Премини към съдържанието
iovi

Link: Google Maps 4.1

Препоръчан отговор

Независимо дали сте пеша или с колата, Google Maps ще ви помогне да намерите лесно целта си.

parekh20070201googlemapxw9.png

Download: Google Maps 2.0.1.28

Homepage | Лиценз: Freeware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как да си исталирам Google maps, на телефона ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми каже как да си исталирам Google maps, на телефона ми.

Какъв ти е смартфона (ПДА)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какъв ти е смартфона (ПДА)?

Извинявай, не зададох правилно въпроса.Телефона е i68 , не е с операционна система...четох че може да се исталира google maps и на телефони с java . А моят телефон има java.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявай, не зададох правилно въпроса.Телефона е i68 , не е с операционна система...четох че може да се исталира google maps и на телефони с java . А моят телефон има java.

Не съм чувал да има джава версия, но може и да има. пробва ли да потърсиш в гугъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм чувал да има джава версия, но може и да има. пробва ли да потърсиш в гугъл?

Ами да намерих,има за телефони със операционна система, за телефони с java , и за някаква друга система.Но като кликна за java ме препраща към някакъв сайт от там чрез wap да си я изтегля.Но не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами да намерих,има за телефони със операционна система, за телефони с java , и за някаква друга система.Но като кликна за java ме препраща към някакъв сайт от там чрез wap да си я изтегля.Но не става...

В такъв случай си мисля че може джавата на телефона ти да има проблем sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В такъв случай си мисля че може джавата на телефона ти да има проблем sad.gif

Не е от java проблема...оказа се че нещо не мога да направя настройките за интернет.Като стартирам google maps ми дава проблем с конектването. Аз съм на Vivatel , някой ако има такъв телефон да ми каже как стават настройките...А въобще има ли карти на България който да работят offline , просто да се обикновенни карти за мобилен телефом.

Редактирано от wood (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря но не ми върши работа, не мога да си я исталирам на телефона .На Sciphone i68+ може само да се исталирват програми под java и да са в jar файл.Заради това търся някоя карта която да работи само offline ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря но не ми върши работа, не мога да си я исталирам на телефона .На Sciphone i68+ може само да се исталирват програми под java и да са в jar файл.Заради това търся някоя карта която да работи само offline ...

Не съм казал, че ще стане, просто публикувах новата версия, което се случи по средата на дискусията :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм казал, че ще стане, просто публикувах новата версия, което се случи по средата на дискусията ;)

Разбрах, но някой може ли да ми каже как да сваля картата от този адрес http://www.google.com/gmm .Пиша си мобилният номер и нищо.А дават че тази карта е за телефони само с java, не е нужно телефона да има OS система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.