Премини към съдържанието
andrei1122

Коя операционна система е по - добра ?

Препоръчан отговор

В момента се колебая мужду Nokia E51 която е с операционна система Simbian 9.1 и Nokia 6120 с Simbian 9.2. Коя от двете операционни системи е по - добра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се колебая мужду Nokia E51 която е с операционна система Simbian 9.1 и Nokia 6120 с Simbian 9.2. Коя от двете операционни системи е по - добра ?

Незнам коя е по добра но из интеренет повече програмки и разни други истроийки има за 9.1 (български сайтове) аз ще си взимам NOKIA 5500 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се мисли в перспектива 9.2 трябва да е по-добра, понеже е по-нова, но има и слочай(не малко) в който не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите от 9.1 стават на 9.2, която пък е по-новата. Има незначителни разлики между двете и не бива да е критерий за избор на телефон. Между другото и аз съм с E51, която е с 9.2.

Ето за справка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко съм объркан, тук пише че E51 е с Simbian 9.1 http://www.gsm.bg/catalogue/phonedetails/?PhoneID=4634

но вероятно са се объркали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата са с 9.2 , а иначе като цяло почети няма разлика между двете версии .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма почти никаква разлика в двете операционни системи. Софтуер написан за симбиан 9 става на 9.1 и 9.2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по принцип кой от двата модела на Nokia е по добър като общи характеристики ,E51 и 6120 защото срещнах по добри отзиви за 6120 въпреки че е по евтин като цена. Ако имаше WiFi щях да си взема него но понеже няма сигурно ще си взема Е51.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А по принцип кой от двата модела на Nokia е по добър като общи характеристики ,E51 и 6120 защото срещнах по добри отзиви за 6120 въпреки че е по евтин като цена. Ако имаше WiFi щях да си взема него но понеже няма сигурно ще си взема Е51.

Ами какво да ти кажа, аз се чудих, чудих между двата, и накрая си взех E65.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип 9.2 би трябвало да е по - добра, защото е по - новата. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.