Премини към съдържанието
maliok

Не мога да хоствам

Препоръчан отговор

Здравейте. Извинявам се ако темата съществува вече, но нямах време да преглеждам всичко във форума. Скоро си прекарах интернет и към 2-рия компютър, посредством рутер. Но се оказва, че не мога да хоствам(примерно не мога да правя игра на WarCraft3:FrozenThrone). Ще ви бъда благодарен ако ми кажете каде да пипна, така че да имам интернет и на 2-та PC едновременно и да мога да правя игра примерно на WC. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключовата дума е NAT, потърси в конфигурацията на маршрутизатора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ключовата дума е NAT, потърси в конфигурацията на маршрутизатора

Ако няма да те затрудни можеш ли да ми обясниш като на глупак, защото не съм много навътре в нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако няма да те затрудни можеш ли да ми обясниш като на глупак, защото не съм много навътре в нещата

Прочети ръководството на устройството

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

админ, извинявам се , объркал съм раздела, ще си преместя темата тази можеш да я триеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
админ, извинявам се , объркал съм раздела, ще си преместя темата тази можеш да я триеш

Премести я, не отваряй нова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.