Премини към съдържанието
vladipo

Проблем с видеокарта 3650

Препоръчан отговор

Проблема е следния, в Еверест ATI RADEON 3650 512 DDR3 показва честоти 110/390 при дефаулт честоти 725/800 ! Струва ми се ,че има нещо общо с ATI PowerPlay™! Някой знае ли нещо повече за тази функция? Може ли да се изключва? Или проблема е другаде? Евереста е последния...Свалих ATI Tray Tool и ще пробвам, но ми се струва ,че не това е проблема! С Виста съм и Каталист 8.4 и ми се струва ,че е някаква енергоспестяваща функция... Игрите си вървят съвсем нормално... след кратко примигване на монитора при стартирането им!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да вярваш много,много на програми като Еверест я виж с ATI tool какво показва :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" ATI PowerPlay за настолни системи позволява извършване на автоматични настройки за консумираната мощност, за осигуряване на оптимизирана GPU-ефективност при умерено натоварване или в латентен режим. Всички тези функции допринасят за по-доброто оптимизиране на мощността, позволявайки по-ефективна производителност, по-ниска консумация на електроенергия и работа в тих режим. "

Май това е проблема!

Ха, то не било проблем!

http://ati.amd.com/products/powerplay/index.html

Редактирано от vladipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.