Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Коя планета е най-войнстветна? - Плутон + Сатурн (и Марс).

Кой планета е най-миролюбива?- Венера (и Юпитер + Меркурий).

Публикувано изображение

Любопитно е да се отбележи, че двете най-войнствени планти воюват и помежду си.

Както и факта, че единственият враг на най-миролюбивата планета Венера е най-войнствената и началническа планета - Сатурн, която в някои религии си е направо "монотеистичният бог".

Дори най-миролюбивата планета Венера воюва с планетата на смъртта и законът за материалния свят - Сатурн.

Ако Сатурн хипотетично отсъстваше от планетариума-пантеон, то Венера щеше да бъде миролюбива с асболютно всички планети. Но поради факта, че планетите предстваляват типажи в материалния свят, то Венера не е абсолютно съвършена, тъй като Сатурн и напомня, че това е още тленния свят.

Сатурн се почита от тези, които обичат терор, ужас и страх.

абе нямаше да се включвам ОБАЧЕ имам време за губене а и вече не ми е кеф да те гледам как

се мъчиш като грешен дявол да откриваш америка.

В астрологията сичко отдавна е измислено.

Първо трябва да направиш разлика между - АСПЕКТ между планетите и ЗНАК , който заема планетата.

После трябва да си изясниш природата на всяка планета.

например: твърдението Коя планета е най-войнстветна? - Плутон + Сатурн (и Марс) е грешно.

първо какво е качеството - войнствен - значи АКТИВНО

Следователно Плутон и Сатурн не пеят в хора-тези планети са пасивни и нямат активно начало особено Сатурн .Следователно Марс е войнствен-те още древните са го кръстили на бога на войната.

Кой планета е най-миролюбива?- Венера

пак грешка - Венера е мека планета.- любов удобства мързел.Тя не носи мир.

Мирът се носи от Юпитер ,понеже Мирът включва влагане на енергия и светло начало.За мир е нужени и хармоничен Марс...и т.н и т.н

Дерзай!имаш време

а горната таблица вероиатно се отнася до взаимодействието в аспект.

обаче требва да се види на коя школа е , за кво се отнася , кога е правена и естествено кой я е правил.

като гледа имаш доста самуни хляб да излапаш

но поне се стараеш!!!

Редактирано от prepinatelen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе нямаше да се включвам ОБАЧЕ имам време за губене а и вече не ми е кеф да те гледам как

се мъчиш като грешен дявол да откриваш америка.

В астрологията сичко отдавна е измислено.

Първо трябва да направиш разлика между - АСПЕКТ между планетите и ЗНАК , който заема планетата.

После трябва да си изясниш природата на всяка планета.

например: твърдението Коя планета е най-войнстветна? - Плутон + Сатурн (и Марс) е грешно.

първо какво е качеството - войнствен - значи АКТИВНО

Следователно Плутон и Сатурн не пеят в хора-тези планети са пасивни и нямат активно начало особено Сатурн .Следователно Марс е войнствен-те още древните са го кръстили на бога на войната.

Кой планета е най-миролюбива?- Венера

пак грешка - Венера е мека планета.- любов удобства мързел.Тя не носи мир.

Мирът се носи от Юпитер ,понеже Мирът включва влагане на енергия и светло начало.За мир е нужени и хармоничен Марс...и т.н и т.н

Дерзай!имаш време

а горната таблица вероиатно се отнася до взаимодействието в аспект.

обаче требва да се види на коя школа е , за кво се отнася , кога е правена и естествено кой я е правил.

като гледа имаш доста самуни хляб да излапаш

но поне се стараеш!!!

Първо за мене ясно що е аспект между планетите(не става дума за градуси! :sobbing: ) и що е "знак".

В тази връзка пък на тебе не ти е ясно, че тука става дума не за "знак", а за ТИП, типаж или главен и прастар(архи, архе).

От по-долните ти твърдения за Марс, като "бог на войната" става ясно, че не разбираш от архетипи и психология.

На времето стана ясно, че ти отдаваш значение на изчисленията, а не на тълкуването. Но днес има програми за изчисления, тъй като това е машинната(астрономическата) част, но има малкоатълкуватели, тъй като това е имено АСТРОЛОГИЧЕСКТА част.

Марс е "богът на войната", но както виждаш не воюва повече от Сатурн и Плутон. И това за психолозите е обяснимо. Марс е и ЛЮБОВНИК на Венера. Т.е. Марс е любовник на май-миролюбивия знак-Венера.

Сатурн на кого е любовник? - на тролите и астролите ли?.. :slap1:

Другото, което е?- Сатурн е бащата на Марс и Марс се стреми кармично към него, ако поеме по лунния път, а не - по Слънчевият. А на тебе не ти е ясно, че Сатурн и Плутон са Лунни архетипи. Плутон е ЛУННАТА страна на Марс. Т.е. Плутон е минимум също толкова войствен, колкото Марс.

Другото, което е. Марс е неутрален към два типажа(Уран и Меркурий), докато Плутон и Сатурн са като Ботев(Козирог)- "Силно любят и силно мразят". Което на езика на психологията значи ВЕЧНА ВОЙНА, тъй като мечът е фалуса.

В крайна сметка-таблицата дето виждаш не е моя измислица. А ти отричаш неща, които са правила. Не -в изчисленията, а в психологията на типажите. За това не може да бъдеш никога астролог, тъй като нямаш усет за това.

"Венера" ли е най-мързеливата планета?.. Че ти значи не познаваш Плутон и Сатурн?.. Ма разбира се, че не ги познаваш, нали точно това ти говорих досега?..

Само, че Венера когато мързелува се забавлява, а другите планети когато мързелуват- спат и ядат. Когато Венера е активна ПАК се забавлява, а другите две планети воюват или се мъчат да управляват материята с казармен ред.

Тебе често те мързи(по твои самопризнания), но не си Везни. Скорпион или Козирог ли си, нали?.. не си Водолей, тъй като Водолеят не го мързи никак и то...

Редактирано от Maat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо за мене ясно що е аспект между планетите(не става дума за градуси! :sobbing: ) и що е "знак".

В тази връзка пък на тебе не ти е ясно, че тука става дума не за "знак", а за ТИП, типаж или главен и прастар(архи, архе).

От по-долните ти твърдения за Марс, като "бог на войната" става ясно, че не разбираш от архетипи и психология.

На времето стана ясно, че ти отдаваш значение на изчисленията, а не на тълкуването. Но днес има програми за изчисления, тъй като това е машинната(астрономическата) част, но има малкоатълкуватели, тъй като това е имено АСТРОЛОГИЧЕСКТА част.

Марс е "богът на войната", но както виждаш не воюва повече от Сатурн и Плутон. И това за психолозите е обяснимо. Марс е и ЛЮБОВНИК на Венера. Т.е. Марс е любовник на май-миролюбивия знак-Венера.

Сатурн на кого е любовник? - на тролите и астролите ли?.. :slap1:

Другото, което е?- Сатурн е бащата на Марс и Марс се стреми кармично към него, ако поеме по лунния път, а не - по Слънчевият. А на тебе не ти е ясно, че Сатурн и Плутон са Лунни архетипи. Плутон е ЛУННАТА страна на Марс. Т.е. Плутон е минимум също толкова войствен, колкото Марс.

Другото, което е. Марс е неутрален към два типажа, токато Плутон и сатурн са като Ботев(Козирог)- "Силно любят и силно мразят". Което на езика на психологията значи ВЕЧНА ВОЙНА, тъй като мечът е фалуса.

В крайна сметка-таблицата дето виждаш не е моя измислица. А ти отричаш неща, които са правила. Не -в изчисленията, а в псхихологията на типажите. За това не може да бъдеш никога астролог, тъй като нямаш усет за това.

"Венера" ли е най-мързеливата планета?.. Че ти значи не познаваш Плутон и Сатурн?.. Ма разбира се, че не ги познаваш, нали точно това ти говорих досега?..

Само, че Венера когато мързелува се забавлява, а другите планети когато мързелуват- спат и ядат. Когато Венера е активна ПАК се забавлява, а другите две планети воюват или се мъчат да управляват материята с казармен ред.

абе добре си мислех да не ти отговарям .

като не разбираш не разсъждавай на глас.

на човек дето не разбира най трудно се обяснява.

а ти на тва отгоре и с рогата напред.

айде като почнеш да имаш клиентела като астролог

ми се обади да приказваме.

да не пропусна- най обичам да ми обяснява някой дето вчера е видел луната да изгрява.

айде със здраве 6 мат-ко

и не ми отговаряй , нема да го чета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе добре си мислех да не ти отговарям .

като не разбираш не разсъждавай на глас.

на човек дето не разбира най трудно се обяснява.

а ти на тва отгоре и с рогата напред.

айде като почнеш да имаш клиентела като астролог

ми се обади да приказваме.

да не пропусна- най обичам да ми обяснява някой дето вчера е видел луната да изгрява.

айде със здраве 6 мат-ко

и не ми отговаряй , нема да го чета

Ти може да "привличаш клиентела", но Скорпион манипулира за популус-плебсус. Публикувано изображение Като им се сопнеш с някой налапан лаф, дето не са чували и те ще ахнат-"брех, че професионалист!" Публикувано изображение Ти нали чу, че най-печелившата компания "Дженерал Мотърс" фалирала днес?.. Сега ще им върнат парите на клиентите, а ма ти как ще ги върнеш на твоята клиентела? Публикувано изображение .. ще кажеш- "така показват изчисленията!- аз съм дружество с ограничена отговорност- "Prepo Ltd".. Публикувано изображение И клиентелата ти ще пие една студена вода и ще каже, че "астрологията е лъженаука и струва 5 пари без един грош".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти може да "привличаш клиентела", но Скорпион манипулира за популус-плебсус. Публикувано изображение Като им се сопнеш с някой налапан лаф, дето не са чували и те ще ахнат-"брех, че професионалист!" Публикувано изображение Ти нали чу, че най-печелившата компания "Дженерал Мотърс" фалирала днес?.. Сега ще им върнат парите на клиентите, а ма ти как ще ги върнеш на твоята клиентела? Публикувано изображение .. ще кажеш- "така показват изчисленията!- аз съм дружество с ограничена отговорност- "Prepo Ltd".. Публикувано изображение И клиентелата ти ще пие една студена вода и ще каже, че "астрологията е лъженаука и струва 5 пари без един грош".

абе то некой изкарват пари от тая работа , ама ти и да си плащташ пак нема да имаш клиенти.

айде лека урко2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе то некой изкарват пари от тая работа , ама ти и да си плащташ пак нема да имаш клиенти.

айде лека урко2

Ми нали ти казвам, че клиентите се зарибяват, като балъци на скорпионска кукичка, и после- "кво стана, че не вечерааме"?... Публикувано изображение

Докато има политици и "асТРОЛози" така ще е?... ;)

Урко в кошамарите ти ли присъства?.. Публикувано изображение , много ли ти липсва?.. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Maat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете по темата, който има да дели златото на Осман паша с някого да ползва средства за персонална комуникация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я някой сведущ по въпроса да метне по един зъркел на тази карта :

Публикувано изображение

и да каже какво ще стане на 21.06.2009г. в 16:09ч наше време ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 22 юли 2009 ще има пълно слънчево затъмнение, което според Уикипедия ще продължи 6 минути и 39 секунди,

което означава, че би трябвало да влияе на хората в продължение на около 6 години.

Погледнете в кой дом ви попадат транзитните Слънце и Луна, както и срещуположния дом, за да разберете в коя област на живота ви ще повлияе затъмнението. А дали влиянието му ще бъде добро или лошо зависи от това дали затъмнението сключва неблагоприятни аспекти с рожденните планети. :P

Публикувано изображение:rolleyes:

Публикувано изображение

Колкото минути продължи слънчевото затъмнение, толкова години ще продължи влиянието му върху хората.

Но освен върху хората, слънчевите затъмнения влияят и върху природата. Обикновено ги свързват със земетресения, наводнение и всякакви природни катаклизми. Но сега не си спомням дали след това преди 10 години имаше земетресения. :P

Редактирано от Pulno_Kuku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето че слънчевото затъмнение след няколко часа вече действа. В Хасково е имало слабо земетресение. В Турция има наводнения. В Канада пожари. Вярно, че такива неща стават всеки ден, ама слънчевите затъмнения ги провокират.

Внимавайте много какво ще правите утре и въобще през цялата следваща седмица!

Ето какво казват астролозите:

Затъмнението ще бъде в последния градус на зодиакалния знак Рак и ще окаже силно влияние в живота на родените в тази зона на зодиака. За дните на Пълното слънчево затъмнение важи поговорката "Каквото посееш, това ще пожънеш", затова е важно да бъдем добронамерени, обичащи и прощаващи. През тази година преживяваме две новолуния в един и същи знак - Рак. Това е зодиакалният знак, който е най-силно свързан с дома, семейството, рода и Родината.

Много зависи от нас самите, от това какви мисловни и физически модели ще изберем в този момент. Най-добре е да се настроим на позитивна вълна и да си пожелаем най-доброто за себе си, за близките си и за прекрасната ни планета Земя. Бъдете смели и вървете с радост напред! При слънчево затъмнение според индийците е хубаво да се положат основите на сграда, за да издържи максимално дълго. Те препоръчват също така и да започнете нещо ново, импулс, действие, начинание, връзка/партньорство/. Не се карайте с никого на 22 юли, защото раздялата може да бъде завинаги!

Енергетиката на затъмнението е много особена и интересна. Парадоксът е в това, че Черното слънце многократно усилва всички вибрации в момента - както положителните, така и отрицателните, твърди Диона. Това означава, че всички наши мисли, думи и постъпки в този кратък промеждутък от време могат да моделират цели линии от бъдъщето ни. Ако се скарате с любимия човек - гответе се за пълен разрив в отношенията между вас. Ако сте недоволни от началството или от работата си - желанието ви ще бъде изпълнено и затъмнението ще ви избави от тях. Същото се отнася обаче и за положителните мисли и настроения в момента на затъмнението. Постарайте се в деня на затъмнението да бъдете в мир със себе си и с околните, препоръчва Диона. Чистите помисли и добрите постъпки ще ви защитят от негативни влияния и ще отворят светли коридори във вашата съдба. Съществува само една категория хора, за които денят на затъмнението ще бъде извън зависимостта от настроенията и постъпките им и може да се отрази зле на здравето им и изобщо на живота им. Това са онези от нас, които са родени в слънчево затъмнение или хората, в чиито хороскопи точката на затъмнението влияе на ключови аспекти.

http://www.cross-bg.net/index.php?option=c...F&Itemid=24

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слънцето е Аз-ът в човека. Sol Invictus на римляните, Ра/Атон на египтяните, Аполон/Хелиос на гърците, бог Хърст на прабългарите (Хърст е аналог на Христос - Тангра е небе/гръм или още бог-Отец, Хърст е слънцето, в превод означава точно слънчев), иранският Хорс, при авестийците Хвар, индоарийският Сурья, Балдер при скандинавците и Христос на християните... Висшият Аз, Атман, центърът на човешкото същество. Всяко едно затъмнение в планетарен план на Слънцето, се отразява и върху себеусещането и себевъзприемането. Щом дневното светило е затъмнено от Луната, това дава временен превес на материалните/телесните неща в живота на човека. Върху светлината на Аз-а пада сянка от тъмнината на материята. Едно слънчево затъмнение не значи нещо кой знае какво фатално върху човешкия живот, на това нека си вярват фаталистите. Слънчевото затъмнение само е своего рода напомняне какво е човекът без дневното светило в себе си, без Духа, без Аз-а си - само мрак и студ. Защото светлината на човека извира от центъра на вътрето му. А центърът е Аз-ът.

Редактирано от Lucia_free (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 22 юли 2009 ще има пълно слънчево затъмнение, което според Уикипедия ще продължи 6 минути и 39 секунди,

което означава, че би трябвало да влияе на хората в продължение на около 6 години.

Погледнете в кой дом ви попадат транзитните Слънце и Луна, както и срещуположния дом, за да разберете в коя област на живота ви ще повлияе затъмнението. А дали влиянието му ще бъде добро или лошо зависи от това дали затъмнението сключва неблагоприятни аспекти с рожденните планети. :speak:

Публикувано изображение:)

Публикувано изображение

Колкото минути продължи слънчевото затъмнение, толкова години ще продължи влиянието му върху хората.

Но освен върху хората, слънчевите затъмнения влияят и върху природата. Обикновено ги свързват със земетресения, наводнение и всякакви природни катаклизми. Но сега не си спомням дали след това преди 10 години имаше земетресения. :sobbing:

на незнаещите е простено ама има и неща като мидпойнт и планетарни картини

обаче тва е дълга тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слънцето е Аз-ът в човека. Sol Invictus на римляните, Ра/Атон на египтяните, Аполон/Хелиос на гърците, бог Хърст на прабългарите (Хърст е аналог на Христос - Тангра е небе/гръм или още бог-Отец, Хърст е слънцето, в превод означава точно слънчев), иранският Хорс, при авестийците Хвар, индоарийският Сурья, Христос на християните...

Висшият Аз, Атман, центърът на човешкото същество.

Всяко едно затъмнение в планетарен план на Слънцето, се отразява и върху себеусещането и себевъзприемането.

Щом дневното светило е затъмнено от Луната, това дава временен превес на материалните/телесните неща в живота на човека. Върху светлината на Аз-а пада сянка от тъмнината на материята.

Едно слънчево затъмнение не значи нещо кой знае какво фатално върху човешкия живот, на това нека си вярват фаталистите. Слънчевото затъмнение само е своего рода напомняне какво е човекът без дневното светило в себе си, без Духа, без Аз-а си - само мрак и студ. Защото светлината на човека извира от центъра на вътрето му. А центърът е Аз-ът.

Следващото пълно слънчево затъмнение ще е след 2100-та година. Пълното слънчево затъмнение оказва голямо влияние върху човешкия живот, както и върху живота на планетата като цяло. Около това затъмнение стават раздели с близки хора, може и някакви злополуки или проблеми, ако транзитните планети образуват негативни аспекти с наталните.

На мен затъмнението не ми прави никакви негативни аспекти с наталните планети.

Казват, че сега каквото посееш, това ще пожънеш. На теб затъмнението ти попада в 12-ти дом - подсъзнателното. Сега вече наистина ще се срещнеш лице в лице със своята карма. Да видим какво ли те очаква в бъдеще.

Май видях някъде в картата ти, че през живота си ще преминеш през няколко изпитания на ума, които трябва да преодолееш. Не знам халюцинации ли са били, разговори с други същества, не знам. Но аз знаех за това много преди да го видя в картата ти. Ти сама намекваше за това. Картата просто го потвърди. :) Освен ако сега не си спомням друга карта, а не твоята. :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващото пълно слънчево затъмнение ще е след 2100-та година. Пълното слънчево затъмнение оказва голямо влияние върху човешкия живот, както и върху живота на планетата като цяло. Около това затъмнение стават раздели с близки хора, може и някакви злополуки или проблеми, ако транзитните планети образуват негативни аспекти с наталните.

Казват, че сега каквото посееш, това ще пожънеш. На теб затъмнението ти попада в 12-ти дом - подсъзнателното. Сега вече наистина ще се срещнеш лице в лице със своята карма. Да видим какво ли те очаква в бъдеще.

Май видях някъде в картата ти, че през живота си ще преминеш през няколко изпитания на ума, които трябва да преодолееш. Не знам халюцинации ли са били, разговори с други същества, не знам. Но аз знаех за това много преди да го видя в картата ти. Ти сама намекваше за това. Картата просто го потвърди. :) Освен ако сега не си спомням друга карта, а не твоята. :sobbing:

Публикувано изображениеПубликувано изображение абе май по-скоро са били халюцинации Публикувано изображениеПубликувано изображение

а тва и без хороскоп мога да го кажа

то клефуцка си я знаеме :speak:

за мъж, за мъж и гледай белким затъмнението и повлияе добре

шото горката много има нужда от мъж .

Редактирано от hari solomon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията, детенце умничко! Публикувано изображение

Ами не знам... мен от карма не ме е страх. В бъдеще ме очаква това, което съм си посяла в миналото сама. Човек винаги получава онова, което е дал и нищо повече от това.

Халюцинации никога не съм имала, нито пък разговори и тем подобни щуротии. Онова което знам, го знам просто така.

Редактирано от Lucia_free (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията, детенце умничко! Публикувано изображение

Ами не знам... мен от карма не ме е страх. В бъдеще ме очаква това, което съм си посяла в миналото сама. Човек винаги получава онова, което е дал и нищо повече от това.

Халюцинации никога не съм имала, нито пък разговори и тем подобни щуротии. Онова което знам, го знам просто така.

Ти със сигурност си имала някакви изпитания на ума. Но какви?

А за това какво те очаква в бъдеще, по-добре питай някой, който е по-напреднал в астрологията от мен. Сега не знам дали транзитните Слънце и Луна на затъмнението ти сключват негативни аспекти с наталните планети и каква точно промяна те очаква. :)

То даже и да има благоприятни позиции за мъж, това нищо не означава. То и на мен Венера ми е на трон, пък планетата на любовта нещо не се е развихрила. :sobbing: Кво като Сатурн и прави опозиция! С опизицията с Марс би трябвало да даде разпуснатост и много връзки, ама не. В момента обмислям офертата на един манастир да стана монахиня. :speak::help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за това какво те очаква в бъдеще, по-добре питай някой, който е по-напреднал в астрологията от мен. Сега не знам дали транзитните Слънце и Луна на затъмнението ти сключват негативни аспекти с наталните планети и каква точно промяна те очаква. :)

То даже и да има благоприятни позиции за мъж, това нищо не означава. То и на мен Венера ми е на трон по знак и по дом, пък планетата на любовта нещо не се е развихрила. :rolleyes:

абе ти надежда и дай.пък...

а тваче венера ти е натрон и т.н. нема значение.

къде ти е асцендента и имаш ли тежки планети в 7 дом???

то не6тицата по линията 1-7 дом определят дали венера дето

е на трон ше работи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображение абе май по-скоро са били халюцинации Публикувано изображениеПубликувано изображение

а тва и без хороскоп мога да го кажа

то клефуцка си я знаеме :)

ахаха, викаш, в затъмнението може да сбъркам някой трол за мъж, ахахаа

няма такава опасност

в тъмното виждам най-добре :rolleyes:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе ти надежда и дай.пък...

а тваче венера ти е натрон и т.н. нема значение.

къде ти е асцендента и имаш ли тежки планети в 7 дом???

то не6тицата по линията 1-7 дом определят дали венера дето

е на трон ше работи .

Венера ми е в Телец в 7-ми дом. Имам два стелиума - в Телец и в Скорпион. В първи дом са Марс, Сатурн и Плутон в Скорпион. Плутон е в съвпад с асцендента. В 7-ми дом са Венера и Меркурий в Телец. Слънцето в Телец е в 8-ми дом.

Сатурн и Марс са в опозиция с Венера. Иначе Венера е и в тригон с Юпитер - Юпитер ми е в Козирог в 3-ти дом.

Ранния брак в случая не се препоръчва.

Асцендент Везни.

Гадай сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Венера ми е в Телец в 7-ми дом. Имам два стелиума - в Телец и в Скорпион. В първи дом са Марс, Сатурн и Плутон в Скорпион. Плутон е в съвпад с асцендента. В 7-ми дом са Венера и Меркурий в Телец. Слънцето в Телец е в 8-ми дом.

Сатурн и Марс са в опозиция с Венера. Иначе Венера е и в тригон с Юпитер.

Ранния брак в случая не се препоръчва.

Асцендент Везни.

Гадай сега!

то само един елементарен поглед на нещата.

венера-опозиция Сатурн.

венера=любов Сатурн=край(смърт)

марс нема да го коментираме.

Венера в скорпион е толква себична че повече не може да е

а 2-те и опозиции допълнително загрозяват пейзажа.

освен тва венера не е на трон в скорпион .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли колко ми пука какво ме очаква в бъдеще... през картата ми и оттатък е.

Каквото и да ми казват разни мастити астролози, не мислиш ли, че аз знам по-добре от тях.

Ти имаш интерес към астрологията и това е добре. Но не забравяй, че Домът на човека е отвъд разни домове в НК, отвъд планетите и аспектите им. А домът на човека е там, където е сърцето му.

... Сатър и Плуто на едно място с Марс - особено високо напрежение Публикувано изображение взривоопасна работа... стъпила си на мина.

Венера е винаги в опозиция на Сатъра... където и да се намира. Само че тя не вади томахавка срещу него.... а го побеждава с друго. Винаги го побеждава. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Венера в скорпион е толква себична че повече не може да е

а 2-те и опозиции допълнително загрозяват пейзажа.

освен тва венера не е на трон в скорпион .

Че моята Венера не е в Скорпион. В Телец е.

Първи дом в Скорпион. 7-ми в Телец.

... Сатър и Плуто на едно място с Марс - особено високо напрежение Публикувано изображение взривоопасна работа... стъпила си на мина.

Що пък взривоопасна. Дава човек изследовател на най-дълбоките страни на живота ... и на хората. Поне според писанията.

А U.Ra ми разправя, че асцендента ми бил не бел Везни, а Скорпион, заради Скорпионското влияние. Публикувано изображение Че щом първи дом е в Скорпион кво повече да си говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че моята Венера не е в Скорпион. В Телец е.

Първи дом в Скорпион. 7-ми в Телец.

извинявай за неточността .

иначе другото остава.

качеството на венера по знак е много по слабо

от позицията и по дом и още по слабо по

отношение на аспектите.

но щом има сатурн замесен тва прецаква картинката.

просто венера е сама срещу всичките планети в първи дом.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то само един елементарен поглед на нещата.

венера-опозиция Сатурн.

марс нема да го коментираме.

Много песимистично гледаш на нещата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що пък взривоопасна. Дава човек изследовател на най-дълбоките страни на живота ... и на хората. Поне според писанията.

А U.Ra ми разправя, че асцендента ми бил не бел Везни, а Скорпион, заради Скорпионското влияние. Публикувано изображение Че щом първи дом е в Скорпион кво повече да си говорим.

Объркваш Архетип с Асцендент. Ура казва, че Архетипът ти е Скорпион.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...