Премини към съдържанието
kiksi

W960 или iPhone?

Препоръчан отговор

Кой телефон си заслужава повече и защо ? Гледам че цената на двата с 8GB памет е приблизително една и съща .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой телефон си заслужава повече и защо ? Гледам че цената на двата с 8GB памет е приблизително една и съща .

И двата телефона са добри, но определено бих избрал iPhone, всъщност така и направих доста отдавна и съм много доволен от iPhone. Вярно е има доста недостатъци, но хубавото е, че постоянно се работи върху софтуеъра и излизат все нови и нови програми, чрез които iPhone се усъвършенства.

Не трябва да се забравя, че W960i е базиран на Symbian UIQ, не е за пренебрегване, но според мен не може да стъпи на малкия пръст на MacOS. Интерфейса на iPhone, ако не си го бъзикал, е просто невероятен, това MultiTouch е нещо много яко, и със сигурност го няма в никой друг телефон досега или поне аз не се сещам в момента за такъв, Wi-Fi не че е нещо, което другите го нямат но тука е доста персонализирано, изобщо целият телефон е направен по-много интересен и на пръв поглед сложен начин, но след като поработиш малко с него ти става много лесен и се управлява почти интуитивно... много е бърз, няма забавяне даже и да ти е пълен целият с програми, музика, филми и картинки. Другото което е в момента има и 16GB модел който не е много по-скъп от 8GB...

Някой недостатъци: ограничено пространство за програми 300MB, но има някой програмки с който това място се увеличава значително, а и не е малко мястото, те програмите са малки по-размер така че... хем е хубаво, че няма клавиатура, хем обратното, малко е голям, но тоя гад W960i не е по-малък, така че това е общ недостатък, недай си боже да го изтървеш и е почти сигурно, че заминава дисплея, трябва да имаш късмет, ако го изтървеш...Друг много важен недостатък е това, че музиката филмите и картинките се слагат с iTunes, но пак си има плюсове и минуси... Абе доста спорен въпрос е това изчадие iPhone, целият свят го критикува...Ама според мен по-добрият вариант е iPhone. Ако наистина не си работил с iPhone, пробвай го да видиш за кво става въпрос и тогава съм почти сигурен, че ще си купиш iPhone, а не грозноватото W960i, което също е факт iPhone е много по-красив и елегантен, в сравнение с абсолютно всички TouchScreen телефони.

Последно да го кажа, iPhone си заслужава повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е до личните ти предпочитания и до това за какво ще го използваш ! Аз съм с W960i и съм много доволен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се , така е .

Но аз лично бих предпочел нова развиваща се платформа пред по-стара достигнала максимума си .

В действителеност харесвам и двата телефона , но това което ме дразни при W960 e ,че реално не се различава много от предишните смартове на СЕ.

Иначе естествено ,че всеки телефон има своите предимства и недостатъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде по-точно може да се купи iPhone в България ? Разбрах, че никоя фирма не е сключила все още договор за разпространение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ще излезе iPhone 3G за 199$. Ще го има и в Европа. Обявената дата е 11 юли. Ако можеш накарай някой роднина да ти го докара от чужбина, защото съм убеден, че местните фирми ще му сложат 200% надценка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.