Премини към съдържанието
McTuzara

RQ: Програма за правене на сайтове с xml

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже някоя лесна програма на принципа Drag n Drop. Която да работи с *xml файловете. Сега си качих няколко програми за web disign и т.н. Но е някой файлове са в xml формат. Аз работа с web page maker sad.gif но разполагам и с други : DreamWeaver ( не я владея ) , WYSIWYG web builder имам и Notepad cool.gif . Ако може програмата да е лесна за употреба като WPM , и да не е неква 1-2 TB (шегувам се) :cheers:

Мерси предваритлно

П.П Не владея PHP , MySQL и други сложни неща. Имам елементарни познания по HTML

Редактирано от McTuzara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже някоя лесна програма на принципа Drag n Drop. Която да работи с *xml файловете. Сега си качих няколко програми за web disign и т.н. Но е някой файлове са в xml формат. Аз работа с web page maker sad.gif но разполагам и с други : DreamWeaver ( не я владея ) , WYSIWYG web builder имам и Notepad cool.gif . Ако може програмата да е лесна за употреба като WPM , и да не е неква 1-2 TB (шегувам се) :cheers:

Мерси предваритлно

П.П Не владея PHP , MySQL и други сложни неща. Имам елементарни познания по HTML

http://www.xmlcooktop.com/ http://xmlbuddy.com/ http://www.eclipseplugincentral.com/displayarticle361.html

Да си чувал за Гугъл?

П.П. И като имаш елементарни познания по HTML ка смяташ да се справиш с XML?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва за редакция. Трабва ми за правене на реални сайтове.

П.П. Тея програми нямат нищо общо с изброените горе :cheers::sobbing:

" П.П. И като имаш елементарни познания по HTML ка смяташ да се справиш с XML? "

Дава ми готови кодове за ползване. Мен ми трябва за поставянето на 2 плеъра. Иначе да фукнционира като Web page maker

Редактирано от McTuzara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не ми трябва за редакция. Трабва ми за правене на реални сайтове.

П.П. Тея програми нямат нищо общо с изброените горе :rolleyes::)

Човече, работи си с визуалните програмки и забрави за разни сложнотии като редактиране на код и други...

Дава ми готови кодове за ползване. Мен ми трябва за поставянето на 2 плеъра. Иначе да фукнционира като Web page maker

Мда, не е лошо да предлага и услуги със сексуална насоченост.. Я се стегни, или пишеш и редактираш код или се задоволяваш с визуалните инструменти

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.