Премини към съдържанието
McTuzara

Дизайн на Програми

Препоръчан отговор

Как да редактирам дизайн на определена програма или да направя такъв. С каква програма и по какъв начин става? ;)

Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да редактирам дизайн на определена програма или да направя такъв. С каква програма и по какъв начин става? ;)

Мерси предварително

Обикновено дизайна в свързан с функционалността на програмата и не можеш да променяш безнаказано много неща. Става примерно да промениш няои цветове, вид на шрифта и малко размера му.

Това за което се сещам за редатиране е Resource Editor (или нещо подобно), който обикновено е част от пакетите за разработка. Има го (май) и в Windows XP Resource Toolkit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси.. А некаква идея как на ква програма се правят програми? biggrin.gif:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси.. А некаква идея как на ква програма се правят програми? biggrin.gif:

Delphi, Visual Studio.

Трябва само да си избереш език за програмиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ие тая програма едвам я пуснах (delphi) Се на такива сложни ли се прават програмите? Смисал примерно на Notepad. Дори неможе да се каже че съм нов в тази свера. От 20мин искам да права програми нямам никакви познания. За ся съм направим превод на Torrent Master и му смених иконката. Направих му и инсталация. Но самия вътрешен дизайн как се променя ме интересува ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ие тая програма едвам я пуснах (delphi) Се на такива сложни ли се прават програмите? Смисал примерно на Notepad. Дори неможе да се каже че съм нов в тази свера. От 20мин искам да права програми нямам никакви познания. За ся съм направим превод на Torrent Master и му смених иконката. Направих му и инсталация. Но самия вътрешен дизайн как се променя ме интересува ;)

Ами няколко месеца усилено четене и проби и тестове и писане на код, компилиране и т.н. и ще се научиш да пишеш някои неща. Две-три години така и ще станеш програмист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да програмираш наистина добре, най-малко 5 години усилено четене и практика ти трябват. Иначе лесен език като за начало е Visual Basic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче, нямаш идея колко като теб са се изредили... Ако програма се правеше с натискането на два бутона... Научи някойи езици за програмиране и тогава тръгни да правиш програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигорно е така. Бях видял 1 програма в нета нещо си. Направете собстев софтуер за минути. Некъв пич я направил и още на първия ден зел много пари аз от там мисля за такиа неща. Програмта се копуваше а аз пари немам biggrin.gif

Редактирано от McTuzara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сигорно е така. Бях видял 1 програма в нета нещо си. Направете собстев софтуер за минути. Некъв пич я направил и още на първия ден зел много пари аз от там мисля за такиа неща. Програмта се копуваше а аз пари немам biggrin.gif

Има такива, но те могат да създават силно ограничен тип програми например музикални плеъри с включен такъв филтър или без него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето мога да ти дам пример със себе си- от 4 години уча, а все повече научавам, че нищо не съм научил ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LOL :speak: , само с ентусиазам нито програмист се става, нито пари се вадят ;)

Иначе ме кефи колко си надъхан ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Общо взето мога да ти дам пример със себе си- от 4 години уча, а все повече научавам, че нищо не съм научил :P

До болка познато, колега... :clap: До болка познато..

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много работа хора. Мерси че се отзовахте иначе на мен не ми тряя да пробия с некъв Уиндолз Газария ми неква смотана програмка , примерно за сваляне на клипове , търсене на неща в интернет е такоа. Нема да ставам Бил Гейтс :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много работа хора. Мерси че се отзовахте иначе на мен не ми тряя да пробия с некъв Уиндолз Газария ми неква смотана програмка , примерно за сваляне на клипове , търсене на неща в интернет е такоа. Нема да ставам Бил Гейтс ;)

Ами за тези цели има готови неща, много от тях безплатни, ползвай си ги на воля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо не те разбрах :rolleyes:

За всяко действие си има програма, просто потърси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана ми ясно :rolleyes: .. Ти с какво се занимаваш попринцип. смисъл от какво разбираш най-много?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стана ми ясно :rolleyes: .. Ти с какво се занимаваш попринцип. смисъл от какво разбираш най-много?

Ами операционни системи (Windows, Linux, Solaris, AIX, HP-UX), софтуер (кви ли не), мрежи (почти всякакви) , известни познания по хардуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ейй всички деца решили хакери да стават

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ейй всички деца решили хакери да стават

По-скоро човека иска да "прави" програми без да знае че нещата са малко по-различни :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.