Премини към съдържанието
Zorbas Nikolasko

Кино или театър?

Препоръчан отговор

Дайте да си пговорим за това,кой,какво обича и защо!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невъзможна съпоставка (поне за мен).

И двете са различни сценични изкуства.

Аз обичам и киното и театъра, но имам по-често гледам кино, защото не винаги научавам навреме за хубавите постановки в София :speak:

Киното е много по-разнообразно и преглага повече на зрителя, но за сметка на това, театъра си е класика и много повече се възхищавам на театралните актьори, защото при тях няма втори кадър, а всичко е на момента. Неверотно изживяване е театъра, особено когато е силен. Била съм на невероятни постановки...

И двата типа сценични изкуства си имат своята харизма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предпочитам да дам 8лв за театър и да гледам българските актьорите на живо , а не да спонсорирам някой холивудски , който не знае България на кой край на света.рядко ходя на театър- веднъж в годината , но като се има пред вид ,че на кино от четери- пет години не съм ходила ,а на театър дваа пъти , се получава че на театър ходя два пъти повече :question:

Редактирано от foty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дайте да си пговорим за това,кой,какво обича и защо!!!

Кино или театър?

И кино и театър, защото и двете са приятни и със сигурност не си сам там, както можеш да си сам пред телевизора и да гладаш филм! :P;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
предпочитам да дам 8лв за театър и да гледам българските актьорите на живо , а не да спонсорирам някой холивудски , който не знае България на кой край на света.рядко ходя на театър- веднъж в годината , но като се има пред вид ,че на кино от четери- пет години не съм ходила ,а на театър дваа пъти , се получава че на театър ходя два пъти повече :rolleyes:

Не забравяй, че освен Холивуд има и друго кино. Европейско, азиатско, иранско.... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Невъзможна съпоставка.

абсолютно...

същия е въпроса "ябълка или круша"...

аз лично бих отговорил 2 в 1 - тоест и двете...

просто не мога да разделя едното изкуство от другото...

почти всички нови филми, които искам да гледам, гледам именно на големия екран (компютъра)...

факт е че все още (макар и рядко) се намират продукции, които да задоволят жаждата за нещо качествено в кино индустрията...

театърът е съвсем друго нещо...

добра игра и интересен сюжет - безценно и то като се има предвид, че всичко става на метри пред теб...

няма нагласени неща, няма разни трикове, без които киното не би било това, което е...

по-човешко и реално е...

няма втори дубъл, няма отложени снимки заради болест на някой актьор...

излизаш, раздаваш се на сцената и чакаш оценката на публиката...

попитайте някой актьор какво са за него киното и театъра...

аз не искам да преразказвам отговорите, които съм чувал лично...

като видите чувствата му, когато говори за едното и за другото ще разберете...

айде спирам, че много може да се пише по темата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен киното е по-добро.Може би защото не съм ходила на театър,но много обичам да гледам филми на кино-харсва ми озвучението все едно преживяваш всичко във филма.Може и на театъра да е така,не знам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много често ходех на театър, сега не мога и ми липсва, но лапето е още малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от заглавието и актьорския състав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само веднъж съм ходила на кино и филма беше много хубав. Театъра вече ми е втръснал, така че предпочитам киното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете ми харесват,но киното го посещавам по често :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.