Премини към съдържанието
CrazZzy

Проблем с WEB server

Препоръчан отговор

Проблема е следния:

Немога да разбера дали е от мен или от ISP то ми. Инсталирам няколко различни сървъра преинсталирах ( форматирах харда) и пак не могат да се закачат към мен друго компютри. Преди седмица сичко беше наред. Веднъж ми спря нета за 2 дни и от тогава е този проблем. Има ли как да разбера дали ми е от доставчика или е от мен. Нямам никакви фаиарлоли и тн. Изключвам всичко. Пускам го на различни портове и не става. при мен се отвара и под ИП и под Локалхост. Но от друг комп не става. в момента съм със Ксамп ( XAMPP ) пробвах и с други сервери и пак същото. Инсталирах и Icecast и пуснах аудио с надеждата че това поне ще работи но и това не работи. Незнам какво да правя а ми трябва спешно свързано е с работата ми. Да сменям ли доставчика. Доволен съм от връзката си но това ме спъва много. Моля ако някой знае как да разбера къде е проблема да каже. Много моля.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отрязани са ти портовете, проблема не е при теб стига ти да можеш да влезеш в сървъра си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отрязани са ти портовете, проблема не е при теб стига ти да можеш да влезеш в сървъра си

Значи да си сменям доставчика. Благодаря за бързият отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи да си сменям доставчика. Благодаря за бързият отговор.

Или го накарай да ти отвори портовете. А с публично ИП ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Или го накарай да ти отвори портовете. А с публично ИП ли си?

ами уж ми е личн0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.