Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Е, хайде, да кажем, че рогата ти ги е фризирала жената. Хехехее, никой друг, освен Овен, не може да носи с такава гордост рогата си. :PПубликувано изображение

ego sum qui sum , Мааt - и да се гордея и да не се гордея - все ще съм с рога - тъй че, по-добре да се гордея, от колкото да ме е срам, нали ? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ego sum qui sum , Мааt - и да се гордея и да не се гордея - все ще съм с рога - тъй че, по-добре да се гордея, от колкото да ме е срам, нали ? Публикувано изображение

Ето кое му харесвам на Овена - главата му все е навирена нагоре. Еgo sum qui sum - homo erecticus. Публикувано изображение:P

Редактирано от Maat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето кое му харесвам на Овена - главата му все е навирена нагоре. Еgo sum qui sum - homo erecticus. Публикувано изображение:P

Кой от вас - ти или U.ra може да ми каже нещо повече за съчетанието ми с риба ?

p.s. - рибата е мартенска (14) , а аз съм си първоаприлец :top secret:

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Риба на Огън?! Публикувано изображение

Трудна работа... Рибата обича водицата.

Вашето съчетание е като първият и последният, но не забравяй, че последните ще станат първи. Публикувано изображение:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p.s. - рибата е мартенска (14) , а аз съм си първоаприлец :)

Лоша работа...

Рибите колкото и да ги стискаш все се изплъзват.

Туксум, споко - теленцата поне са с диамантени рога Публикувано изображение

/ако това те устройва/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p.s. - рибата е мартенска (14) , а аз съм си първоаприлец :)

Брат ми е на 14 март също, заедно с Айн Щайн. Публикувано изображение

Риби-Овен, особено за жена-мъж в добра комбинация. Общото между двата архетипа, които са доста, доста различни е ЖЕРТВАта.

Най-голяма разлика между съседни арехипа са между прехода между "Риби"-"Овен" и "Рак"-"Лъв". Общото, пък между последните с ДЕЦАТА. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вярно ли е, че зодия Скорпион много обичали да изневеряват?

Мисля, че най ще ми подхожда един спокоен Козирог. Обаче, :idea: ако искам нещо по-диво в живота си дали човек от тази зодия ще е подходящ за мен?! Хм Не че си падам много по дивото, но от време на време си мисля за нещо по-така. Да или не?! :);):conversation: Оффффффффффф, по-добре да не го мисля много. Или трябва?!!! :lock:

:P

Не се изневеряват, а напротив- РЕВНИВИ СА. От чувство за собственост не могат да почувстват любовта, която не търпи притежание, тъй като е против самата и същност... ;)

На тебе коя прическа най-ти харесва? :rolleyes:

.....на мене на Ракът, напомня ми за Пиппи-Хиппи. Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен прическата на рака ми напомня за две щипала на Скорпион. Публикувано изображение

Най-много ми харесват на Водолейката и на Скорпионката.

Нима твърдиш, че ти не изпитваш ревност?!!! Публикувано изображение Аз си мисля, че не ревнувам, ама май не е така. Ама аз съм Телец - девизът ми е "Аз притежавам". :) При теб как е? ;)

Притежаваш, ма за любовта на телецът не е така. телците не са притежателни в Любовта. :conversation:

Водолейка ли е или Водолей?.. Толкова къса пострижка ще да е жена-тъй като мъжете Водолей носят дълги коси, а жените-къси ахахаха.

Ма не виждам разлика в подстрижките между Водолейката и Везнарката?... Публикувано изображение само цвета на тениската... Публикувано изображение

Най-хубави коси имат Телкинята и Козарката.... :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахаха хахаха, какво пишело тук за Водолей! Все едно описват U.Ra! ;)Публикувано изображение

http://www.nonblond.com/mambo/index.php?op...3&Itemid=37

Наистина ли вие Водолеите сте толкова разсеяни? ;);)

Умните хора са разсеяни. Те управляват хаоса. Редът е за тъпаците.

Попрочетох малко за зодиите в този сайт. Верно е това, което пише там. И за Водолеите, и за други. Малко дебелашки е изказа, но се ядва. Само за Везните не е верно едно нещо - пише, че за да бъде впечатлена жена Везни, мъжът трябвало да притежава мангизи, златен ланец или пръстен - за мангизите - не отказвам, но като видя мъж с пръстен на ръката или ланец, си извръщам главата в друга посока да не гледам тоя срам. Публикувано изображение:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на това му казваш дебелашки!

Ей тук има един сайт, който е по-интересен. Сега ще дам линк към инфармация за Телец. Много е интересно. Публикувано изображение Тук не си поплюват и нищо не спестяват. Видях и за други зодии интересни и ... неща.

http://jamez.hit.bg/Taurus.htm

Извини ме, но това са едни и същи писания. Ето, виж сам:

http://jamez.hit.bg/Libra.htm

http://www.nonblond.com/mambo/index.php?op...9&Itemid=37

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но при Водолей има големи разлики. Виж сама. Тук пише... някои ... много... хм интересни неща. Особено ... хм, по-надолу, където описват мъжете Водолеи.

http://jamez.hit.bg/Aquarius.htm

Хехехеее, отново ме разсмиваш с глас. Що пишеш с многоточия и използваш възклицания като "хм"?

Публикувано изображение:sobbing: Такива са Водолеите и това им е най-хубавото - непредсказуемост и разкрепостеност. На вас, Телчетата, тези неща ви идват малко в повече, нали... хм, затова само въздух може да разбере друг въздух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разкрепостеност, но ... :P До каква степен? ;):P:sobbing:

Чудя се дали всичко това за мъжете Водолеи ииииии ... секса е вярно? :lock:

Но, като изключим тези много важни подробности, за Водолеите казват, че са Публикувано изображение и почти Публикувано изображение

Ми пробвай с мъж Водолей, като ти е толкова интересно, хехехееее.

Верно е, имах голям приятел мъж-Водолей и въпреки, че беше изключително умен, галантен и нежен мъж, слушаше Сачмо и беше рядко фин и изискан в държание и обноски, склонността му към афери го забърка с мутри и те го пушнаха накрая - може и да си чувал за Иван Тодоров - Доктора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на това му казваш дебелашки!

Ей тук има един сайт, който е по-интересен. Сега ще дам линк към инфармация за Телец. Много е интересно. Публикувано изображение Тук не си поплюват и нищо не спестяват. Видях и за други зодии интересни и ... неща.

http://jamez.hit.bg/Taurus.htm

Публикувано изображение

Като гледам тая снимка,виждам че първия човек стъпил на Марс ще Телица!/ЖЕНА - ( Крава - понякога Луда ) / Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от neo2311 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Искам да знам нещо за Скорпион. Знаете, че това е "най-сексуалната" зодия!

Особено са добри в мастурбацията, но и там Рибите ги бият по точки. По-чистоплътни от Рибите, но при сексуални нарушения им миришат гениталите (които са под Плутон, чиято и зодия се явяват). Падат си по Телците. Никога не можеш да ги излъжеш. Лоши любовници, венерически болести. Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно така е. Телците и Скорпионите ставате добър тандем. Сериозно говоря. Връзката ти с Лъв би те изтощила. Не би издържала сексуалния маратон на който ще те постави Лъвът. Телците не им се нрави "преяждането", особено със секс. Повече го говорите, от колкото го правите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Скорпион.

Осведомете ме колко лош любовник съм, колко често обичам да мастурбирам и всичко останало ;) , за да вляза в час и да наваксам ако трябва. Публикувано изображение

През 1930 година Клайд Томбо открива "планетата" Плутон. Не знам кой точно е решил това небесно тяло да се нарича Плутон, но след това астролозите веднага му дават определени "свойства" и започват да я използват в съставянето на хороскопи и др.

Кой прецени и реши, че Плутон в еди кой си дом трябва да означава точно това, което означава в момента.

Ако вместо Плутон това небесно тяло беше наречено Аполон, какво щеше да бъде влиянието му върху хората и как щеше да се използва в астрологията. Пак ли щеше да има същите "характеристики" както и Плутон?

Между другото в уикипедия, за името на планетата пише следното(не знам дали е истина или не):

Макар и формално да носи името на римския бог Плутон, името на планета е избрано така, че да съдържа инициалите на астронома Пърсивал Ловел, който предсказва съществуването на планета отвъд орбитата на Нептун. Името „Плутон“ е предложено от Венеция Бърни — единадесет годишно момиче от Оксфорд, Англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Скорпион.

Осведомете ме колко лош любовник съм, колко често обичам да мастурбирам и всичко останало ;) , за да вляза в час и да наваксам ако трябва. Публикувано изображение

През 1930 година Клайд Томбо открива "планетата" Плутон. Не знам кой точно е решил това небесно тяло да се нарича Плутон, но след това астролозите веднага му дават определени "свойства" и започват да я използват в съставянето на хороскопи и др.

Кой прецени и реши, че Плутон в еди кой си дом трябва да означава точно това, което означава в момента.

Ако вместо Плутон това небесно тяло беше наречено Аполон, какво щеше да бъде влиянието му върху хората и как щеше да се използва в астрологията. Пак ли щеше да има същите "характеристики" както и Плутон?

Между другото в уикипедия, за името на планетата пише следното(не знам дали е истина или не):

....добре де, това астероидче не го ли дисквалифицираха поради малко п...шленце от системата ни?... ;)Публикувано изображение

'Плу' на френски значи капка, плюмка...и е май 1 тон само капки или да не кажа друго?... Публикувано изображение

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....добре де, това астероидче не го ли дисквалифицираха поради малко п...шленце от системата ни?... ;)Публикувано изображение

'Плу' на френски значи капка, плюмка...и е май 1 тон само капки или да не кажа друго?... Публикувано изображение

Те го дисквалифицираха, ама нали до преди 3 години беше планета, пък и Цар Кару I го спомена -

(които са под Плутон, чиято и зодия се явяват)

, та затова попитах.

Да оставим Плутон тогава. Да вземем Уран например. Открит е 1781 и е бил наречен:

Звездата на Джордж в чест на краля на Англия Джордж III. Името обаче не намира прием извън Англия и по препоръка на Жером Лаланд френските астрономи приемат името Хершел. По-късно германският астроном Йохан Боде предлага името на бога от древногръцката митология Уран. Предложено също е било името Минерва, но то не се налага. - Взето от уикипедия.
И пак ми е интересно, кой реши Уран да има точно тези характеристики в астрологията, които има днес и когато е в еди кой си дом да значи точно това, което значи днес. Ако бяха приели името Минерва, какво щеше да значи днес да имаш Минерва в някой от домовете? А ако го бяха нарекли Аполон? А ако беше останало името Хершел, тогава с кое божество щяха да го свързват и как щеше да влияе при направата на хороскопи? :down: Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те го дисквалифицираха, ама нали до преди 3 години беше планета, пък и Цар Кару I го спомена -

, та затова попитах.

Да оставим Плутон тогава. Да вземем Уран например. Открит е 1781 и е бил наречен:

Звездата на Джордж в чест на краля на Англия Джордж III. Името обаче не намира прием извън Англия и по препоръка на Жером Лаланд френските астрономи приемат името Хершел. По-късно германският астроном Йохан Боде предлага името на бога от древногръцката митология Уран. Предложено също е било името Минерва, но то не се налага. - Взето от уикипедия.
И пак ми е интересно, кой реши Уран да има точно тези характеристики в астрологията, които има днес и когато е в еди кой си дом да значи точно това, което значи днес. Ако бяха приели името Минерва, какво щеше да значи днес да имаш Минерва в някой от домовете? А ако го бяха нарекли Аполон? А ако беше останало името Хершел, тогава с кое божество щяха да го свързват и как щеше да влияе при направата на хороскопи? ;)

Уран следва логиката да е след Сатурн, според митологията... (или -преди, ако се почне отзад-напред)

"Уран-Нептун-Плутон" за трансСатурновото пространство преповатря троицата "Създаване-Поддържане-Разрушение".

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уран следва логиката да е след Сатурн, според митологията... (или -преди, ако се почне отзад-напред)

"Уран-Нептун-Плутон" за трансСатурновото пространство преповатря троицата "Създаване-Поддържане-Разрушение".

Само дето Уран е открит много преди останалите 2 планети. Да не би някой да е знаел, че ще се открият още 2 планети и поради тази причина да е дадено името на Уран, за да може после да се преповтори троицата "Създаване-Поддържане-Разрушение". А и това, че някой решил, че трябва да я има тая троица и сред планетите какво общо има с астрологията. Излиза, че астрологията е наука, в която някой решава кое как трябва да бъде и то става постулат. Все ми се струва, че Йохан Боде е предложил името да бъде Уран, а не Звездата на Джордж или Хершел, за да се запази традицията - след Меркурий, Венера, Марс, Юпитер и Сатурн да следва отново име на божество. Ама може и само да ми се струва така. Ако приеме, че характеристиките на Уран в астрологията са съобразени с митовете за бог Уран, то как така се реши, че Уран в 3 дом трябва да се тълкува така, както се тълкува в момента, или че Уран в еди кое си съзвездие означава това, което е прието да означава днес.

Все още чакам някой да ми каже колко лош любовник съм и колко често мастурбирам и други такива, че докато съм млад да наваксам с каквото мога :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да знам нещо за Скорпион. Знаете, че това е "най-сексуалната" зодия! Скорпионите много обичат да се хвалят с това колко завоевания имат - особено мъжете.

Мислите ли, че е вярно това, че са имали много гаджета или само се хвалят???

Къде те излъгаха, че точно пък Скорпионите са най-сексуалната зодия?

1.Лъв

2. Стрелец Публикувано изображение

Поздрави http://vbox7.com/play:552980e3 :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://karutzar.blogspot.com/2008/03/drive...nd-there-2.html

Drive a quill… From Here and There… 2

Писаници… Оттук-оттам… 2

Горе-долу смислено написана статия.

Естествено имам дребни забележки. И те не са за играта, а за астрологията. Уран и Нептун действително са в взаимна рецепция. Уран трудно понася "нептуновите" Риби, а Нептун - урановия Водолей. Но ако помислим по-задълбочено какви енергии представляват двете планети ще разберем и въпросната астро конфигурация (която м/у другото може да се случи веднъж на 'нам си колко хиляди години). Нептун представлява нашите неосъзнати мечти и въжделения, а Уран е промяната с голямо "П" - внезапната и неочаквана промяна. В съдействие с Плутон (който не случайно вече е нисгвернат от престола си на подземното царство от световната астрономическа общност) "прави" всички революции, бунтове, въстания, и прочие. Плутон представлява и всички болници, психиатрии, затвори, мевере-арести,

И ПРАВИТЕЛСТВА - ВСЯКА ФОРМА НА ОРГАНИЗИРАН КОНТРОЛ ВЪРХУ ХОРАТА!

Ако някой може да чете м/у редовете - ще дойде свят без правителства (нали Плутон вече не е на престола), анархия за който бленуваше Толстой, "безцърквие" (току-що измислена от мен дума - но много точна - нали нашето тяло е и Храм), свят без насилие (Плутон олицетворява насилието под всичките му форми), и СВЯТ БЕЗ СМЪРТ! (ами нали го няма въпросния Плутон - къде ще отидем ако умрем - няма го царството му).

Уран във Риби (това, което статията или премълчава, или писача просто не знае) означава промяната - неотменимата и неочаквана промяна с голямо П - край на епохата на Рибите (Горкия Йошуа - нали той ни възвести настъпването на най-черния момент от човешката история/еволюция - Риби), край на невежеството и бруталността (спомнете си за инквизицията под всичките и форми и до днес съществуваща), неотменен и неочакван край и смърт на перверзията (която Рибите представляват - най-перверзната зодия в зодиака - след нея е само Скорпиона) във всичките и форми, "обръщане на 180 градуса на съществуващия световен Ред не само в глобален мащаб, но и на личностно ниво. Много може да се пише за Уран в Риби.

Така, мисля че бях кратък и ясен за Уран - сега за Нептун във Водолей (личната зодия на Уран). Вече споменах за неосъзнатите мечти. Хипи движението беше предизвикано от Нептун и Уран. Беше предизвестие за това, което има да се случи и дойде през 2012. Значи (ако) Нептун "мечтае" за промяната (Водолей), а Уран "прави" тази промяна на епохите (Риби).

В 2012г. Уран е в Овен - мммм - първата зодия от зодиака, а Нептун си отива в неговите Риби.

"Мечтите" са си свършили "работата", промяната е настъпила, и новото начало е започнало успешно. Плутон и Сатурн са низвергнати от троновете им ( във взаимна рецепция са - Сатурн в Плутоновия Скорпион, а Плутон в Сатурновия Козирог). Happy End

Кога са открити планетите от астрономите няма абсолютно никакво значение.

Все още чакам някой да ми каже колко лош любовник съм и колко често мастурбирам

Лошо браткиш ако не мастурбираш. Чак пък толкова ли се мразиш? :hush: Щото всички го правят, ама никой не си признава... ;)

Говорим за астро знаци, а не за конгломерат от такива, какъвто се явява всеки човек. Щото не можеш да ме убедиш, че всички планети от твоята карта са в скорпион и в осми дом... :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето Уран е открит много преди останалите 2 планети. Да не би някой да е знаел, че ще се открият още 2 планети и поради тази причина да е дадено името на Уран, за да може после да се преповтори троицата "Създаване-Поддържане-Разрушение". А и това, че някой решил, че трябва да я има тая троица и сред планетите какво общо има с астрологията. Излиза, че астрологията е наука, в която някой решава кое как трябва да бъде и то става постулат. Все ми се струва, че Йохан Боде е предложил името да бъде Уран, а не Звездата на Джордж или Хершел, за да се запази традицията - след Меркурий, Венера, Марс, Юпитер и Сатурн да следва отново име на божество. Ама може и само да ми се струва така. Ако приеме, че характеристиките на Уран в астрологията са съобразени с митовете за бог Уран, то как така се реши, че Уран в 3 дом трябва да се тълкува така, както се тълкува в момента, или че Уран в еди кое си съзвездие означава това, което е прието да означава днес.

Все още чакам някой да ми каже колко лош любовник съм и колко често мастурбирам и други такива, че докато съм млад да наваксам с каквото мога :top secret:

Троичната в подредбата в секвенция на група планети дава смисъл на еволюционното/деволюционното придвижване. От началото до средата е 'еволюционно', от средата до края-'деволюционно'.

Иначе Астрологията си е просто физикална Астрономия. :yanim:

Троичността на Бога е характерна САМО за материалния свят. Тя не може да се избегне. Има ли материален свят-има троичност на Бога.

Марс е много важна планета, сечение между 'женската' и 'мъжката' троица в доСатурновото простраство(микрокосмосът).

"Меркурий-Венера-Марс"

....но 'мъжката троица' не започва с Юпитер а пак с Марс- "Марс-Юпитер-Сатурн".

Така Марс е и 'разрушител' и 'сътворител' , но на по-ниско ниво в микрокосмосът.

Богът има най-голяма потенция в средната точка- 'равновесна точка' или 'Поддържаща среда'.

В Астрлогията Юпитер е наречен 'Голям благодетел', Венера- 'малък благодетел', а Нептун е средно тяхно сечение. Хем Юпитер но на Лунно ниво, хем Венера.

Макро-космосът е 'лунен' в сравнение с микрокосмосът. Уран е 'Слънчевата страна' на Сатурн, който се асоциира с ЦЯЛАТА ЛУННОСТ-'Черната дупка' в микрокомосът. тази черна дупка става 'на квадрат' в лунния микрокосмос- Плутон.

...за това Уран, бидейки Слънчев знак се води за 'Небе'(светлина), въпреки, че е в лунният макрокосмос и част от най-лунната планета в слънчевият микрокосмос- планетата Сатурн.

Редактирано от .... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога са открити планетите от астрономите няма абсолютно никакво значение.

Преди астрономите да ги открият не се е знаело, че съществуват. Та как така след като се открива нещо ново и хоп, вече се знае какво е, и какво точно означава в астрологията. Пак да попитам, ако бяха нарекли Уран с името Аполон или Минерва пак ли щеше да означава това, което означава днес за астрологията и всичко онова, което си написал пак ли щеше да важи, ако вместо след Сатурн следваше Аполон или Минерва. Сега остава астрономите да открият някое небесно тяло с диаметър 3000 км(което ще е по-голямо от Плутон) и астролозите пак да му лепнат име и характеристики. Ама ми е чудно от къде ще ги вземат или кой ще ги измисли :wors: . Ако се окаже, че съществува 9-та планета, чиято орбита е перпендикулярна на орбитата на останалите планети и затова е оставала неоткрита до сега(нямам предвид Нибиру) какво ще правят астролозите. Пак ли ще и дадат име на божество и ще й лепнат характеристики, ще опишат как точно се съчетава с останалите планети, какво означава когато е в 8-ми дом и т.н. ?

:wors:

Все още чакам някой да ми каже колко лош любовник съм и колко често мастурбирам

Лошо браткиш ако не мастурбираш. Чак пък толкова ли се мразиш? :yanim: Щото всички го правят, ама никой не си признава... :angry:

Говорим за астро знаци, а не за конгломерат от такива, какъвто се явява всеки човек. Щото не можеш да ме убедиш, че всички планети от твоята карта са в скорпион и в осми дом... :yanim:

Да съм казвал, че не мастурбирам или нещо подобно Публикувано изображение Искам да наваксам ако съм изостанал с материала или да позабавя темпото, че да съм в крак с модата Публикувано изображение

Къда са били планетите като съм се родил??? Ами какво точно те интересува - в кое реално съзвездие или ????

Ей ги на къде са били - ЦЪК.

И датата и часа и мястото са верни, дали програмата е вярна не знам Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди астрономите да ги открият не се е знаело, че съществуват. Та как така след като се открива нещо ново и хоп, вече се знае какво е, и какво точно означава в астрологията.

Ще ми повярваш ли ако ти кажа, че планетите се „откриват“ публично, едва след като една определена част от хората достигнат до състояние да могат да откликват на енергиите/влиянието им.

Имената на планетите, дори и Уран, Нептун и Плутон не са дадени случайно. Всъщност, за тях се е знаело от древността, но това не е било публично оповествявано. Причината я казах: хората не са били достатъчно развити за да могат тези планети да им окажат съществено влияние. Планетите са много повече от откритите досега и с това нямам предвид планетоидите. В тази връзка Плутон е планета, поне от астрологическа гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...