Премини към съдържанието
HIStoryInTheMix

Може ли да ми помогнете за проблем свързан с компютъра?

Препоръчан отговор

Темата бе изтрита затова я поствам пак.Моля да не я триете защото се наистина се притеснявам.

Значи не съм сигурен дали трябва да поствам тук,но както и да е.Забелязах нещо странно и искам обяснение или още по-добро-решение.На Всеки 30 или 25 мин. на компютъра му се включва защитата против токов удар.Т.Е. Екранът си работи,но е черен и не се мърда дори при мърдане на мишката,на компютъра(по-просто кутията) му свети лампичката но при натискане на Shut down или Restart бутона не се случва нищо.За да го накарам пак да тръгне трябва да извадя кабела,да изчакам да се изключи и да го включа пак.Съмнявам се да е от токови удари (щот като по график 25 до 30 мин.удар!).Това за save power ми е изключено затова не е от него.Ако можете помагайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата бе изтрита затова я поствам пак.Моля да не я триете защото се наистина се притеснявам.

Значи не съм сигурен дали трябва да поствам тук,но както и да е.Забелязах нещо странно и искам обяснение или още по-добро-решение.На Всеки 30 или 25 мин. на компютъра му се включва защитата против токов удар.Т.Е. Екранът си работи,но е черен и не се мърда дори при мърдане на мишката,на компютъра(по-просто кутията) му свети лампичката но при натискане на Shut down или Restart бутона не се случва нищо.За да го накарам пак да тръгне трябва да извадя кабела,да изчакам да се изключи и да го включа пак.Съмнявам се да е от токови удари (щот като по график 25 до 30 мин.удар!).Това за save power ми е изключено затова не е от него.Ако можете помагайте!

Както го описваш, според мен трябва да пробваш с друго захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките кабели разкачих,пренаредих и няма голяма файда.Около 40 мин. бачкаше без проблем,но след това излязох за към час и ся се връщам и го гледам пак по същия начин!Какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всичките кабели разкачих,пренаредих и няма голяма файда.Около 40 мин. бачкаше без проблем,но след това излязох за към час и ся се връщам и го гледам пак по същия начин!Какво да правя?

ми както колегата по-горе ти е казал-пробвай друго захранване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.