Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Един въпрос към всички:

Мислите ли, че астрологията има връзка с християнството?

Да, астрологията има връзка с християнството, по-точно - с раждането на Иисус (Рождество Христово):

Матей 2:1-9

1. А когато се роди Иисус във Витлеем Иудейски в дните на цар Ирода, ето, мъдреци от изток дойдоха в Иерусалим и казваха:

2. де е родилият се Цар Иудейски? Защото видяхме звездата Му на изток и дойдохме да Му се поклоним.

3. Като чу, цар Ирод се смути, и цял Иерусалим с Него.

4. И като събра всички първосвещеници и книжници народни, питаше ги: де трябва да се роди Христос?

5. А те му казаха: във Витлеем Иудейски; защото тъй е писано чрез пророка:

6. "и ти, Витлееме, земя Иудина, никак не си най-малък от Иудините воеводства; защото от тебе ще излезе Вожд, Който ще пасе Моя народ Израиля".

7. Тогава Ирод тайно повика мъдреците и узна от тях точно за времето, когато се е появила звездата,

8. и, като ги изпрати във Витлеем, каза: идете, разпитайте грижливо за Младенеца и, като Го намерите, обадете ми, за да ида и аз да Му се поклоня.

9. Те изслушаха царя и заминаха. И ето, звездата, която бяха видели на изток, вървеше пред тях, докато дойде и се спря над мястото, дето беше Младенецът.

И така, според Новия Завет, раждането на Иисус е предсказано от астролози и ознаменувано с астрологически факти.

Редактирано от Светослав Иванов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

============================

Тук ще се намеся - ако за вярата се използват аргументи /разумност, полезност/, то търговците изобщо не са изгонени от Храма.

Вярвам, че единствено тласък, идващ от най-съкроненните ни дълбини, е причината и двигателя на вярата ни, а всичко друго е от лукавия.

:rolleyes:

Евреи 11:1 А вярата е даване твърда увереност в ония неща, за които се надяваме, - убеждения за неща, които не се виждат.

Ако се бърка разумът с пресметливостта, резултатът ще излезе нереален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, астрологията има връзка с християнството, по-точно - с раждането на Иисус (Рождество Христово):

Матей 2:1-9

1. А когато се роди Иисус във Витлеем Иудейски в дните на цар Ирода, ето, мъдреци от изток дойдоха в Иерусалим и казваха:

2. де е родилият се Цар Иудейски? Защото видяхме звездата Му на изток и дойдохме да Му се поклоним.

3. Като чу, цар Ирод се смути, и цял Иерусалим с Него.

4. И като събра всички първосвещеници и книжници народни, питаше ги: де трябва да се роди Христос?

5. А те му казаха: във Витлеем Иудейски; защото тъй е писано чрез пророка:

6. "и ти, Витлееме, земя Иудина, никак не си най-малък от Иудините воеводства; защото от тебе ще излезе Вожд, Който ще пасе Моя народ Израиля".

7. Тогава Ирод тайно повика мъдреците и узна от тях точно за времето, когато се е появила звездата,

8. и, като ги изпрати във Витлеем, каза: идете, разпитайте грижливо за Младенеца и, като Го намерите, обадете ми, за да ида и аз да Му се поклоня.

9. Те изслушаха царя и заминаха. И ето, звездата, която бяха видели на изток, вървеше пред тях, докато дойде и се спря над мястото, дето беше Младенецът.

И така, според Новия Завет, раждането на Иисус е предсказано от астролози и ознаменувано с астрологически факти.

:yanim:

И каква зодия е видола мъдреците към Исус? Тук се говори за знамение, което Бог е дал, а не за астрология. Не вникваш в текста. Не може бог да противоречи на Себе Си. Той казва, че астрологията е мерзост за Него, а след това я ползва за да насочва хората. Май нещо не е както трябва, не мислиш ли? Това е същото, каквото е бил огненият стъб в пустинята за евреите. Да не би и той да е зодиакален символ...Ако не е ясно, това е все едно като фара за корабите, а не зодия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евреи 11:1 А вярата е даване твърда увереност в ония неща, за които се надяваме, - убеждения за неща, които не се виждат.

Ако се бърка разумът с пресметливостта, резултатът ще излезе нереален.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Именно, да имаш твърда увереност в неща, на които само се надяваш, и да си убеден в неща, които не се виждат, е в противоречие с т.н. здрав разум. Сиреч вярата, за разлика от науката, не се основава на разума, не и на чувствата /на базата на които се градят изкуствата/, а на нещо друго.

Нешо, което не може да се назове, но ти дава твърда увереност, ненуждаеща се от факти и аргументи.

Ето за това нещо друго съобщава в посланието до евреите апостол Павел.

Нали?

:)

ПП. Забелязъл съм, че първо си е голата вяра, а после, за успокоение на разума ни, я обличаме във факти и аргументи :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Премиерът и папата – последните змиеносци  
Публикувано изображение

На пръв поглед няма нищо общо между българския дипломат Марин Райков и аржентинския

кардинал Хорхе Берголио. До датата 13.03.13. Този ден се оказва съдбоносен и за двамата. Райков е назначен за премиер на затъналата в мизерия, отчаяние и протести България. Берголио пък е избран за папа на римокатолическата църква, която се тресе от хомо скандали, финансови афери и шпиономания.

На пръв поглед сравнението между тях все още е изглежда нелепо. Оказва се обаче, че и новият премиер, и новият папа са родени в един ден - 17 декември.

Човек, колкото и да не вярва на астралните знаци, не може да не наостри внимание към подобно съвпадение. Родени на една дата и призвани в един ден да вадят "каруцата от калта".

Символиката на числата

Само времето ще покаже дали 13-ият ден от третия месец на 13-ата година през това хилядолетие е бил фатален или щастлив за Райков и Берголио. Оптимистите виждат в него струпването на божественото число 3, символ на Светата Троица, и го тълкуват като добро предзнаменование. Според песимистите обаче 13-ките в стартовата дата за двамата лидери вещаят трънлив път. Нумеролозите могат да дадат още един куп разсъждения по въпроса.

Родени под изчезнал знак

Още по-интересна обаче е рождената дата 17 декември. Тя допълнително подхранва трансцендентните тълкувания. В древните календари това е последният ден от изчезналата зодия Змиеносец . Тя е била премахната от вавилонците, които искали 12 знака, а не фаталните 13. Така родените по това време на годината се присъединили към зодията Стрелец.

За змиеносеците пише, че са създадени за ръководители. Те са интуитивни и мъдри. Умеят да се възползват от трудни моменти. Винаги са готови да се преместят от едно място на друго и да променят живота си. Добри са в изграждането на каквото и да било. Имат възвишени идеали, търсят мир и хармония, но много хора им завиждат на развитието.

Древноримският астролог Манилий пише, че те „ще носят змии в пазвата си с разгърдени дрехи, ще ги целуват, без да се страхуват от тяхната отрова”.

По стечение на обстоятелствата и Марин Райков, и Хорхе Берголио влязоха в ролята на змиеносци точно в годината на Змията. В момент на криза и двамата трябва да омиротворяват, да връщат изгубеното доверие и да търсят хармония, единият в държавата, другият в църквата. Дипломатът смени Париж със София, кардиналът – Буенос Айрес с Рим. Говорят възвишено и мъдро, но без съмнение ще ги залеят с отрова.

Дали те, родените в последния ден на изчезналия древен знак, ще имат сили да устоят на изпитанията и да изпълнят това, за което са призвани – един Господ знае. Но очакванията са големи.

Франциск – светецът на революцията и бедните

Знаково е и името, което новият папа избра да носи. Франциск е светецът революционер, закрилник на природата, издигнал бедността и милосърдието в основни ценности. Идеален стожер във време на криза. Особено, когато улицата напира за реформи, а властта е принудена да подаде ръка на слабите. В този смисъл пътят на Франциск ни става особено близък, даже и да не сме католици.

В прочутата си молитва към Господ светецът казва:

Където има омраза,
нека сея любов;
където има рана – милост;
където има съмнение – вяра,
където има отчаяние – надежда,
където има тъма – светлина,
където има тъга – радост.
О, Боже Всемогъщи, дари ме
Да не търся утеха, а да утешавам,
да не търся разбиране, а да разбирам,
да не търся обич, а да обичам,
защото когато даваме, получаваме,
и в прошката ни прощават,
и в смъртта се раждаме
за вечен живот.

Дай Боже и политиците ни някога да се молят така.

standartnews

Ако се бях родила ден по-рано, сигурно и от мен щеше да излезе нещо :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Племенникът ми е роден на 17 декември, какви ли змии и той ще носи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Племенникът ми е роден на 17 декември, какви ли змии и той ще носи...

Каквито му е отредено.

Змията е мъдро същество и винаги носи полза, независимо дали е отровна или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не беше ли тема за астрологията? :speak:

Вече четири страници прочетох ами то само за библията се говори и кой по-превъзходен,жената или мъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОВЕН "Аз съм": Смята че любовта е невинност, но научава че тя е отговорност. ТЕЛЕЦ "Аз имам": Смята че любовта е търпение, но научава че тя е прошка. БЛИЗНАК "Аз мисля": Смята че любовта е усещане, но научава че тя е чувство. РАК "Аз чувствам": Смята че любовта е преданост, но научава че тя е свобода. ЛЪВ "Аз ще": Смята че любовта е екстаз, но научава че тя е скромност. ДЕВА "Аз анализирам": Смята че любовта е чиста, но научава че тя е осъществяване. ВЕЗНИ "Аз балансирам": Смята че любовта е красота, но научава че тя е хармония. СКОРПИОН "Аз желая": Смята че любовта е страст, но научава че тя е капитулация. СТРЕЛЕЦ "Аз виждам": Смята че любовта е честност, но научава че тя е вярност. КОЗИРИРОГ "Аз използвам": Смята че любовта е мъдрост, но научава че тя е безкористност. ВОДОЛЕЙ "Аз знам": Смята че любовта е толерантност, но научава че тя е единство. РИБИ "Аз вярвам": Смята че любовта е страдание, но научава че тя е всичко. АКО СТЕ: СТРЕЛЕЦ: Вие винаги ще бъдете привлечен от Овена. ЛЪВ МЪЖ: Вие винаги ще се карате за пари със своята жена Козирог. БЛИЗНАЦИ: Вие ще се заплетете веднага с Водолея и ще бъдете винаги нещастен когато нещата вървят твърде гладко. КОЗИРОГ МЪЖ: Вие ще се възмущавате от вашата жена Риба, която непрекъснато ще тича след кариерата си. РАК ЖЕНА: Вие ще накарате вашия мъж Близнак да научи добре истинската стойност на нещата. ДЕВА ЖЕНА: Ще трябва да бдите непрекъснато над вашия мъж Стрелец, който няма да се откаже от навиците и обичаите си. ВОДОЛЕЙ: Вие ще се опитате да накарате Скорпионите да вървят по вашия начин в живота, но от това няма да излезе нищо. ВЕЗНИ: Вие ще трябва да използвате целия си чар и такт, за да накарате Скорпиона да излезе от тъмните си дълбини и да Ви забележи. ОВЕН ЖЕНА: Вашият мъж Овен винаги ще се опитва да ви доказва, че е по-умен от вас. СКОРПИОН ЖЕНА: Вие ще изискате от мъжа Стрелец да плати скъпо за своите прегрешения. РИБАТА ЖЕНА: Която се влюби в мъж Овен ще открив, че звездите светят блестящо за нея. ТЕЛЕЦ: Вие или ще мразите или ще обичате Скорпиона, но нищо средно не очаквайте. Такова няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прокоба със 7-ици свалила боинга в Сан Франциско

(24 часа)

Публикувано изображение

Поредица от мистични съвпадения в катастрофата на самолет "Боинг 777" на корейската авиокомпания "Ашиана еърлайнс" в Сан Франциско откри южнокорейският вестник "Чунан илбо".

При удара завчера загинаха две 16-годишни ученички от Китай, а над 180 бяха ранени. Шестима от тях са в критично състояние. На борда имаше 307 души.

Южнокорейският вестник съпоставил интересни факти - на седми юли (07.07) "Боинг 777" със 77 граждани на Южна Корея на борда, 142-ма ( 1+4+2 =7) пасажери от Китай и Япония, 61 американци (6+1=7) и 16 членове на екипажа, изпълняващ полет номер 214 (2+1+4=7), катастрофира. Самолетът е управляван от 43-годишен пилот, който е летял на този тип самолети общо 43 часа (3+4=7). Навсякъде излиза числото 7. "Дали това е съвпадение?", пише вестникът.

Двете жертви били в група от 35 китайски ученици. Те отивали да прекарат три седмици в християнското училище в Уест Вали северно от Лос Анджелис. Следователите заявиха, че проучват вероятността едно от загиналите момичета да е било премазано от автомобил на спасителните екипи. Телата на момичета бяха намерени на пистата.

Командирът на екипажа на боинга се опитал да избегне кацането и да направи втори опит за приземяване 1,5 секунди преди машината да се разбие на земята. Получените от двете черни кутии данни потвърдиха, че пилотите се опитали да увеличат скоростта малко над земята.

Пилотът кацал там за първи път

Пилотът на катастрофиралия самолет имал малко опит в управлението на самолетите "Боинг 777" и бил водещ при приземяването на такава машина за първи път, съобщиха от "Ашиана еърлайнс", цитирани от "Лос Анджелис таймс". Пилотът имал 10 000 часа летателен опит на други видове самолети, но едва 43 на "Боинг 777". На практика все още се обучавал как се управлява машината. На борда освен втория пилот имало още двама и всички се сменяли по време на дългия полет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прокоба със 7-ици свалила боинга в Сан Франциско

(24 часа)

Публикувано изображение

Поредица от мистични съвпадения в катастрофата на самолет "Боинг 777" на корейската авиокомпания "Ашиана еърлайнс" в Сан Франциско откри южнокорейският вестник "Чунан илбо".

При удара завчера загинаха две 16-годишни ученички от Китай, а над 180 бяха ранени. Шестима от тях са в критично състояние. На борда имаше 307 души.

Южнокорейският вестник съпоставил интересни факти - на седми юли (07.07) "Боинг 777" със 77 граждани на Южна Корея на борда, 142-ма ( 1+4+2 =7) пасажери от Китай и Япония, 61 американци (6+1=7) и 16 членове на екипажа, изпълняващ полет номер 214 (2+1+4=7), катастрофира. Самолетът е управляван от 43-годишен пилот, който е летял на този тип самолети общо 43 часа (3+4=7). Навсякъде излиза числото 7. "Дали това е съвпадение?", пише вестникът.

Двете жертви били в група от 35 китайски ученици. Те отивали да прекарат три седмици в християнското училище в Уест Вали северно от Лос Анджелис. Следователите заявиха, че проучват вероятността едно от загиналите момичета да е било премазано от автомобил на спасителните екипи. Телата на момичета бяха намерени на пистата.

Командирът на екипажа на боинга се опитал да избегне кацането и да направи втори опит за приземяване 1,5 секунди преди машината да се разбие на земята. Получените от двете черни кутии данни потвърдиха, че пилотите се опитали да увеличат скоростта малко над земята.

Пилотът кацал там за първи път

Пилотът на катастрофиралия самолет имал малко опит в управлението на самолетите "Боинг 777" и бил водещ при приземяването на такава машина за първи път, съобщиха от "Ашиана еърлайнс", цитирани от "Лос Анджелис таймс". Пилотът имал 10 000 часа летателен опит на други видове самолети, но едва 43 на "Боинг 777". На практика все още се обучавал как се управлява машината. На борда освен втория пилот имало още двама и всички се сменяли по време на дългия полет.

Освен това общо всички хора на самолета (пасажери + екипаж) са били 307, като екипажът - 16 човека (1+ 6 = 7)

Загина ли са две 16 годишни момичета (1+6=7)

Самият самолет е бил сравнително нов -  на 7 години! . ;)

Редактирано от ivanxii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из "Махалото на Фуко" на Умберто Еко:

"— Ако желаете, господа — каза, — можете да отидете да измерите тази будка. Ще видите, че дължината на предната част е 149 сантиметра, иначе казано, една стомилиардна част от разстоянието между Земята и Слънцето. Височината в задната част, разделена на широчината на прозореца, дава 176:56=3,14. Височината на предната част е 19 дециметра, тоест се равнява на броя на годините от гръцкия лунен цикъл. Сборът на височините на двата предни и на двата задни ръба е 190х2+176х2=732, което е годината на победата при Поатие. Ширината на дъската отпред е 3,10 сантиметра, ширината на рамката на прозореца е 8,8 сантиметра. Като заменим вътрешните цифри със съответствуващите им букви от азбуката, получаваме С10Н8, което е химическата формула на нафталина."

:)

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, да .Те дошли извънседмите от седмата галактика и свалили самолета.Числото 7 няма нищо общо с катастрофата.Дори и да се ръководим от номерологията 7 е духовно число .А на катастрофите е Уран.Ако ,гледаме астрологията се очакваше и ще има още катастрофи.Уран и Плутон са в нехармоничен аспект .Нептун влезе в началото на годината в своя знак Риби и за това се очакват наводнения и психични разстройства.Уран отговаря и за медиите и внезапните обрати.Нищо чудно ,че напоследък излязоха темите за подслущванията и влиянието на медиите.Каквото е долу такова и горе.Целият свят е едно цяло и затова е много важно мисленето и вярата на хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как всъщност се пишат хороскопите? В редакцията на вестник: - Иване, ти каква зодия си? - Скорпион. - Така, пишем: Следващата седмица Скорпионите трябва да си върнат дълговете, иначе ги чакат големи неприятности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, да .Те дошли извънседмите от седмата галактика и свалили самолета.Числото 7 няма нищо общо с катастрофата.Дори и да се ръководим от номерологията 7 е духовно число .А на катастрофите е Уран.Ако ,гледаме астрологията се очакваше и ще има още катастрофи.Уран и Плутон са в нехармоничен аспект .Нептун влезе в началото на годината в своя знак Риби и за това се очакват наводнения и психични разстройства.Уран отговаря и за медиите и внезапните обрати.Нищо чудно ,че напоследък излязоха темите за подслущванията и влиянието на медиите.Каквото е долу такова и горе.Целият свят е едно цяло и затова е много важно мисленето и вярата на хората.

И какво викаш, темите за подслушването и влиянието на медиите излязоха заради влиянието на Уран а? хахахахаха   :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,много смешно.То ,на скептици като теб влияе само бирата.Прочети законите на Хермес ,пък тогава говори.Планетите имат влияние върху всичко в природата и климата.Образовай се по темата и тогава говори. :help wanted4: :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.Планетите имат влияние върху всичко в природата и климата.

Не съм истински запознат със западната астрология, но не е ли по-точно да се каже, че чрез разположението на планетите и другите небесни тела астрологът се ориентира къде в мрежата от взаимозависимости е ситуирано или позициониране дадено събитие или явление.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм истински запознат със западната астрология, но не е ли по-точно да се каже, че чрез разположението на планетите и другите небесни тела астрологът се ориентира къде в мрежата от взаимозависимости е ситуирано или позициониране дадено събитие или явление.  

Правилно , много си пекан.Аз имах впредвид ,че планетите оказват влияние върху всичко в природата и човека.Не  карам никого насила да вярва.Не се занимавам са гадаене и не лъжа хората.Ивански и орехи от градината да му донесеш , няма да каже, че са орехи.

Редактирано от родина (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Край на хаоса! Планетите се подреждат в "триъгълник на щастието"

Юпитер, Сатурн и Нептун, се подредиха така, че образуват равностранен триъгълник и според астролози слагат край на хаоса

Публикувано изображение

Небесен триъгълник на щастието слага край на хаоса, прогнозират астролози. Три от най-мощните планети на небосклона се подредиха така, че образуват равностранен триъгълник. Това са Юпитер, Сатурн и Нептун.

Тази фигура носи хармония и равновесие в природата и успокоява горещите страсти, разгорели се в последните месеци. Златното време ще продължи чак до края на януари, пише "Всеки ден".

Небесният триъгълник ще окаже влияние върху обществените процеси в целия свят, но и върху съдбата на всеки отделен човек. Всяка от планетите се намира във водните знаци от зодиака - Рак, Скорпион и Риби, които ръководят чувствата и подсъзнанието.

Големият тригон, както астролозите наричат образуваната фигура, слага край на стреса, напрежението и бушуващите конфликти. Той засилва интуицията, мъдрите решения и успешните инвестиции.

„Юпитер влияе пряко върху разширяването на човешкия кръгозор, на знанията, но и на чисто финансовите и материалните придобивки. В съчетание с мъдростта на Сатурн това означава много точни и умно замислени бизнес ходове, които ще доведат до добра възвращаемост на инвестициите", категорична е астроложката Лидия Христова. Третата точка в триъгълника - Нептун, пък ръководи действията в помощ на човечеството.

„Това е златен период за управляващите. Точно сега те могат да вземат най-добрите решения за бъдещето на страната и с това да подобрят живота на обикновените хора", смята Христова.

Големият тригон прави хората по-меки и грижовни към другите. „Сега е моментът за сдобряване с някого, с когото сме имали дълга вражда. А с близките ни връзките стават още по-силни", обясни още астроложката.

Най-добрият ден за действие е събота, когато планетата на действието Марс се доближава до Юпитер.

lifestyle.ibox.bg

А дано ама надали, управляващите пак ще се накрадат както те си знаят, а обикновените хора пак ще опъват каиша.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Край на хаоса! Планетите се подреждат в "триъгълник на щастието"

Юпитер, Сатурн и Нептун, се подредиха така, че образуват равностранен триъгълник и според астролози слагат край на хаоса

Публикувано изображение

Небесен триъгълник на щастието слага край на хаоса, прогнозират астролози. Три от най-мощните планети на небосклона се подредиха така, че образуват равностранен триъгълник. Това са Юпитер, Сатурн и Нептун.

Тази фигура носи хармония и равновесие в природата и успокоява горещите страсти, разгорели се в последните месеци. Златното време ще продължи чак до края на януари, пише "Всеки ден".

Небесният триъгълник ще окаже влияние върху обществените процеси в целия свят, но и върху съдбата на всеки отделен човек. Всяка от планетите се намира във водните знаци от зодиака - Рак, Скорпион и Риби, които ръководят чувствата и подсъзнанието.

Големият тригон, както астролозите наричат образуваната фигура, слага край на стреса, напрежението и бушуващите конфликти. Той засилва интуицията, мъдрите решения и успешните инвестиции.

„Юпитер влияе пряко върху разширяването на човешкия кръгозор, на знанията, но и на чисто финансовите и материалните придобивки. В съчетание с мъдростта на Сатурн това означава много точни и умно замислени бизнес ходове, които ще доведат до добра възвращаемост на инвестициите", категорична е астроложката Лидия Христова. Третата точка в триъгълника - Нептун, пък ръководи действията в помощ на човечеството.

„Това е златен период за управляващите. Точно сега те могат да вземат най-добрите решения за бъдещето на страната и с това да подобрят живота на обикновените хора", смята Христова.

Големият тригон прави хората по-меки и грижовни към другите. „Сега е моментът за сдобряване с някого, с когото сме имали дълга вражда. А с близките ни връзките стават още по-силни", обясни още астроложката.

Най-добрият ден за действие е събота, когато планетата на действието Марс се доближава до Юпитер.

lifestyle.ibox.bg

А дано ама надали, управляващите пак ще се накрадат както те си знаят, а обикновените хора пак ще опъват каиша.

Колко ли трябва да е умопомрачен човек за да седна да напише такъва простотия. А колко ли пък трябва да умопомрачен човек за да повярват на такава простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ли трябва да е умопомрачен човек за да седна да напише такъва простотия. А колко ли пък трябва да умопомрачен човек за да повярват на такава простотия.

Иванскй , човека цитира , не го е писал.И аз не съм съгласен с някой неща ,но не роптая.Нйкой ,не те кара насила да четеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иванскй , човека цитира , не го е писал.И аз не съм съгласен с някой неща ,но не роптая.Нйкой ,не те кара насила да четеш.

Аз обаче роптая :)

Ясно, че е цитат и е ясно, че визирах баш автора на статията, а не цитиращия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв точно е процента на умопомрачените дето вярват, че планетите се отразяват на живота на хората не знам но е голям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв точно е процента на умопомрачените дето вярват, че планетите се отразяват на живота на хората не знам но е голям.

Умопомрачените са тези който вярват , че те управляват света и природата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Край на хаоса! Планетите се подреждат в "триъгълник на щастието" Юпитер, Сатурн и Нептун, се подредиха така, че образуват равностранен триъгълник и според астролози слагат край на хаоса.

Супер Голям Тригон! George Alexander lui го има в рождения си хороскоп. Синето на Станишев също. Преди седмица в Майчин дом имало бум на раждания - 28 дечица се били родили в един ден. И те всички го имат в рождения си хороскоп. Щастливци, да са живи и здрави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...