Премини към съдържанието
zlod

Как Да Клокна AMD Sempron 2300+

Препоръчан отговор

Ако някои ми помогне ще съм мо много благодарен и ако ще ми помагате трябва да ми обясните по подробно защото не разбирам много да ми кажете коя програма да използвам как да я исползвам ?

Незнам какво трябва да ви дам но ето некфа снимчица _______a.bmp

Редактирано от zlod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо прочети темата за овърклок на AMD. После ни кажи какво ти е дъното, рамта ... за целта използвай програмата Еверест. Клоква се през BIOS, но този процесор няма да клокнеш кой знае колко, така че не си прави труда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо прочети темата за овърклок на AMD. После ни кажи какво ти е дъното, рамта ... за целта използвай програмата Еверест. Клоква се през BIOS, но този процесор няма да клокнеш кой знае колко, така че не си прави труда.

до колко ще го клокна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми от 1,6 максимум до 1,8 да стигнеш, ама ... няма да осетиш разлика, а ще грее доста!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми от 1,6 максимум до 1,8 да стигнеш, ама ... няма да осетиш разлика, а ще грее доста!

Ок няя се проам тогас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.