Премини към съдържанието
maxim4o

Проблем с TV Out на HD26000Pro

Препоръчан отговор

Ами наскоро си взехме един кабел за свързване на TV-Out-а видеокартата с телевизора.

Свързахме го, много добре стана, обаче не успявам да пусна TV-Out-а. В Help-а на АТИ пише, че иконката на телевизора трябва да се провлачи до мястото до главния монитор, за да заработи.

Проблема е, че не мога да пусна 2рия монитор. Натискам Enable на него, той се пуска за една секунда, и пак се изкючва. Иначе кабела работи, защото като натисна Swap на главния монитор, екрана се пренасочва към телевизора. Но аз искам и монитора и телевизора да изкарват картина. Как? Помогнете, моля ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с такава карта и отначало незнаех как да си подкарам картината на TV Out. При включен кабел в картата и телевизора разширяваш декстопа:

914262_t.jpg

Като разшириш декстопа трябва да ти изпише на втория монитор нещо от рода на "Generic TV". Плейваш си филма след това и влачиш плеъра плътно вдясно. Би трябвало след това да го виждаш на телевизора. На мен ми отне няколко дена докато разбера кое в каква последователност да правя.

По време на гледане на TV спокойно може да се бразува на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но проблема е, че въобще не успявам да пусна 2рия екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.