръст.Дълбок поклон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямала съм щастието да го познавам, но съм сигурна, че е бил прекрасен човек! Мир на праха му sad.gif

Редактирано от Marsella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що видях новината и останах потресен. Мъчно ми е, когато от света си отиват такива хора като tsony. Имах щастието да комуникирам с него и мога само да съжалявам за тази загуба.

Почивай в мир приятелю.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.