Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Като не разбираш астрология защо с мъчиш да изглеждаш компетентен? Много ми е смешно. Познанията ти по астрология са безкрайно оскъдни, но с лека ръка правиш генерални заключения. Интелектът не се определя по слънчев знак и по дом. Ако те интересува как, прочети някоя и друга сериозна книга по въпроса. И още нещо, интелектът далеч не се изчерпва с позицията на Меркурий. Астрологията не е за аматьори и самозванци, точно такива хора като теб създават грешно впечатление за тази материя. Астрологията борави със своите методи, понятия, има система и ако не си добре запознат с тях, по-добре не се излагай във форуми :)

Да си Астролог, само "с четене на книжки" и с "интелект" ли се става?. ;) .. То вярно, че е комбинация от много неща, но при всяко нещо си има приоритет? Публикувано изображение

Пример: Ако средно-статистическата цифра на успеваемостта на операция на апендикса е 90%, а при тебе се окаже неуспешна, то колко процента е успеваемостта за тебе?.. Публикувано изображение

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление забелязвам, че повечето, които пишат в темата, изобщо нямат представа от Астрология. За тях Астрологията се изчерпва с дневния хороскоп във вестника, а това НЕ Е Астрология. Излишно ще е да си хабя времето и думите да убеждавам някой, че е смешно да се изказва с тон на разбирач в област, в която няма и 2% идея за какво става дума и не е прочел и една сериозна книга. Такива хора винаги ще има и те винаги ще бъдат повод за присмех от страна на тези, които са по-навътре с материята. Такива хора обикновено са и атеисти, не вярват в Бог, в наличието на неща, които не са видими с просто око. Скептицизмът на невежите ни най-малко не се отразява на истината. Само си спомнете, че преди няколко века хора са били убедени, че Земята е плоска и Слънцето се върти около нея и какво се е случвало с хората, които са твърдели нещо различно.

Да си Астролог, само "с четене на книжки" и с "интелект" ли се става?. ;) .. То вярно, че е комбинация от много неща, но при всяко нещо си има приоритет? Публикувано изображение

Пример: Ако средно-статистическата цифра на успеваемостта на операция на апендикса е 90%, а при тебе се окаже неуспешна, то колко процента е успеваемостта за тебе?.. Публикувано изображение

Не съм астролог. Прочел съм 2 сериозни книги по въпроса, но нямам интерес да задълбавам и да ставам астролог. Имам колежка, която се занимава усилено с Астрология и с нея сме разговоряли много по темата. Имам обща култура по въпроса, което някои хора тук нямат. И точно защото имам обща култура, мога да си позволя да коментирам в определени граници, които нямащите тази култура - не могат. Дали една операция ще бъде успешна може много успешно да се "види" в картата на човека. Забележи - картата на човека, а не колонката в хороскопа. Когато започнете да правите разлика между личен хороскоп, базиран на индивидуалните данни на всеки човек и общ хороскоп по слънчев знак, с който вестниците си пълнят страниците - ще сте една стъпка по-напред в разбирането на материята :) Какъв е шанса двама души да са родени на едно и също място в една и съща минута, един и същ ден, един и същ месец и година? Точно такъв е и шанса да имат еднакви хороскопи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление забелязвам, че повечето, които пишат в темата, изобщо нямат представа от Астрология. За тях Астрологията се изчерпва с дневния хороскоп във вестника, а това НЕ Е Астрология. Излишно ще е да си хабя времето и думите да убеждавам някой, че е смешно да се изказва с тон на разбирач в област, в която няма и 2% идея за какво става дума и не е прочел и една сериозна книга. Такива хора винаги ще има и те винаги ще бъдат повод за присмех от страна на тези, които са по-навътре с материята. Такива хора обикновено са и атеисти, не вярват в Бог, в наличието на неща, които не са видими с просто око. Скептицизмът на невежите ни най-малко не се отразява на истината. Само си спомнете, че преди няколко века хора са били убедени, че Земята е плоска и Слънцето се върти около нея и какво се е случвало с хората, които са твърдели нещо различно.

Не съм астролог. Прочел съм 2 сериозни книги по въпроса, но нямам интерес да задълбавам и да ставам астролог. Имам колежка, която се занимава усилено с Астрология и с нея сме разговоряли много по темата. Имам обща култура по въпроса, което някои хора тук нямат. И точно защото имам обща култура, мога да си позволя да коментирам в определени граници, които нямащите тази култура - не могат. Дали една операция ще бъде успешна може много успешно да се "види" в картата на човека. Забележи - картата на човека, а не колонката в хороскопа. Когато започнете да правите разлика между личен хороскоп, базиран на индивидуалните данни на всеки човек и общ хороскоп по слънчев знак, с който вестниците си пълнят страниците - ще сте една стъпка по-напред в разбирането на материята :cheers: Какъв е шанса двама души да са родени на едно и също място в една и съща минута, един и същ ден, един и същ месец и година? Точно такъв е и шанса да имат еднакви хороскопи.

Стана дума от приказките ти за "Бог"?... Публикувано изображение Като се има в пред вид, че се консултираш с астрлогията и че "семитския бог "ЗАБРАНЯВА, дори анихилира грубо-материалните тела на съзнанията, които се консултират с Астрология, то- за КОЙ БОГ става дума, тогава, в твоите съждения?.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки Бог - християнския, Аллах, скандинавските богове, древногръцките, древноримските, индийските - избери си един или повече :speak: Или просто хора, които не вярват в божественото, независимо дали имат конкретен Бог, когото почитат, или не. Или ти питаше в кой Бог вярвам аз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки Бог - християнския, Аллах, скандинавските богове, древногръцките, древноримските, индийските - избери си един или повече :blink: Или просто хора, които не вярват в божественото, независимо дали имат конкретен Бог, когото почитат, или не. Или ти питаше в кой Бог вярвам аз?

Лайла каза, че Алла забранява зодиите?... Питай христянския бог също дали?...Тебе кой "те движи"?.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам тук ли е мястото на този вид есета... Ако темата е друга, моля някой модератор да премести поста ми :)

"Е, в крайна сметка една година по-късно приключих съвсем в график обещаните зодиакални есета. Да, знам, че забавих няколко от тях, но какво да се прави - основното ми занимание не е астрологията, а и аз пиша за удоволствие. Винаги, когато се напъна да го правя по задължение, обикновено си личи..."

yovko in a nutshell

Овен

Телец

Близнаци

Рак

Лъв

Дева

Везни

Скорпион

Стрелец

Козирог

Водолей

Риби

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От индианския съм пума,но не мисля че написаното се отнася за мен Публикувано изображение а от китайския съм куче Редактирано от DuLcE_InSoPoRtAbLa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А водолея защо го забравяш.Той не е ли човек? Публикувано изображение

Водолеят може да е Овен или Телец. :beer11: Предстви си една Коза държи делва и излива вода от нея... :beer:

:go ahead:

ПС: Зоо-дио-тата с неживотински елемент са въздушните плюс земната Дева, като и огненият Стрелец,който е 50-50% животно-човек!

За това Дева, въпреки земна, се разбира с въздушните. Както и Стрелец с тях. Но от въздушните има два двойствени, кои са те?.. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водолеят може да е Овен или Телец. :cupid: Предстви си една Коза държи делва и излива вода от нея... :)

:hush:

ПС: Зоо-дио-тата с неживотински елемент са въздушните плюс земната Дева, като и огненият Стрелец,който е 50-50% животно-човек!

За това Дева, въпреки земна, се разбира с въздушните. Както и Стрелец с тях. Но от въздушните има два двойствени, кои са те?.. Публикувано изображение

Близнаци и Везни Естествено,макар че Водолея е тройнствен,от което следва че е и двойнствен,тогава всичките са двойнствени. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Близнаци и Везни Естествено,макар че Водолея е тройнствен,от което следва че е и двойнствен,тогава всичките са двойнствени. Публикувано изображение

да, разбрахме кои са тройнствените и двойнствените, но не разбрахме кои са войнствените?. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, разбрахме кои са тройнствените и двойнствените, но не разбрахме кои са войнствените?. Публикувано изображение

Всичките! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките! Публикувано изображение

Не, не бих казал. Публикувано изображение Има "Овенно"-морско Училище има и тих листопад-косопад при "ВеСна".. :help wanted:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лайла каза, че Алла забранява зодиите?... Питай христянския бог също дали?...Тебе кой "те движи"?.. :)

Ти с боговете ли си говориш? Публикувано изображение Да не се водиш на отчет в някой психодиспансер? Публикувано изображение Има Астрология и хороскопи много преди християнството и исляма да бъдат измислени. Така че спорът ти е безпредметен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти с боговете ли си говориш? Публикувано изображение Да не се водиш на отчет в някой психодиспансер? Публикувано изображение Има Астрология и хороскопи много преди християнството и исляма да бъдат измислени. Така че спорът ти е безпредметен :)

Ти май иускаш да бъдеш, като семитския 'бог' да слага точка на всичко и да бъде "последна инстанция"...ма не съзнава отгоре ли, отдолу ли?.. Публикувано изображение

Някъде да съм казал, че 'вдоя спор', а още повече не си спомням да съм ти споменявал името ти в ДИСКУСИЯТА си тука.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май иускаш да бъдеш, като семитския 'бог' да слага точка на всичко и да бъде "последна инстанция"...ма не съзнава отгоре ли, отдолу ли?.. Публикувано изображение

Някъде да съм казал, че 'вдоя спор', а още повече не си спомням да съм ти споменявал името ти в ДИСКУСИЯТА си тука.. :lol6:

Самият факт, че ме цитираш и ми противоречиш, говори красноречиво, че заформяш спор. Който е безпредметен, както вече казах :P Последните инстанции са много хубаво нещо, но глупаците обичат да си плямпат просто за спорта. Ако схвана намека Публикувано изображение Та говорихме си за зодии, не за религии - горещо се надявам да правиш отчетлива разлика между двете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та говорихме си за зодии, не за религии - горещо се надявам да правиш отчетлива разлика между двете ;)

Че истинската религия е свързана с архетипите, именно. ;) За да наложиш за 'бог' даден архетип и да отречеш съществуването на други, както и да не развиваш духовно знание, а да го забраниш под формата на 'воля божия' със съответните наказания във времето, е именно АБРАХАМските 'религии'. Публикувано изображение Аз ги наричам 'ЙОРДАНизъм'. Майка ми се нарича 'Йорданка' ахахахахаа ;) Ако прегледаш публикациите в блога ми има разсъждения и анализи, че 'религиите', за които говориш, са 2 архетипа Овен и Скорпион("Начало и Края" на "мъжката" МИРажна троица) , с планети Марс и Сатурн(или лунната страна на Марс-Плутон). ;)

Други архетипи ЛИПСВАТ при семитските религии. :)

Не религиите, а -АРХЕТИПИТЕ са по-общото понятие. Публикувано изображение И за това, който познава архетипите лесно хваща семитския плагиат САМО на 2 архетипа, за 'моно'-бог. Публикувано изображение

Леко изключение прави християнството, но ранното. Там има опити да се включват и останалите архетипи, за да добие ЗАВЪРШЕНОСТ БОГ, но уви, след 3 век. сл Христа това е НЕВЪЗМОЖНО. Факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едно съм съгласен с U.Ra, зодиакалните знаци са архетипни идеи. Но в зависимост от целта която се преследва техния брой може да варира. Още в самото начало на използването на зодиака съзвездията са били не 12, а 28, наричани на Изток накшатри или лунни домове, това деление е познато също и в западната традиция, за което споменава и Агрипа. Но делението може да засяга и много други системи, например зодиакалната мандала може да се дели на 1, 10, 100 или даже 1000 сектора, подобно деление може да се направи и с 2, 20, 200, друго деление се опира на числото 5, което се посвещава на питрите и неговата функция е много спицифична. Това до известна степен елиминира спора колко са зодиакалните знаци, дали са 12 или 13. При въвеждането на Слънцето като основна фигура в Астрологията зодиакалните знаци са били 9, като Дева - Скорпион са формирали един знак, който в последствие е разделен и така се е получило съвременното деление на знаците. Другия пунк по който съм съгласен с U.Ra, е че до известна степен световните религии се управляват от планетни господари, като пример юдеизма се поставя във власта на Сатурн, а началото на християнството според някои автори се поставя с конюнкция между Сатурн, Юпитер и Марс, но тък тълкуването е малко по различно. Искам да направя уговорката, че Астрологията е наука и въвличането и религиозни спорове само може да накърни нейните достойнства. Разбира се много религиозни въпроси могат да се решат в контекста на планетарните взаимоотношения и позицията в знаците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едно съм съгласен с U.Ra, зодиакалните знаци са архетипни идеи. Но в зависимост от целта която се преследва техния брой може да варира. Още в самото начало на използването на зодиака съзвездията са били не 12, а 28, наричани на Изток накшатри или лунни домове, това деление е познато също и в западната традиция, за което споменава и Агрипа. Но делението може да засяга и много други системи, например зодиакалната мандала може да се дели на 1, 10, 100 или даже 1000 сектора, подобно деление може да се направи и с 2, 20, 200, друго деление се опира на числото 5, което се посвещава на питрите и неговата функция е много спицифична. Това до известна степен елиминира спора колко са зодиакалните знаци, дали са 12 или 13. При въвеждането на Слънцето като основна фигура в Астрологията зодиакалните знаци са били 9, като Дева - Скорпион са формирали един знак, който в последствие е разделен и така се е получило съвременното деление на знаците. Другия пунк по който съм съгласен с U.Ra, е че до известна степен световните религии се управляват от планетни господари, като пример юдеизма се поставя във власта на Сатурн, а началото на християнството според някои автори се поставя с конюнкция между Сатурн, Юпитер и Марс, но тък тълкуването е малко по различно.

Искам да направя уговорката, че Астрологията е наука и въвличането и религиозни спорове само може да накърни нейните достойнства. Разбира се много религиозни въпроси могат да се решат в контекста на планетарните взаимоотношения и позицията в знаците.

За 28 съм напълно съгласен, не само защото съм роден на това число! :blink: : Числата на Бог за пълните цикли са 1,7,21,28 или 1,10,19,28-от нумерологична гледна точка, така, че 1 и 28 са сеченито им, не случайно Седмицата е на Шива, който е царят на ЛУННИТЕ култове към матрицата. И не случайно малките цикли са диференциирани от 2-Луната-понеделник, до 8-Сатурн-шабата. Неделята(7,17,21,28) е именно на Бога Кришна и не виждам защо доста съботянски христяни трябва да се натягат на юдеите, които, така или иначе, НЕ ПОЗНАВАТ БОГА ОТВЪД МАТРИЦАТА. Публикувано изображение

Много интересен момент е "сцепване" на Дева-Скорпион, т.е. Андрогина, в 2 знака и поява на Либ Ра, като балансьор. :) ЛибРа е изветна, като Вътрешната енергия на Бога, или Радха-Лакшми Деви Рани. ;)

http://4.bp.blogspot.com/_5X4JrFsBMHE/SLls...600-h/andro.jpg

Скорпион осигурява малкия цикъл на прераждане на душата в матрицата, като слиза в Подземното царство на Сатурн или Шива-Патала лока.

Но искам да уточния, че Шива има и друга функция, като АРЙАНСКИ САТУРН, непонятян на семитските религии. Той пропуска и до Стрелец(Гаруда-феникс), Козирог(Тапала лока на Шива, Горното му царство), Водолей(Материалния рай на Брахма) и Риби(Черната дупка на най-мащабно ниво или Утробата на Вишну). Семитският цикъл е от Овен до Скорпион,като архетипи...и после пак отначало.... Публикувано изображение

Лунните питри също са много важни за семитските религии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 28 съм напълно съгласен, не само защото съм роден на това число! :P : Числата на Бог за пълните цикли са 1,7,21,28 или 1,10,19,28-от нумерологична гледна точка, така, че 1 и 28 са сеченито им, не случайно Седмицата е на Шива, който е царят на ЛУННИТЕ култове към матрицата. И не случайно малките цикли са диференциирани от 2-Луната-понеделник, до 8-Сатурн-шабата. Неделята(7,17,21,28) е именно на Бога Кришна и не виждам защо доста съботянски христяни трябва да се натягат на юдеите, които, така или иначе, НЕ ПОЗНАВАТ БОГА ОТВЪД МАТРИЦАТА. Публикувано изображение

Много интересен момент е "сцепване" на Дева-Скорпион, т.е. Андрогина, в 2 знака и поява на Либ Ра, като балансьор. ;) ЛибРа е изветна, като Вътрешната енергия на Бога, или Радха-Лакшми Деви Рани. ;)

http://4.bp.blogspot.com/_5X4JrFsBMHE/SLls...600-h/andro.jpg

Скорпион осигурява малкия цикъл на прераждане на душата в матрицата, като слиза в Подземното царство на Сатурн или Шива-Патала лока.

Но искам да уточния, че Шива има и друга функция, като АРЙАНСКИ САТУРН, непонятян на семитските религии. Той пропуска и до Стрелец(Гаруда-феникс), Козирог(Тапала лока на Шива, Горното му царство), Водолей(Материалния рай на Брахма) и Риби(Черната дупка на най-мащабно ниво или Утробата на Вишну). Семитският цикъл е от Овен до Скорпион,като архетипи...и после пак отначало.... Публикувано изображение

Лунните питри също са много важни за семитските религии.

Какво ще ми кажете за близнака? Ама не теоретично. С разбираеми слова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще ми кажете за близнака? Ама не теоретично. С разбираеми слова.

"Бързаци" или "Баджанаци"? :angry22: ... :angry: Няма по-голям теоритик от Близнака?.. ;) За Близнака да разбираемо трябва да е теоритично.... :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво можете да ми кажете за хората, при които влиянието на Плутоновия архетип в наталната карта е много силно? Нека тези, които разбират от хороскопи да кажат. Кажете ми за тяхната личност и други неща, които знаете.

В Астрологията се приема, че типовече личности са седем, като за тях отговарят планетите от традиционния септенер. Това коя планета формира личността се определя въз основа на това, дали тя е на фокус, дали е единствената издигната над хоризонта, дали заема ъглови позиции в картата и тн. Транцеденталните планети също са важен фактор в това формиране. Но тъй като, тяхното влияние е надперсонално, когато една такава планета е доминираща в радикса на човек, тя дава и черти в личността, които са граничещи със свръхестественото. Понеже става дума за архетипа на Плутон, когато той е определящ фактор в хороскопа, той дава на личността една много размита граница между световете. В пряк текст това може да означава общуване с мъртвите. Личност свързана с този архетип има усещането, че не е в този свят, всичко се случва като в мъгла. Това положение кара съдбата да поставя редица трудни изпитания по пътя на индивида, за да може той да стъпо по здраво на земята, да осъзнае мястото си в света. Плутон дава проникновение в дълбините на човешката душа, това прави такива хора добри психолози и аналитици, както и съветници. Това е така защото те имат една по различна гледна точка върху живота, един стремеж към промяна, нетърпимост към вкореняване. Те са катализатори на развитие на всички които са свързани с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Астрологията се приема, че типовече личности са седем, като за тях отговарят планетите от традиционния септенер. Това коя планета формира личността се определя въз основа на това, дали тя е на фокус, дали е единствената издигната над хоризонта, дали заема ъглови позиции в картата и тн. Транцеденталните планети също са важен фактор в това формиране. Но тъй като, тяхното влияние е надперсонално, когато една такава планета е доминираща в радикса на човек, тя дава и черти в личността, които са граничещи със свръхестественото. Понеже става дума за архетипа на Плутон, когато той е определящ фактор в хороскопа, той дава на личността една много размита граница между световете. В пряк текст това може да означава общуване с мъртвите. Личност свързана с този архетип има усещането, че не е в този свят, всичко се случва като в мъгла. Това положение кара съдбата да поставя редица трудни изпитания по пътя на индивида, за да може той да стъпо по здраво на земята, да осъзнае мястото си в света. Плутон дава проникновение в дълбините на човешката душа, това прави такива хора добри психолози и аналитици, както и съветници. Това е така защото те имат една по различна гледна точка върху живота, един стремеж към промяна, нетърпимост към вкореняване. Те са катализатори на развитие на всички които са свързани с тях.

Бих казал, че най-трансцеденталната планета е Нептун, не-Плутон! :wors: То верно, че е Нептун и Плутон са Лунни, но Нептун има също толкова общо със Слънчевия Уран, колкото с Лунния Плутон! Уран и Плутон дават, съответно, началото и края на материалнаия свят на Трансцедентално ниво, т.е, въпреки, че е 'материален свят', с Трансцедентален привкус, Но Богът е СРЕДАТА винаги, за това Богът се дефинира с инкарнации, аватари или- "синове". На Трансцедентално ниво това е Нептун- Трансцеденталната версия на Венера, докато Уран е Трансцеденталната версия на Меркурий, а Плутон-на Марс.

Плутон е планета, която се асоциира с 'черна дупка' в състояние на ПРА-ЛАЯ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....защо в астрологията се зачита,че планетите влиаят на човек само от неговото му раждане?Нима разтящото бебе в утробата не е живо сащество или понеже е обгърнато в околоплодни води е предпазено от влиянието на планетите,а или даже и на бадещата майка в този момент те не оказват влияние?! ;)

Редактирано от Umnica-hubavica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих казал, че най-трансцеденталната планета е Нептун, не-Плутон! ;) То верно, че е Нептун и Плутон са Лунни, но Нептун има също толкова общо със Слънчевия Уран, колкото с Лунния Плутон! Уран и Плутон дават, съответно, началото и края на материалнаия свят на Трансцедентално ниво, т.е, въпреки, че е 'материален свят', с Трансцедентален привкус, Но Богът е СРЕДАТА винаги, за това Богът се дефинира с инкарнации, аватари или- "синове". На Трансцедентално ниво това е Нептун- Трансцеденталната версия на Венера, докато Уран е Трансцеденталната версия на Меркурий, а Плутон-на Марс.

Плутон е планета, която се асоциира с 'черна дупка' в състояние на ПРА-ЛАЯ.

Моят Нептун е в Скорпион-да имаш на идея какво значи

Между другото в тоя живот не се понасям изобщо със Скорпионите

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....защо в астрологията се зачита,че планетите влиаят на човек само от неговото му раждане?Нима разтящото бебе в утробата не е живо сащество или понеже е обгърнато в околоплодни води е предпазено от влиянието на планетите,а или даже и на бадещата майка в този момент те не оказват влияние?! :)

Благодаря за въпроса! Доста е резонен, а доста Астролози няма да ти дадат резонен отговор, по простата причина, че хем тяхната Астрлогия не СИДЕРАЛНА, хем тяханта Астрология не е Духовна(т.е. разглеждат архетипите, като Астрални проекции на грубото тяло, а не че архетипите са духовни проекции на т.нар. ДЕВИ("полубогове"), които братята абрахамци, на чело с мюслитата НЕ РАЗБИРАТ, но там нещата са най-ясно ЗАЩО(виж клипчето: http://www.youtube.com/watch?v=m6gL5K9WeN8 ).

Разликата между абрахамските религии, които убиват астрлогизте с камъни, и цивилизованите ВЕДИ, е, че Астрлогията при последните е ДУХОВНА НАУКА, т.е., наука, който ти показва на длан ЦЯЛАТА МАТРИЦА и ти показва ИЗХОДЪТ от нея, а не нов циклъл в нея.

Живото същество е НЕРОДЕНО И НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА УМРЕ. ;) Това е т.нар. "джива атма" или индивидуална душа.

Конкретно на въпросът ти: Не нзам как си узнала, но инкарнацията на душата в грубо тяло идва НАИИСТИНА със зачатието на ЙОНИ от ЛИНГА(яйцето от сперматозоида), но ТО Е ВЪВ ВОДНА-ОГНЕНА СРЕДА и следователно не е попаднало в грубата матрица ЗЕМЯ-ВЪЗДУХ.

Новата карма на живото същество идва с вдишването на първата глътка въздух, но това съвсем не значи, че то не влязло в новата матрица на по-междинно ниво, та да не говорим, че е живо ВИНАГИ!

Планетарната подредбва на селестиалните тела е за матрицата на най-ниско и най-високо ниво ЗЕМЯ-ВЪЗДУХ. Средата ВОДА-ОГЪН е междинна. Не случайно реинкарнацията се осъществява от огнено-земен-Козирог-Дева(или-воден-Скорпион) архетип-Скорпион. Това Шива-Линга.

Не знам как ти изглежда това, но мене хората, които се занимавт с комерсилана астрология са ми смешни с техните тълкувания на битието, без да отчитат духовния елемент, та- камо ли невежите абрахамци, които СИ ИГРАЯТ НА РЕЛИГИИ И БОГ Публикувано изображение ... Е, тяхната игра е груба и затова те свършват в Маха-Майа-Великата Илюзия с Църната дупа.. Публикувано изображение

Моят Нептун е в Скорпион-да имаш на идея какво значи

Между другото в тоя живот не се понасям изобщо със Скорпионите

Публикувано изображение

И моят Нептун е там.... :rolleyes:;) какво значи?...много неща, но едно от които е, че Ти винаги се изплъзваш от трудни ситуации, без да влагаш особено усилия, като илюзията ти помага да заблудиш тези, които искат да ти навредят. Т.е. един вид- фортуната ти помага, под формата на илюзорен воал около тебе в трудни ситуации.

Скорпитата са много характерен архетип. Като всяко нещо в материята има 2 страни. Два полюса. Скорпи може да служи на Истината, ако не иска да яде остатъците, като утайка, тъй като Скорпионите се хранят с утайката в материята. Трябва да зачитаме 'падащите' архетипи. Тяхната мисия е да завършват цикли и то с минимална жестокост. Трябва да приемем факта, че материята не само, че не е вечна, но и циклична. :hush:

И да не се ослушваме за нови цикли, а да гледаме отвъд циклите. Ако това Скорпи го казва СЛУЖИ НА ИСТИНАТА, ако дебне само на изхода, значи е демон.

Със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...