Премини към съдържанието
agj

Невъзможно е да Споделя (Шерна) папка!?

Препоръчан отговор

Не мога да шервам папки ,това ми се случва за втори път преди го оправих някак си но не мога да си спомня как .. !?

След като се опитам да шерна папката ми изписва съобщение че: Възниква грешка при опит за споделяне на папкта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди за споделиш дадена папка, дял файл и пр. трябва да позволиш спорелянето. Десен бутон на папката, Sharing and Security, If you understand....... след което изпираш Just Enable file sharing, ако ОС то е на български, така предполагам от поста ти, надявам се да знаеш поне малко английски ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди за споделиш дадена папка, дял файл и пр. трябва да позволиш спорелянето. Десен бутон на папката, Sharing and Security, If you understand....... след което изпираш Just Enable file sharing, ако ОС то е на български, така предполагам от поста ти, надявам се да знаеш поне малко английски ;)

Да именно така го правя но ми изписва това което съм цитирал !Дали така както казваш или от Properties все тая...

Интересното е че папките които си бяха шернати сега не са, дали това е дело на вирусче или се бъгнал вече Win –a незнам но и преди беше така оправих го някакси но лошото е че нямам спомени кво съм правил ...

Редактирано от agj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой защитни стени блокират споделянето на файлове както и други манипулации с тях.Аз не можех по никакъв начин да преименувам файл от папка Program files докато не деинсталирах Outpost Firewall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой защитни стени блокират споделянето на файлове както и други манипулации с тях.Аз не можех по никакъв начин да преименувам файл от папка Program files докато не деинсталирах Outpost Firewall.

Нямам защитна стена освен тази от SP2 - изключил съм я !Освен това при опита за шерване ми изписва че защитната стена е конфугурирана да разрешава споделянето на папката с други компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи скреен на това което ти излиза за да стане по-ясно. (Print/копче/ -> Paint -> Ctrl+V....)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направи скреен на това което ти излиза за да стане по-ясно. (Print/копче/ -> Paint -> Ctrl+V....)

http://store4.data.bg/anrogejel/Sni%20mki/...e2%e0%ed%e5.JPG

Редактирано от agj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си правил някаква оптимизация и си спирал разни неща.

Влез в Run напиши services.msc и погледни:

Server - ако не е на Automatic(Автонатично) направи го, рестартирай.

След което пробвай отново!

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако си правил някаква оптимизация и си спирал разни неща.

Влез в Run напиши services.msc и погледни:

Server - ако не е на Automatic(Автонатично) направи го, рестартирай.

След което пробвай отново!

Благодаря ти много! получи се !

Нищо не бях барал но предполагам че все пак някакво вирусче човърка тук там щото и други неща ми се променят и губят но важното е че това се оправи !

Отново ти Благодаря за помощата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.